تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون ذغال روشن جردن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12243.html
۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۷:۲۱

5 نوع گیاه بیشترین تاثیر را روی سلامت مغز دارند

گیاهان و ادویه جات بدون هیچ کالری اضافی و بدون چربی، نه تنها عطر و طعم خوشی به غذاها می دهند بلکه منافع بی شماری نیز می توانند برای اندام مختلف بخصوص مغز داشته باشند.

قُل قُل:گیاهان و ادویه جات بدون هیچ کالری اضافی و بدون چربی، نه - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - تنها عطر و طعم خوشی به غذاها می دهند بلکه منافع بی شماری نیز می توانند برای اندام مختلف بخصوص مغز داشته باشند.

به گزارش سلامت - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - نیوز به نقل از آوای سلامت ،منافع بزرگ برخی گیاهان و ادویه جات در افزایش سطح حافظه، کاهش اضطراب و حتی شاید حفاظت در برابر تومورهای مغزی ثابت شده است.

زردچوبه: کورکومین ماده ‌ای که به طور طبیعی در زردچوبه وجود دارد، با کاهش التهاب، افزایش سلامتی را به دنبال دارد. کورکومین که در درمان بیماری ‌هایی - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - نظیر آلرژی، دیابت و زخم معده به کار برده می ‌شود، در دستگاه گوارش باقی می‌ماند و هر ماده ای را که جذب شده، سریعا متابولیز می‌ کند. علاوه بر این، بدن شما هورمونی به‌نامBDNFیا فاکتور نورون‌ زایی مشتق شده از مغز تولید می کند که نقشی مهم در تقسیم - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - و تکثیر نورون‌ - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - ها دارد. تولیدBDNFبا استرس و - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - بالا - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - رفتن سن کاهش پیدا می‌ کند. زردچوبه می ‌تواند - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - با افزایش تولید و عملکرد این هورمون، تاثیرات کاهش ادراک که مربوط به سن هستند را معکوس کند و در نتیجه حافظه را تقویت کرده و - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - قابلیت مغز را افزایش دهد.

جعفری و آویشن: یک نوع فلاونوئید به نام آپی ژنین در این دو گیاه وجود دارد که موجب افزایش تولید نورون ها شده و ارتباطات بین سلولهای مغزی را قوت می بخشد. رژیم غذایی غنی از آپی ژنین، منجر به دفع آلزایمر، پارکینسون و افسردگی می گردد.

بابونه: انتخاب همیشگی برای مصرف کنندگان چای در اواخر شب، می تواند چای بابونه باشد چون از بین برنده - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - قوی استرس است. بابونه - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - نیز حاوی فلاونوئید اپی ژنین است و منجر به کاهش سطح اضطراب می شود.

گیاهSageیا همان مریم گلی: این گیاه حافظه را بهبود می بخشد. در مطالعات کوچک مشخص شده که عصاره - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - این گیاه منجر به بهبود عملکرد افراد در آزمون حافظه در مقایسه با دارونما شده - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - است. اسانس ها و عصاره مریم گلی برای مقابله با آلزایمر موثر است. بیماری - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - آلزایمر در نتیجه‌ کاهش سطح - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - یکی از انتقال‌ دهنده‌ های عصبی بروز می ‌کند که مریم گلی این روند را کاهش می ‌دهد. به خاطر اینکه قادر است از ترشح آنزیم مسئول این تخریب جلوگیری کند.

سیر: ماده مغذی موجود در سیر از مغز در برابر روند پیری و بیماری محافظت می کند؛ علاوه بر آن از بروز بیماری های مربوط به اعصاب مانند آلزایمر - سرویس قلیون ذغال روشن جردن - و پارکینسون نیز پیشگیری می نماید. سیر با مقاوم کردن مغز در برابر استرس و التهاب مربوط به روند پیری و بیماری ها، به اعصاب سود می رساند./


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram