تهران و شهرستان ها
لوگو

سرویس قلیون ذغال روشن دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12236.html
۱۳۹۷/۰۳/۱۸ - ۱۲:۰۳

خواص اعجاب آور چای سبز

تحقیقات نشان می‌دهد كه تركیبات موجود در چای سبز نقش محافظت کننده در برابر ضعف حافظه و آلزایمر دارد.

قُل قُل-*آذین كریم زاده: تحقیقات نشان می‌دهد كه تركیبات موجود در چای سبز نقش محافظت کننده در برابر ضعف حافظه و آلزایمر دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، اگر تا به حال خود را به نوشیدن یك فنجان چای سبز وقتی‌كه از خواب بیدار می‌شوید، عادت نداده‌اید بهتر است هر چه زودتر این عادت را به عادات - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - غذایی‌تان اضافه كنید. ترکیبات آنتی‌اكسیدان‌ خاص موجود در چای سبز از بدن ما در برابر بیماریهای قلبی، سرطان، چاقی و آلزایمر محافظت می‌كند.


چای سبز عمدتاً در هند و چین پرورش داده می‌شود. آنتی‌اكسیدان بسیار - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - موثر - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - و مفید موجود در چای سبز، كاتچین نام دارد كه طی فرآیندهای شیمیایی انجام شده روی برگ‌های چای سبز پس از درو و برداشت - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - از - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - بین نمی‌رود. - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - اپی‌گالوكاتچین گالات (Epigallocatechin gallate) نام آنتی‌اكسیدان بسیار فعال و مهمی است كه تنها در چای و به مقدار زیاد در چای سبز وجود دارد.


از مهمترین مزایای مصرف چای سبز

تقویت كننده عملكرد مغز

تحقیقات نشان می‌دهد كه تركیبات موجود در چای سبز نقش محافظت کننده در برابر ضعف حافظه و آلزایمر دارد. طبق بررسی‌های به عمل آمده تأثیر چای سبز بسیار بیشتر از چای سیاه است و از تجمع سموم در بدن كه باعث از بین رفتن سلول‌های مغز می‌شوند،‌ جلوگیری می‌كند. تركیبات موجود در چای سبز روند رشد تومورهای سرطانی را نیز كند می‌كند.

جلوگیری از بیماری‌های قلبی – عروقی

هر چه بیشتر چای سبز بنوشید، از خطر ابتلا به بیماریهای قلبی– عروقی به میزان بیشتری کاسته‌اید. طبق مطالعات انجام شده نوشیدن روزانه یك فنجان چای سبز - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - خطر بیماری‌های قلبی را تا 10درصد كاهش می‌دهد. چای سیاه - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - این ویژگی برجسته را ندارد. كاتچین موجود در چای سبز - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - از انسداد عروق - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - و تشكیل‌ لخته‌های - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - خون در رگ‌ها جلوگیری می‌كند و جریان خون در بدن را بهبود می بخشد.

اثر مثبت كافئین

كافئین موجود در چای سبز نیز تا حدودی از بیماری‌های - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - قلبی-عروقی و سكته جلوگیری می‌كند. مصرف كافئین در آقایان تا 38 درصد و در خانمها تا 22 درصد احتمال بروز سكته و بیماریهای قلبی – عروقی - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - را كاهش می‌دهد.

تقویت كننده سیستم دفاعی بدن

اپی گالوكاتچین گالات موجود در - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - چای سبز كمك زیادی به كنترل بیماری‌های خودایمنی و مهار آن می‌كند و به طور كلی عملكرد سیستم دفاعی بدن را بهبود می‌بخشد. چای سبز علاوه بر خواص ضد التهابی، ضد سرطانی و دارا بودن آنتی‌اكسیدان بسیار قدرتمند، - سرویس قلیون ذغال روشن دولت - می‌تواند سلول‌های T خون را افزایش دهد. این سلول‌ها ایمنی سیستم دفاعی را حفظ می‌كنند و از بروز برخی بیماری‌های خود ایمنی مثل سلیاك و دیابت نوع یک جلوگیری می‌كنند.

تقویت كننده پوست

اگر پوست صورت‌تان چندان دلخواه شما نیست و می‌خواهید كه پوست درخشان‌تر و زیباتری داشته باشید، بهتر است مدتی استفاده از چای سبز را نیز امتحان كنید. چای سبز از پوست در برابر آسیب‌های ناشی از اشعه‌های ماوراءبنفش محافظت می‌كند. افرادی كه هر روز یك فنجان چای سبز می‌نوشند، 22 درصد كمتر دچار آفتاب‌سوختگی پوست می‌شوند.


* کارشنناس ارشد تغذیه

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram