تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیان فوری درروس


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12264.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۹ - ۱۰:۱۴

اثرات چشمگیر گردو در کاهش فشارخون

محققان در بررسی‌های جدید خود دریافته‌اند که استفاده‌ی روزانه از 10 عدد گردو می‌تواند اثرات چشمگیر و مفیدی را در کاهش فشارخون انسان به همراه داشته باشد.

قُل قُل: محققان در بررسی‌های جدید خود دریافته‌اند که استفاده‌ی روزانه از 10 عدد گردو می‌تواند اثرات - سفارش الو قلیان فوری درروس - چشمگیر و مفیدی را در کاهش فشارخون انسان به همراه داشته - سفارش الو قلیان فوری درروس - باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تبیان، یک تیم تحقیقاتی از محققان دانشگاهی در - سفارش الو قلیان فوری درروس - بررسی خود به ارزیابی یک رژیم غذایی پیشنهادی و یک مکمل غذایی حاوی 30 گرم گردو که به صورت روزانه و برای کاهش میزان وزن افراد - سفارش الو قلیان فوری درروس - انجام می‌گرفت، پرداختند.
در این تحقیق 377 داوطلب به سه گروه متفاوت از رژیم غذایی و به صورت تصادفی تقسیم شدند. گروهی که از رژیم غذایی اصلی استفاده می‌کردند، گروه کنترل و گروهی که از مکمل غذایی - سفارش الو قلیان فوری درروس - حاوی 30 گرم گردو استفاده کردند. بررسی اثرات این رژیم به صورت مصاحبه رو در رو با داوطلبان و به - سفارش الو قلیان فوری درروس - گونه‌ی خو اظهاری و توسط محققان انجام گرفت، علاوه بر آن میزان دفع ادراری سدیم و پتاسیم این افراد به عنوان یک نشانگر طبیعی استفاده از سدیم و پتاسیم نیز مورد آنالیز و بررسی قرار گرفت.

اسید چرب امگا 3 موجود در گردو سبب کاهش استرس اکسیداتیو مغز شده و همچنین به افزایش سیگنال‌های مغزی و ایجاد گره‌های بافت عصبی که سبب تولید سلول‌های عصبی می‌شوند، کمک می‌کند
نتایج تحقیق نشان داد که پس از - سفارش الو قلیان فوری درروس - سه ماه استفاده از این رژیم غذایی، میزان کاهش وزن یکسانی در هر سه گروه مشاهده شد. با این حال، میزان کاهش فشارخون در افرادی که از مکمل غذایی روزانه 30 گرمی گردو استفاده می‌کردند بسیار بیشتر و معنادارتر از دو گروه دیگر بود.
محققان نتیجه گرفتند که استفاده از گردو و یا سایر مواد غذایی حاوی سدیم و پتاسیم در سطوح رژیم غذایی افراد، می‌تواند اثرات مؤثری را در کاهش میزان فشارخون داشته باشد. تجزیه و تحلیل‌ها نشان می‌دهد که توصیه‌های غذایی فردی حاوی مکمل غذایی گردو - سفارش الو قلیان فوری درروس - می‌تواند سبب کاهش بیشتر نسبت سدیم به پتاسیم که به عنوان یک پارامتر مرتبط با فشارخون پایین است، شود.

سایر مزیت‌های مفید گردو
همانند سایر آجیل‌ها، گردو منبعی غنی از روغن‌های مفید همانند اسیدهای چرب غیراشباع است. علاوه بر این، گردو منبع خوبی از اسید چرب ضروری امگا 3 است. خوردن گردو می‌تواند فواید بسیاری از نظر سلامتی انسان به همراه داشته باشد که از جمله‌ی این فواید می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

تقویت مغز: گردوها سرشار از اسیدهای چرب غیراشباع و ترکیبات شیمیایی گیاهی هستند که می‌توانند اثرات مفیدی را بر - سفارش الو قلیان فوری درروس - عملکرد مغز انسان و همچنین سلامت آن داشته باشند. اسید چرب امگا 3 موجود در گردو سبب کاهش استرس اکسیداتیو مغز شده و همچنین به افزایش سیگنال‌های مغزی و ایجاد گره‌های بافت عصبی که سبب تولید سلول‌های عصبی می‌شوند، کمک می‌کند. دیگر مواد مغذی موجود در - سفارش الو قلیان فوری درروس - گردو نظیر ویتامین E، فولات و الاژیک اسید به محافظت کننده‌های عصبی و عملکرد حافظه کمک فراوانی می‌کنند.

تقویت خلق و خو: اسید چرب امگا 3 - سفارش الو قلیان فوری درروس - موجود در گردو در توسعه و بهبود عملکرد سیستم عصبی نقش مهمی را ایفا می‌کند. بر اساس تحقیقات بالینی صورت گرفته، این نوع اسید چرب در - سفارش الو قلیان فوری درروس - برخی اختلالات خلقی نیز نقش مهمی را ایفا می‌کند.

کمک به حفظ - سفارش الو قلیان فوری درروس - سلامت قلب: طبق - سفارش الو قلیان فوری درروس - تحقیقات منتشر شده، استفاده از گردو می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی را از میان بردارد. علاوه بر آن روغن گردو برای عملکرد سلول‌های اندوتلیال مفید است. اندوتلیال ها سلول‌های موجود در دیواره رگ‌های لنفاوی و - سفارش الو قلیان فوری درروس - عروق هستند. یک تحقیق میدانی صورت گرفته در یکی از کشورهای اروپایی نشان داد که استفاده بیش از 4 بار در هفته از گردو، می‌تواند تا 37 درصد خطر ابتلا به بیماری‌های قلبی و عروقی را کاهش دهد.

کمک به کاهش - سفارش الو قلیان فوری درروس - وزن: تحقیقات نشان داده که با وجود دارا بودن انرژی فراوان در گردو، جایگزین کردن آن با سایر مواد غذایی در - سفارش الو قلیان فوری درروس - رژیم - سفارش الو قلیان فوری درروس - غذایی، سبب افزایش وزن افراد نخواهد شد. این امر سبب می‌شود تا گردو به عنوان یک جایگزین مناسب - سفارش الو قلیان فوری درروس - در رژیم غذایی افرادی که قصد کاهش وزن دارند به حساب می‌آید.

کمک به سیستم گوارش: تحقیقاتی که بر روی نمونه‌های حیوانی انجام گرفته، نشان داد که استفاده از گردو می‌تواند سبب تقویت میکروبیوم و افزایش میزان باکتری‌های خوب معده شود. این دستاورد می‌تواند با انجام تحقیقات بیشتر نتایج مؤثر و مفیدتری را برای انسان به ارمغان آورد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram