تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون روشن درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12078.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۵ - ۱۷:۲۸

واقعیاتی تلخ از نمک دریایی

یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: فلزات سنگین موجود در نمک دریا در درازمدت منجر به سرطان می‌شود.

قُل قُل: یک متخصص تغذیه و رژیم درمانی گفت: فلزات سنگین موجود در نمک دریا در درازمدت منجر به سرطان می‌شود.به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر مهناز مردانی در - سفارش الو قلیون روشن درروس - گفت‌وگو با - سفارش الو قلیون روشن درروس - ایسنا ، با بیان اینکه نمک دریا از بخار شدن - سفارش الو قلیون روشن درروس - آب دریاها یا - سفارش الو قلیون روشن درروس - دریاچه‌ها تولید می‌شود، بیان کرد: در برخی از محلات که - سفارش الو قلیون روشن درروس - نزدیک - سفارش الو قلیون روشن درروس - دریاچه‌ها هستند آب را به حوضچه‌هایی هدایت می‌کنند تا در مقابل نور خورشید و بادی که می‌وزد این آب تبخیر و رسوبات باقی مانده نمک دریا نامیده می‌شود.

وی افزود: در چند - سفارش الو قلیون روشن درروس - سال اخیر با گسترش تبلیغات طب سنتی استفاده از نمک دریا بیشتر شده و این درحالیست که نمک دریا با توجه به اینکه هر آلودگی که در آب دریاها، دریاچه‌ها، رودخانه و یا اقیانوس‌ها باشد بعد از اینکه آبش تبخیر می‌شود این آلودگی‌ها در رسوبات باقی‌مانده که - سفارش الو قلیون روشن درروس - نمک دریا گفته می‌شود باقی - سفارش الو قلیون روشن درروس - می‌ماند.

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی بیان کرد: براساس آزمایشات صورت گرفته مشاهده شده که چنانچه نمک دریا تصفیه نشده باشد و مورد مصرف قرار گیرد مواد غیر ضروری که در آن وجود دارد ممکن است خاک، شن و - سفارش الو قلیون روشن درروس - یا گچ باشد.


نمک دریایی عرضه شده در بازار تصفیه نشده است


عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی با بیان اینکه هم اکنون نمک دریایی که در بازار عرضه می‌شود تصفیه نشده است، اضافه کرد: برخی از این ناخالصی‌ها محلول یا نامحلول هستند که سبب کدر شدن رنگ این - سفارش الو قلیون روشن درروس - نمک با نمک تصفیه شده می‌شوند.

مردانی با اشاره به اینکه چنانچه این نمک تصفیه نشوند هر آنچه آلودگی وجود دارد می‌تواند در آن باشد، عنوان کرد: با توجه به اینکه ضایعات کارخانجات در دریاها ریخته می‌شود ممکن است این ضایعات کارخانجات مواد شیمیایی و فلزات سنگین(سرب، آرسنیک، جیوه) باشند که پس از تبخیر در این رسوبات نمک دریایی باقی می‌مانند.

وی گفت: مطالعات - سفارش الو قلیون روشن درروس - نشان داده شده که فلزات سنگین می‌تواند خطرناک باشند و در درازمدت منجر به سرطان شوند.

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی با بیان اینکه چنانچه نمک دریایی تصفیه نشود مشکلات بهداشتی و سلامتی زیادی را ایجاد می‌کند و به کلیه صدمه می‌زند و در درازمدت منجر به سنگ کلیه شده و بار کلیه را افزایش می‌دهد و می‌تواند باعث ناکارآمدی کلیه شود، بیان کرد: پس از کلیه این ماده در کبد تصفیه ‌می‌شود و می‌تواند مشکلات کبدی ایجاد کند.

عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی بیان کرد: چنانچه ناچار باشیم نمک دریایی را به دلایلی استفاده کنیم توصیه می‌شود که آن را تصفیه کنیم.


15 درصد جامعه لرستان از نمک دریایی استفاده می‌کنند


وی گفت: براساس آمار وزارتخانه برخی استان‌ها - سفارش الو قلیون روشن درروس - مثل لرستان مصرف نمک یددار کاهش یافته و از طرفی 15 درصد جامعه از نمک دریایی و متعاقب آن 85 - سفارش الو قلیون روشن درروس - درصد جامعه لرستان از نمک یددار استفاده می‌کنند.

مردانی بیان کرد: نمک دریایی - سفارش الو قلیون روشن درروس - یک سری مواد معدنی نظیر ید را ندارد در حالیکه این ید برای عملکرد فیزیولوژیک بدن ضروری است.

این متخصص تغذیه و رژیم درمانی با بیان اینکه اظهار کرد: در طی دوران بارداری چنانچه ید بدن مادر کم باشد جنینی که دارد شکل می‌گیرد نه تنها از لحاظ جسمانی دچار توقف رشد می‌شود بلکه از لحاظ مغزی هم به خوبی رشد نمی‌کند وهنگامی که به دنیا می‌آید دچار عقب‌ماندگی‌های ذهنی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه از 1368 به بعد پروتکل کشوری وجود دارد مبنی براینکه نمک حتماً - سفارش الو قلیون روشن درروس - باید یددار مصرف شود، یادآور شد: نمک باید در حد مجاز ید داشته و تصفیه - سفارش الو قلیون روشن درروس - شده باشد و جایگزین نمک‌های معمولی شود تا خطر گواتر آندمیک، تولد نوزادان که دچار عقب‌ماندگی‌های ذهنی - سفارش الو قلیون روشن درروس - می‌شوند - سفارش الو قلیون روشن درروس - به شدت کم شود ؛ البته الگوی مصرف - سفارش الو قلیون روشن درروس - جامعه که به سمت مصرف نمک‌های یددار رفته، این مسأله را به شدت در جامعه نداریم.


شیوع بالای گواتر آندمیک بi خاطر استفاده از نمک دریا


عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی افزود: چنانچه نمک دریایی که فاقد - سفارش الو قلیون روشن درروس - ید است و یا ید کمتری دارد را جایگزین نمک‌های یددار کنیم، یکی از مهمترین عوارض آن شیوع بالای گواتر آندمیک و عوارض آن در کودکان، نوجوانان و همه اقشار جامعه است.

مردانی عنوان کرد: باید محتاط باشیم و نمک یددار را از سفره حدف نکنیم البته استثنائاتی وجود دارد؛ بخشی از جامعه که دچار - سفارش الو قلیون روشن درروس - پرکاری تیروئیدی هستند تحت نظر پزشک نباید نمک یددار استفاده نکنند و باید یک نمک تصفیه شده جایگزین آن کنند.


زیاده‎روی در مصرف نمک منجر به ایجاد فشار خون می‌شود


وی یادآور شد: علیرغم اینکه در طب سنتی یک سری مزایا برای نمک دریایی بیان شده اما با توجه به وجود ناخالصی‌های شیمیایی - سفارش الو قلیون روشن درروس - موجود در آن و عوارضی که فلزات سنگین و سمومی که در رسوب نمک دریایی برای جامعه می‌تواند داشته باشد پیشنهاد می‌شود چنانچه از نمک دریایی استفاده می‌شود تصفیه شده باشد ولی جایگزین نمک یددار در مصرف خانواده نباشد.

مردانی با بیان اینکه ازنظر تغذیه‌ای محاسنی برای نمک دریایی در مقابل - سفارش الو قلیون روشن درروس - نمک یددار نداریم و حسنی نسبت به نمک یددار استاندارد شده یددار ندارد، افزود: هر نمکی چه نمک دریایی و چه یددار و استاندارد چنانچه بیش از حد نیاز استفاده می‌شود منجر به افزایش فشار خون می‌شود.

وی با بیان اینکه متأسفانه در برخی کارخانجات به صورت غیرقانونی از نمک دریایی - سفارش الو قلیون روشن درروس - در تهیه چیپس و پفک استفاده می‌کنندو چون نمک - سفارش الو قلیون روشن درروس - دریایی ارزان‌تر از قیمت نمک یددار تصفیه شده بوده و شوری نمک دریایی بیشتر است، تاکید کرد: مواظب فرزندانمان باشیم چرا که این همه چیپس و پفک مصرف می‌کنند - سفارش الو قلیون روشن درروس - و - سفارش الو قلیون روشن درروس - علاوه - سفارش الو قلیون روشن درروس - بر مضرات نمک، سمومی که ذکر شد وارد بدنشان می‌شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram