تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون فوری تهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12034.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۰:۳۸

خوردن پنیر باعث مشکلات قلبی می شود؟

خوردن پنیر مشکلی برای قلب بوجود نمی آورد، در سال های اخیر در مورد تاثیراتی که مصرف لبنیات می تواند بر سلامت انسان ها بخصوص در مورد بیماری های قلبی عروقی داشته باشد، بسیار بحث شده است.

قُل قُل: خوردن پنیر مشکلی برای قلب بوجود نمی آورد، در سال های اخیر در مورد تاثیراتی که مصرف لبنیات می تواند - سفارش الو قلیون فوری تهران - بر سلامت انسان ها بخصوص در مورد بیماری های قلبی عروقی داشته باشد، بسیار بحث شده - سفارش الو قلیون فوری تهران - است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا، مطالعه ای جدید معتقد است که چربی های اشباع - سفارش الو قلیون فوری تهران - شده در محصولات لبنی مانند شیر و پنیر باعث افزایش خطر ابتلا به مشکلات قلبی نخواهد شد. این تحقیق که طی یک دوره ۲۲ ساله انجام شده است، در مجله آمریکایی تغذیه - سفارش الو قلیون فوری تهران - بالینی منتشر شد. محققان ۲،۹۰۷ بزرگسال ۶۵ سال و بالاتر را مورد بررسی قرار دادند، هیچ کدام از آنها هیچ گونه بیماری قلبی عروقی در شروع تحقیق نداشتند.

غلظت اسیدهای چرب - سفارش الو قلیون فوری تهران - موجود در پلاسمای خون شرکت کنندگان در ابتدای مطالعه، پس از شش سال و پس از ۱۳ سال بررسی شد. این تیم در پایان مطالعه ۲۴۲۸ مورد - سفارش الو قلیون فوری تهران - مرگ را ثبت کرده است که ۸۳۳ مورد آن به علت بیماری های قلبی عروقی بود.

یافته - سفارش الو قلیون فوری تهران - های آنها نشان داد افرادی که سطح بالای اسید های چرب را در خون خود دارند ۴۲ درصد خطر مرگ و میر ناشی از سکته مغزی را داشتند. علاوه بر این، اسید هپاداکانوئیک موجود در خون که یک فرم اسید چرب اشباع است، با کاهش خطر مرگ ناشی از بیماری - سفارش الو قلیون فوری تهران - های قلبی عروقی ارتباط دارد.

یافته های محققان نشان می دهد که چربی لبنیات، بر خلاف باور عمومی، خطر ابتلا به بیماری های قلبی و یا مرگ و - سفارش الو قلیون فوری تهران - میر کلی در افراد مسن را افزایش نمی دهد، بلکه اسید چرب موجود در لبنیات خطر مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی، به ویژه سکته مغزی را کاهش می دهد.

مردم باید بتوانند بر مبنای واقعیت علمی، به جای شنیده ها، تصمیمات متعادل - سفارش الو قلیون فوری تهران - تر و آگاهانه تری در مورد تغذیه خود بگیرند.

منبع: www.independent.co.uk

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram