تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون فوری درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12222.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۱ - ۱۳:۳۹

آیا مصرف بیش از حد پروتئین در مردان عوارض قلبی دارد؟

مطالعه ای جدید درفنلاند نشان می دهد که رژیم های پر پروتئین خطر ابتلا به نارسایی قلبی را در مردان میانسال افزایش می دهد. به عنوان مثال، رژیم های غذایی با چربی اشباع شده که عمدتا در محصولات گوشتی و لبنی یافت می شوند، سبب افزایش خطر ابتلا به حمله قلبی و سکته مغزی می شوند.

قُل قُل: مطالعه ای جدید - سفارش الو قلیون فوری درروس - درفنلاند نشان می دهد که رژیم های پر پروتئین خطر ابتلا به نارسایی قلبی را در مردان میانسال افزایش می دهد. به عنوان مثال، رژیم های - سفارش الو قلیون فوری درروس - غذایی با چربی اشباع شده که عمدتا در محصولات گوشتی و لبنی یافت می شوند، سبب افزایش خطر ابتلا به حمله قلبی و سکته مغزی می شوند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا، رژیم غذایی با پروتئین بالا، لزوما مطلوب ترین رژیم غذایی نیست. مقدار دقیق پروتئین مورد نیاز یک فرد مشخص نیست و به تعدادی از عوامل، از جمله سطح فعالیت شخص، سن و وضعیت فعلی بهداشت او بستگی دارد.

نتایج تحقیقات اخیر نشان می دهند: مردانی که پروتئین بیشتری مصرف می کنند، در مقایسه با گروهی که حداقل پروتئین را مصرف می کنند، ۳۳ درصد بیشتر در معرض ابتلا به نارسایی قلبی قرار می گیرند. کسانی که بیشترین - سفارش الو قلیون فوری درروس - پروتئین حیوانی را می خوردند، به احتمال ۴۳ درصد، و کسانی - سفارش الو قلیون فوری درروس - که بیشترین پروتئین لبنی را می خورند، به احتمال ۴۹ درصد بیشتر مبتلا به نارسایی قلبی می شوند.

عضله قلب با مصرف بیش از حد پروتئین - سفارش الو قلیون فوری درروس - نمی تواند به اندازه کافی خون را پمپاژ کند وهمین مورد دلیل اصلی نارسایی قلب است.

البته باید خاطر - سفارش الو قلیون فوری درروس - نشان کرد که رژیم های پروتئینی تنها دلیل نارسایی قلبی نیستند بلکه این امر می تواند عوامل دیگری نیز - سفارش الو قلیون فوری درروس - داشته باشد. اما به طور کلی، یک رژیم غذایی - سفارش الو قلیون فوری درروس - متعادل سرشار از سبزیجات و دانه های جامد، برای رسیدن به نتایج بهتر در جهت سلامتی قلب برای همه ی گروه های سنی لازم است. به توصیه انجمن قلب آمریکا با داشتن یک رژیم غذایی - سفارش الو قلیون فوری درروس - سالم حاوی انواع میوه ها و سبزیجات، غلات کامل، محصولات لبنی کم چرب، مرغ، ماهی، لوبیا و آجیل، می - سفارش الو قلیون فوری درروس - توانید سلامت قلب خود را - سفارش الو قلیون فوری درروس - تضمین کنید.

منبع: - سفارش الو قلیون فوری درروس - www.livescience.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram