تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش الو قلیون فوری هنگام


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12346.html
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۲:۴۷

هشدار! قارچ فله‌ای مصرف نکنید/ علت افزایش مسمومیت با قارچ های سمی تا ۷۲ ساعت آینده اعلام خواهد شد

درحالی‌که مصرف قارچ‌های طبیعی سمی طی چند روز گذشته باعث مرگ 8نفر ازجمله یک کودک ۹‌ماهه شده است، سخنگوی سازمان اورژانس کشور، از افزایش شمار مسموم‌شدگان به 682نفر خبر داده و می‌گوید: تأکید می‌کنیم که مردم از قارچ‌های فله‌ای استفاده نکنند.

قُل قُل: درحالی‌که مصرف قارچ‌های طبیعی سمی طی چند روز گذشته باعث مرگ 8نفر ازجمله یک کودک ۹‌ماهه شده است، سخنگوی سازمان اورژانس کشور، از افزایش شمار مسموم‌شدگان به 682نفر خبر داده - سفارش الو قلیون فوری هنگام - و می‌گوید: تأکید می‌کنیم که مردم از قارچ‌های فله‌ای استفاده نکنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، مجتبی خالدی در گفت‌وگو با همشهری افزود: به مردم توصیه می‌کنیم که از خرید قارچ‌های فله‌ای و مصرف قارچ‌های خودرو و قارچ‌هایی که از - سفارش الو قلیون فوری هنگام - سوی روستاییان در بازارهای محلی به فروش می‌رسد به‌شدت پرهیز کنند و قارچ مورد نیاز خود را از مراکز معتبر و به‌صورت بسته‌بندی‌های بهداشتی - سفارش الو قلیون فوری هنگام - تهیه کنندکه دارای علامت سیب سلامت است.

سخنگوی اورژانس همچنین از افزایش افراد فوت شده - سفارش الو قلیون فوری هنگام - بر اثر مصرف - سفارش الو قلیون فوری هنگام - قارچ سمی خبرداد و افزود: متأسفانه باوجود همه هشدارها در روزهای گذشته همچنان شاهد مصرف قارچ‌های مسموم و افزایش بیماران در - سفارش الو قلیون فوری هنگام - شهرهای مختلف هستیم و مراجعه مسموم‌شدگان به مراکز درمانی همچنان ادامه دارد؛ به‌طوری که طی - سفارش الو قلیون فوری هنگام - 72ساعت گذشته 3مسموم شده جدید در استان قزوین به ثبت رسیده است. همچنین تاکنون 682نفر به‌دلیل استفاده از قارچ‌های سمی دچار مسمومیت شده‌اند که 489نفر درمان و ترخیص شده‌اند، 185نفر همچنان تحت درمان هستند، 8نفر - سفارش الو قلیون فوری هنگام - فوت شده‌اند که - سفارش الو قلیون فوری هنگام - 7نفر از این افراد مربوط به استان کرمانشاه و یک نفر هم متعلق به استان لرستان بوده است. در این خصوص 3نفر هم پیوند کبد شده‌اند و جمعا 26نفر به بیمارستان نمازی شیراز منتقل شده‌اند. البته بیشترین حجم مراجعات مربوط به کرمانشاه بوده است و - سفارش الو قلیون فوری هنگام - سایر مسمومان هم متعلق به لرستان، کردستان، زنجان، آذربایجان‌غربی، ایلام، کهگیلویه و بویراحمد، زنجان و قزوین بوده‌اند.

وی درد شکم، تهوع، استفراغ و ضعف و بی‌حالی را از نشانه‌های مسمومیت قارچ سمی برشمرد و با بیان اینکه در فصل بهار مسمومیت با قارچ‌های سمی افزایش می‌یابد، افزود: با افزایش باران در فصل بهار رشد قارچ در طبیعت افزایش می‌یابد که خانواده‌ها ناآگاهانه از این قارچ‌ها - سفارش الو قلیون فوری هنگام - استفاده کرده و دچار مسمومیت می‌شوند یا اینکه افراد محلی این قارچ‌ها را چیده و در شهرها به فروش می‌رسانند. بسیاری از این قارچ‌ها بسیار سمی بوده و سبب بروز عوارض شدید جسمانی مانند مشکلات کبدی‌، کلیوی و حتی مرگ می‌شود. عمده‌ترین عوارض مسمومیت این قارچ‌ها به‌صورت گوارشی است اما بعضی افراد دچار علایم دیگر مانند کاهش سطح هوشیاری، یرقان، تشنج و در نتیجه ایست قلبی می‌شوند.

سخنگوی سازمان اورژانس همچنین در پاسخ به اینکه آیا نوع قارچی که در روزهای گذشته باعث - سفارش الو قلیون فوری هنگام - مسمومیت گسترده در - سفارش الو قلیون فوری هنگام - کشور شده است، شناسایی شده؟ گفت: تا 72ساعت آینده علت افزایش مسمومیت با قارچ‌های سمی و نوع قارچ‌ها به مردم اعلام خواهد شد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram