تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان ذغال روشن اوین


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12023.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۵ - ۱۲:۲۶

بهترین دمنوش‌های خانگی چربی سوز و طرز تهیه آن

استفاده از گیاهان طبیعی برای کمک به چربی‌سوزی بدن بسیار ایمن‌تر از قرص‌های لاغری و دیگر مکمل‌ها است؛،در این مطلب بیش از 10 دمنوش و چای لاغری خانگی به شما معرفی شده تا روند چربی‌سوزی و کاهش وزن خود را بهتر ادامه دهید.

قُل قُل: استفاده از گیاهان طبیعی برای کمک به چربی‌سوزی بدن بسیار ایمن‌تر از قرص‌های لاغری و دیگر مکمل‌ها است؛،در این مطلب بیش از 10 - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - دمنوش و چای لاغری خانگی به شما معرفی شده تا روند چربی‌سوزی و کاهش وزن خود را بهتر ادامه دهید.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از آنا، توجه داشته باشید که مهم‌ترین عامل در کاهش وزن و چربی‌سوزی یک رژیم غذایی سالم و کم چربی همراه با ورزش روزانه می‌باشد و استفاده از دمنوش‌های زیر تنها برای سرعت بخشیدن به‌این روند می‌باشد. در واقع بهتر است برای رسیدن به وزن‌ایده آل خود سبک زندگی و عادت‌های بد - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - غذایی را نیز تغییر دهید.

1. چای سبز برای چربی‌سوزی

قبل از تمرین با نوشیدن یک فنجان چای سبز چربی‌سوزی بدن خود را افزایش دهید. در یک مطالعه 12 هفته‌ای، شرکت کنندگانی که روزانه 4-5 فنجان چای سبز را با یک جلسه 25 دقیقه‌ای ورزش ترکیب کردند به طور متوسط بیش از 2 کیلو وزن بیشتری نسبت به ورزشکارانی که چای - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - سبز نمی‌نوشیدند وزن خود را از - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - دست دادند.

تحقیقات نشان داده که چای سبز به کاهش اشتها و افزایش چربی‌سوزی کمک کرده و - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - برای لاغری و کاهش وزن - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - بسیار مفید است. همچنین مطالعات نشان داده که چای سبز به کاهش چربی بدن به ویژه در ناحیه شکم کمک می‌کند.

چای سبز همچنین می‌تواند باعث فعالیت برخی از هورمون‌های موثر در چربی‌سوزی شود.

طرز تهیه

یک قاشق غذاخوری چای سبز - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - را به 5 فنجان آب داغ (دمای 70-80 درجه) اضافه کرده و 5 دقیقه صبر کنید تا دم بکشد و سپس میل کنید. می‌توانید برای اثر بخشی بیشتر به دمنوش چای سبز خود زنجبیل یا دارچین نیز اضافه کنید.

شما می‌توانید برای شیرین شدن چای سبز از عسل استفاده کنید. همچنین بهتر است چای سبز را در قوری پیرکس یا چینی دم کنید، چون تانن موجود در چای سبز با آهن قوری استیل رسوب می‌دهد.

2. دمنوش نعناع برای کاهش اشتها

دمنوش نعناع به خاطر عطر فوق العاده‌ای که دارد می‌تواند ذهن شما را فریب داده و باعث کاهش اشتهای شما شود. با نوشیدن‌این دمنوش علاوه بر‌اینکه احساس سیری بیشتری خواهید کرد می‌توانید از دیگر مزایای آن مانند خواب راحت و تقویت سیستم‌ایمنی بدن بهره مند شوید.

طرز تهیه

یک قاشق چای خوری نعناع خشک شده را به آب جوش اضافه کرده و 10 دقیقه صبر کنید تا دم بکشد. سپس می‌توانید‌این دمنوش خوشمزه را نوش جان کنید.

3. چای سفید مسدود کننده چربی‌های بدن

چای سفید معمولا در نور - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - خورشید به صورت طبیعی خشک می‌شود و غنی ترین چای جهان از نظر دارا بودن آنتی اکسیدان است که تقریبا 3 برابر چای سبز دارای ترکیبات پلی فلون‌ها است.

تحقیقات نشان داده که چای - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - سفید با افزایش چربی‌سوزی و جلوگیری از‌ایجاد سلول‌های چربی باعث لاغری و کاهش وزن می‌شود. کاتچین‌هایی که در چای سفید یافت می‌شوند می‌توانند کاهش وزن را افزایش داده و از چاقی جلوگیری - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - کنند.

چای سفید باعث کاهش اشتها شده و جدب چربی را کاهش مس دهد از‌این دو طریق می‌تواند باعث کاهش وزن شود.

طرز تهیه

آب را تا دمای 75 تا 85 درجه سانتی گراد بجوشانید و سپس برگ‌های چای سفید را به آن اضافه کنید و بگذارید که به مدت 5 تا 8 دقیقه دم بکشد. چای سفید آماده نوشیدن است.

4. دمنوش زرشک برای چربی‌سوزی

مطالعات نشان داده که زرشک یکی از بهترین میوه‌ها برای لاغری و کاهش وزن است. مصرف دمنوش زرشک می‌تواند باعث افزایش چربی‌سوزی - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - و در نتیجه باعث لاغری و کاهش وزن می‌شود.

طرز تهیه

به ازای هر نفر 1-2 قاشق چای خوری زرشک - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - تازه یا خشک را به آب داغ با دمای 80 درجه اضافه کرده و بگذارید تا به مدت 10 دقیقه خوب دم بکشد و رنگ بیندازد. سپس می‌توانید‌این دمنوش خوشمزه و خوشرنگ را با عسل میل کنید.

5. دمنوش دارچین برای تنظیم قند خون

دارچین می‌تواند سطح قند خون - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - را کنترل - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - کند و از آنجا که یکی از فاکتورهایی که تاثیر مستقیمی‌بر روی میزان گرسنگی و انرژی ما برای ورزش دارد متعادل بودن سطح قند خون بدن است بهتر است نوشیدن‌این دمنوش خوشبو و مفید را نیز به یکی از عادت‌های روزانه خود تبدیل - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - کنید.

هر چقدر که قند خودن شما متعادل‌تر باشد کمتر دچار اشتهای کاذب شده و روند چربی‌سوزی در بدن شما بهتر پیش خواهد رفت.

طرز تهیه

یک قاشق چای‌خوری پودر دارچین را به - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - آب داغ قوری اضافه کرده و 10 - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - دقیقه صبر کنید تا خود دم - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - بکشد و سپس می‌توانید نوش جان کنید.

همچنین می‌توانید 2-3 عدد چوب دارچین - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - را به آب داغ اضافه کرده و 20 دقیقه صبر کنید تا عصاره آنها خارج شده و سپس آن را میل کنید.

قندخون تأثیر مستقیمی‌روی وزن ما دارد و میزان گرسنگی‌مان را تحت تأثیر قرار می‌دهد. قندخون یکی از فاکتورهای تعیین‌کننده‌ی انرژی بدن است. هرقدر انرژی شما بیشتر باشد، تمایل بیشتری به ورزش کردن خواهید داشت.

هرقدر قندخون‌تان متعادل‌تر باشد، کمتر دچار اشتهای کاذب می‌شوید و بدن - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - شما روند مناسب‌تری برای استفاده از چربی‌های ذخیره‌شده را در پیش خواهد گرفت.

6. دمنوش گل محمدی برای سم‌زدایی بدن

گل محمدی یا گل - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - رز سرخ به عنوان یک ماده دیورتیک (ادرار آور) بسیار ملایم عمل - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - می‌کند. مواد دیورتیک باعث می‌شوند تا کلیه‌ها مقدار بیشتری سدیم را توسط ادرار کردن دفع کنند و به سم زدایی بهتر بدن نیز - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - کمک کنند.

نمک - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - بیش از حد، آب موجود - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - در خون - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - ما را کاهش می‌دهد و موجب غلظت - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - خون می‌شود که‌این موضوع برای سلامت بدن و گردش خون خوب نیست. از طرفی زمانی که شما وزن کم می‌کنید و چربی می‌سوزانید در واقع آب زیادی را از دست می‌دهید.

از آنجا که هیدراته - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - بودن بدن یکی از فاکتورهای مهم برای کاهش وزن و سم زدایی بدن است بنابراین با نوشیدن‌این دمنوش معطر و مفید می‌توانید به سلامت بدن تان نیز کمک کنید.

طرز تهیه

پس از آن که آب داخل قوری به دمای 80 درجه سانتی گراد رسید یک قاشق غذاخوری غنچه یا گلبرگ تازه گل محمدی را به آن اضافه کرده و بگذارید 15 دقیقه دم بکشد - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - و سپس مصرف کنید.

توجه داشته - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - باشید که دمنوش گل محمدی یکی از بهترین دمنوش‌ها برای رفع یوبست نیز است بنابراین بهتر است در مصرف آن زیاده روی نکنید.

همچنین اطمینان حاصل کنید گل‌های شما به آفت کش‌ها و سموم شیمیایی آلوده نباشند و - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - قبل از - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - مصرف - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - آنها را خوب بشویید.

7. چای جینسینگ برای افزایش انرژی

خواص شگفت انگیز جینسینگ بر هیچکس - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - پوشیده نیست. گرچه زیاده‌‌روی در مصرف‌این گیاه باستانی می‌تواند عوارضی داشته باشد اما مصرف متعال آن می‌تواند برای افزایش انرژی بدن مفید باشد.

جینسینگ همچنین یکی از قوی‌ترین محرک‌های گیاهی برای افزایش سوخت و ساز بدن است و به شما کمک می‌کند تا بر خستگی غلبه کرده و توانایی ذهنی را نیز افزایش می‌دهد.

طرز تهیه

یک قاشق چای‌خوری ریشه جینسینگ خورد شده یا یک سوم قاشق چای‌خوری پودر جینسینگ را به آب داغ داخل قوری اضافه کرده و پس از 10 دقیقه آن را میل کنید. می‌توانید به‌این چای عسل نیز اضافه کنید.

8. دمنوش زنجبیل برای لاغری

اگر به - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - دنبال لاغری و کاهش وزن هستید، ریشه زنجبیل می‌تواند در‌این زمینه به شما کمک کند. زنجبیل - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - یکی از بهترین چربی سوز‌ها است، استفاده از ریشه زنجبیل باعث کاهش اشتها و کاهش وزن شما می‌شود.

تحقیقات انجام شده در دانشگاه ماستریخت، هلند نشان داد - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - که زنجبیل حاوی یک نوع کافئین است که به - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - کاهش وزن کمک می‌کند. زنجبیل همراه با رژیم غذایی مناسب و ورزش برای کاهش وزن مفید است.

زنجبیل یکی از مواد غذایی مفید برای‌ایجاد احساس سیری است که میل به ریزه‌خواری را کنترل می‌کند. به همین دلیل نیز توصیه می‌شود که بعد - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - از هر وعده غذایی یک فنجان چای زنجبیلی بنوشید تا تمایل به ریزه‌خواری در بین وعده‌های غذایی اصلی کنترل شود.

زنجبیل حاوی خواص طبیعی است که به عملکرد درست معده، روده‌ کوچک و بزرگ کمک می‌کند. در نتیجه می‌توانید با کمک خواص زنجبیل غذاهای مصرفی‌تان را بهتر هضم کنید و ویتامین‌ها و - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - مواد مغذی را جذب و مواد زائد را با سرعت بالایی - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - از بدن دفع کنید.

یکی دیگر از موارد ارتباط مصرف - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - زنجبیل و لاغری خاصیت ترموژنیک گیاه زنجبیل است. مواد غذایی ترموژنیک به خوراکی‌هایی اطلاق می‌شود که دمای بدن را افزایش می‌دهند و در نتیجه سوخت و ساز بدن را تحریک می‌کنند

به همین دلیل نیز به - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - چربی‌سوزی کمک زیادی می‌کنند. در واقع‌این مواد غذایی به چربی سوزها معروف هستند. ریشه زنجبیل نیز یکی - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - از گیاهانی است که به طبیعی‌ترین شیوه به کاهش وزن و لاغری کمک می‌کند.

طرز تهیه

یک - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - قاشق چای‌خوری پودر زنجبیل خشک شده و یا دو تکه زنجبیل تازه را به آب داغ با دمای حداکثر 80 درجه اضافه کرده و بگذارید 10-15 دقیقه خوب دم بکشد و سپس آن را میل کنید.

می‌توانید در 5 دقیقه آخر - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - مقداری چای سبز یا دارچین - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - نیز به دمنوش تان اضافه کرده و میل کنید.

9 . دمنوش مریم گلی برای کاهش استرس

استرس - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - یکی از عوال مهم ترشح هورمون کورتیزول در بدن و تحریک اشتها است. در‌این میان مریم گلی یکی از گیاهان مفید برای کاهش استرس است.‌این گیاه با آرام کردن ذهن و بدن و تقویت سیستم‌ایمنی بدن می‌تواند برای کاهش وزن نیز مفید باشد.

طرز - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - تهیه

یک قاشق چای خوری گیاه مریم گلی را به آب داغ اضافه کرده و پس از 10-15 دقیقه - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - آن را نوش جان کنید.

این دمنوش برای درمان سرماخوردگی نیز بسیار مفید است اما از مصرف بیش از اندازه آن خود داری کنید.

10. دمنوش قهوه سبز برای چربی‌سوزی

قهوه منبع قابل توجهی از کافئین است که اغلب به عنوان یک عنصر اصلی در بسیاری از قرص‌های رژیمی‌شناخته می‌شود تحقیقات نشان داده که کافئین می‌تواند - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - سوخت و ساز بدن را 3 تا 11% افزایش دهد. کافئین با افزایش متابولیسم بدن به چربی‌سوزی کمک می‌کند، همچنین باعث تقویت موقت انرژی و هشیاری می‌شود به‌این معنی که می‌توانید برای مدت بیشتری ورزش کنید بدون‌ اینکه خسته شوید.

اما متخصصان خاصیت لاغرکنندگی قهوه سبز را به کلروژنیک اسید موجود در آن نسبت داده‌اند. مطالعات زیادی در مورد کلروژنیک اسید و اثربخشی آن - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - به - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - عنوان مکمل کاهش وزن وجود ندارد.

تحقیقات جدید نشان می‌دهد عصاره ی قهوه سبز می‌تواند به لاغری و کاهش وزن کمک کند. یک مطالعه نشان داد افرادی که قهوه سبز مصرف - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - می‌کنند 3 تا 5 پوند بیشتر از افرادی که قهوه سبز نخوردند وزن از دست داده اند.

کلروژنیک اسید قهوه سبز می‌تواند با کاهش قند خون و جلوگیری از افزایش سنتز چربی باعث کاهش وزن شود، همچنین اعتقاد بر‌این است که اسید کلروژنیک جذب چربی از غذا را کاهش می‌دهد و متابولیسم چربی‌سوزی را فعال می‌کند.

مواد لازم - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - برای تهیه نوشیدنی قهوه سبز: 10 گرم قهوه سبز، 150 میلی لیتر آب گرم و در صورت تمایل عسل برای شیرینی

طرز تهیه

ابتدا لوبیای - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - قهوه سبز را به مدت 24-48 ساعت در آب بخیسانید، سپس آبکشی کرده و آن را روی اجاق قرار داده و بجوشانید. از روی حرارت بردارید و 15 دقیقه بگذارید همانطور بماند تا دم بکشد. سپس حدود 1 ساعت بگذارید تا خنک شود.

نوشیدنی قهوه سبز شما آماده است، آن را بچشید اگر غلظت بالایی دارد با کمی‌آب رقیق کنید و اگر دوست دارید شیرین باشد از عسل استفاده کنید.

برای کاهش سریع‌تر وزن می‌توانید نوشیدنی قهوه سبز را در ترکیب با دارچین و زنجبیل استفاده کنید.

بقیه نوشیدنی را در یک ظرف شیشه‌ای به مدت 2 تا 3 روز در یخچال نگهداری کنید.

اگر برای کاهش وزن می‌خواهید از قهوه سبز استفاده کنید بهتر است آن را 10 دقیقه قبل از غذا بخورید. برای کاهش وزن سریعتر بهتر است قهوه سبز را بلافاصله پس از غذا نخورید، چون می‌تواند باعث مسمومیت غذایی شود.

دوز توصیه شده برای قهوه سبز 400 میلی گرم و 2-3 بار در روز است.

11. دمنوش زیره

زیره سبز و زیره سیاه دارای مقادیر بالایی فیبر هستند و با کاهش اشتها و افزایش متابولیسم - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - بدن به لاغری و کاهش وزن افراد کمک می‌کنند. همچنین - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - تحقیقات نشان داده که مقادیر بالای فیبر موجود در زیره برای کاهش چربی شکم مفید است.

طرز تهیه

کافیست - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - یک - سفارش قلیان ذغال روشن اوین - قاشق چای‌خوری از پودر یا دانه زیره سبز را به قوری حاوی آب با دمای 80 درجه اضافه کرده و بگذارید 10-15 دقیقه دم بکشد و سپس آن را میل کنید.‌ این دمنوش را می‌توانید با آب لیمو ترش تازه و عسل نیز میل کنید.

افرادی که از‌این دمنوش برای کاهش وزن استفاده می‌کنند بهتر است که نیم ساعت قبل از غذا‌این دمنوش را مصرف کنند و از معجزه‌ آن بهره‌مند شوند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram