تهران و شهرستان ها
لوگو

سفارش قلیان ذغال روشن هروی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12313.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۰۸

اجرای طرح غنی سازی آرد با ویتامین D/ مصرف ماست غنی شده را فراموش نکنید

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت از غنی سازی آرد با ویتامین دی به صورت پایلوت در یک استان کشور طی امسال خبر داد.

قُل قُل:معاون - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت از غنی سازی آرد با ویتامین دی به صورت پایلوت در یک استان کشور طی امسال خبر داد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان،زهرا عبدالهی معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت ؛ - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - اظهار کرد: متاسفانه کمبود ویتامین دی در بین دانش - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - آموزان دبیرستانی دیده می‌شود و بر این اساس بخش‌‌نامه وزارت بهداشت برای پیشگیری و کنترل این عارضه به دستگاه‌های ذیربط ابلاغ شده است - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - تا ماهیانه مکمل 50 هزار واحدی ویتامین دی به مدت 9 ماه به طور رایگان توزیع می‌شود.

وی ادامه داد: بر اساس دستورالعمل وزارت بهداشت مردان و زنان بالای 18 سال در زمان مراجعه به پایگاه‌های سلامت و خانه - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - بهداشت ماهیانه یک مکمل 50 هزار واحدی ویتامین دی به طور رایگان دریافت می‌کنند تا از بروز - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - بیماری‌های کمبود این ویتامین جلوگیری شود.

معاون دفتر سلامت تغذیه وزارت بهداشت افزود: یکی از برنامه‌های مهم وزارت - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - بهداشت غنی سازی آرد است که خوشبختانه اقدامات خوبی در این - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - زمینه در سطح کشور انجام شده است.


اجرای طرح غنی سازی لبنیات در کشور

عبدالهی عنوان کرد: امروزه در سطح کشور غنی‌سازی روغن‌های خوراکی و لبنیات انجام شده است و متخصصان تغذیه توصیه می‌کنند افراد از ماست و شیر غنی شده ویژه استفاده کنند.

وی افزود: تبلیغ مصرف روغن غنی شده نباید کششی را به سمت مصرف روغن و - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - چربی‌های خوراکی در بین افراد ایجاد ‌کند؛ غنی سازی آرد به مکمل ویتامین دی در مرحله - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - پایلوت - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - قرار دارد و در نیمه دوم امسال در یک استان کار غنی سازی آرد انجام می‌شود.

عبدالهی تصریح کرد: غنی‌سازی نان‌های تافتون،‌ بربری و لواش به آهن و اسید فولیک از 10 سال پیش آغاز شده است و امیدوارم غنی سازی - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - ویتامین دی در آرد هم هر - سفارش قلیان ذغال روشن هروی - چه سریعتر در سراسر کشور انجام شود.


- سفارش قلیان ذغال روشن هروی -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram