تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره الو قلیان روشن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12033.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۱:۱۱

اثر شگفت آور ویتامین D در پیشگیری از سرطان پستان

ویتامین D برای داشتن یک سیستم ایمنی پرقدرت ضروری است، به بیان دیگر این ویتامین عملکرد ایمنی اکتسابی را بهبود می‌بخشد و از پیشرفت بیماری‌های خودایمنی جلوگیری می‌کند.

قُل قُل-*مینا زینلی: ویتامین D برای داشتن یک سیستم ایمنی پرقدرت ضروری است، به بیان دیگر - شماره اجاره الو قلیان روشن - این ویتامین عملکرد ایمنی اکتسابی را بهبود می‌بخشد و از پیشرفت بیماری‌های خودایمنی جلوگیری می‌کند.

به گزارش - شماره اجاره الو قلیان روشن - بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از زندگی آنلاین، سرطان پستان یا پستان شایع‌ترین سرطان مهاجم در زنان - شماره اجاره الو قلیان روشن - و دومین علت اصلی مرگ - شماره اجاره الو قلیان روشن - و میر در - شماره اجاره الو قلیان روشن - زنان پس از سرطان ریه است.

در کشورهای پیشرفته بطور متوسط از هر 10 زن یک نفر در طول عمر خود به سرطان پستان مبتلا می‌شود.

البته این میزان تجمعی است؛ به این معنی که با افزایش سن میزان خطر افزایش می‌یابد.

به عنوان مثال در امریکا از هر 8 زن 1 نفر به سرطان پستان مبتلا می‌شود اما تا سن 30 - شماره اجاره الو قلیان روشن - سالگی شانس ابتلا برای هر زن تنها یک به 2000 است.

در کشورهای در حال توسعه حدوداً از هر 30 زن یک نفر در طول زندگی این بیماری را تجربه می‌کند.

این بیماری شایع‌ترین سرطان - شماره اجاره الو قلیان روشن - در بین زنان ایرانی است؛ بطوری که از هر چهار مورد سرطان تشخیص داده شده در زنان، یک مورد آن سرطان پستان است.

ویتامین D برای داشتن یک سیستم ایمنی پرقدرت ضروری است، به بیان دیگر این ویتامین عملکرد ایمنی اکتسابی را بهبود می‌بخشد و از پیشرفت بیماری‌های خودایمنی جلوگیری می‌کند.

این ویتامین به مقابله با عفونت‌ها نیز کمک می‌کند. ویتامین D نقش مهمی در هموستاز کلسیم و متابولیسم استخوان دارد و به بهبود عملکرد قلب و - شماره اجاره الو قلیان روشن - عروق، عضله و سیستم عصبی نیز کمک می‌کند.

در حال حاضر پژوهش‌ها بر روی سایر نقش‌های این ماده مغذی حیاتی متمرکز می‌باشند.

تعداد بیشماری از مطالعات مشاهده‌ای نشان داده‌اند که کمبود ویتامین D با افزایش خطر - شماره اجاره الو قلیان روشن - بیماری قلبی، پرفشاری خون، افسردگی، چاقی، آرتریت روماتویید، - شماره اجاره الو قلیان روشن - دیابت، مالتیپل اسکلروزیس (ام اس)، عفونت‌های ویروسی و سرطان پستان و کولون در ارتباط است.

شیوع روبه - شماره اجاره الو قلیان روشن - افزایش سرطان پستان و نیز شیوع بالای کمبود ویتامین D در دنیا و - شماره اجاره الو قلیان روشن - ایران ما را - شماره اجاره الو قلیان روشن - بر آن داشت تا در این مقاله به این موضوع بپردازیم و شما را در جریان برایندی از آخرین پژوهش‌های صورت گرفته در این زمینه قرار دهیم.

ویتامین D یک هورمون استروییدی چندکاره است که به نظر می‌رسد اثرات ضدتومور نیز داشته باشد.

گزارشات علمی متعددی وجود ارتباط معکوس بین غلظت سرمی ویتامین D و بروز برخی سرطان‌ها از جمله پستان، کولورکتال، کلیه، ریه و پانکراس را اثبات نموده‌اند.

شناخت استراتژی‌های پیشگیری کننده از سرطان پستان - شماره اجاره الو قلیان روشن - می‌تواند ریسک بروز این سرطان را کاهش دهد.

از سال 1980 وجود گیرنده ویتامین D در غدد پستانی تشخیص داده شد و بحث اثر پیشگیری کنندگی ویتامین D از بروز سرطان پستان مطرح شد و از آن زمان تاکنون مطالعات بسیاری در این زمینه صورت گرفته است.

کمبود این ویتامین در مبتلایان به سرطان پستان شایع است و شواهدی نشان داده‌اند که کاهش سطح سرمی این - شماره اجاره الو قلیان روشن - ویتامین در پیشرفت بیماری مؤثر است.

مطالعات اپیدمیولوژیک بسیاری نشان داده‌اند که غلظت سرمی بالای ویتامین D با کاهش ریسک سرطان پستان همراه - شماره اجاره الو قلیان روشن - بوده است.

نتایج آخرین پژوهش‌ها حاکی از - شماره اجاره الو قلیان روشن - آن است که بروز سرطان پستان - شماره اجاره الو قلیان روشن - در زنان با سطح سرمی ویتامین D - شماره اجاره الو قلیان روشن - بالاتر از 60 نانوگرم - شماره اجاره الو قلیان روشن - بر میلی لیتر تا 80 درصد کمتر از زنانی بود که غلظت سرمی ویتامین D در آنها کمتر از 20 ng/ml بود.

از بررسی مطالعات انجام شده در - شماره اجاره الو قلیان روشن - این زمینه از سال 1980 تاکنون نتایج جالب - شماره اجاره الو قلیان روشن - توجهی به دست می‌آید، از جمله اینکه سطوح بالای ویتامین D در خون با کاهش نرخ مرگ و میر در مبتلایان به سرطان پستان در ارتباط است.

نرخ مرگ و میر در مبتلایان به این نوع سرطان که ویتامین D سرمی بالایی داشتند در مقایسه با مبتلایانی که غلظت - شماره اجاره الو قلیان روشن - سرمی پایینی داشتند، 44 درصد کمتر بود.

تحقیقات تازه‌تر بیانگر ارتباط بین سطوح پایین ویتامین D و - شماره اجاره الو قلیان روشن - خطر - شماره اجاره الو قلیان روشن - بازگشت بیماری - شماره اجاره الو قلیان روشن - و کوتاه‌تر بودن مدت حیات می‌باشد.

به عبارت دیگر، کمبود این هورمون حیاتی در مبتلایان به سرطان پستان می‌تواند منجر به بزرگتر شدن تومورها و متاستاز سلول‌های سرطانی به سایر قسمت‌های بدن بویزه غدد لنفاوی گردد.

امروزه مکمل یاری با ویتامین D بعنوان بخشی از فرایند درمان برخی سرطان‌ها بکار می‌رود.

ویتامین D که از طریق - شماره اجاره الو قلیان روشن - برخی غذاها (سالمون، صدف، روغن کبدماهی و ...) و مکمل ها و قرارگرفتن در معرض نورخورشید به دست می‌آید، نقش‌های متنوعی در پیشگیری از بروز و گسترش سرطان پستان دارد.

گیرنده‌های ویتامین D در بافت های - شماره اجاره الو قلیان روشن - متعدد بدن وجود دارند و فرم فعال ویتامین D (یعنی 1,25(OH)2D3) - شماره اجاره الو قلیان روشن - در اپیتلیوم پستان سالم به گیرنده خود متصل می‌شود و این کمپلکس چرخه سلولی را تنظیم، و تمایز سلولی را ارتقاء می‌بخشد و از سلول در برابر آسیب DNA محافظت می‌نماید؛ همچنین سلول‌های ایمنی را فعال کرده و التهاب - شماره اجاره الو قلیان روشن - را سرکوب می‌کند.

در سلول‌های سرطانی نیز این کمپلکس آپوپتوز را فعال نموده و رشد تومور را مهار می‌کند. 1,25(OH)2D میتوز را در سلول‌های اپیتلیال پستان مهار می‌کند و نیز رهاسازی کلسیم یونیزه را از ذخایر داخل سلولی تحریک می‌کند که این امر آپوپتوز را القا می‌نماید.

مقدار مورد نیاز ویتامین D برای کودکان کمتر از یکسال روزانه 400 واحد بین المللی (IU) و برای سنین 1 - شماره اجاره الو قلیان روشن - تا 70 سال (شامل زنان باردار و شیرده) روزانه 600 واحد و برای سنین بالای 70 سال 800 - شماره اجاره الو قلیان روشن - واحد می‌باشد.

ویتامین - شماره اجاره الو قلیان روشن - D دریافتی نباید بیش از 10000 واحد در روز باشد و سطوح سرمی بیش از - شماره اجاره الو قلیان روشن - 125ng/ml ممکن است عوارضی مانند تهوع، یبوست، کاهش وزن، آریتمی قلبی - شماره اجاره الو قلیان روشن - و آسیب کلیوی داشته باشد.

لازم است سطح خونی ویتامین D، - شماره اجاره الو قلیان روشن - این ماده مغذی حیاتی، بطور منظم کنترل شود.

معمولاً افراد نمی‌دانند که دچار کمبود این هورمون هستند و این امر باعث تشدید کمبود آن می‌گردد.

برخی گمان می‌کنند که به اندازه کافی در معرض تابش نور خورشید هستند و درنتیجه غلظت ویتامین D در بدن آنها - شماره اجاره الو قلیان روشن - بالا است یا اینکه تصور می‌کنند که این ویتامین را از طریق غذاها بدست می‌آورند.

حتی برخی فکر می‌کنند که اگر در آزمایش خون‌شان مقدار کلسیم - شماره اجاره الو قلیان روشن - در محدوده طبیعی باشد پس مقدار ویتامین D آن‌ها نیز کافی است، در صورتی - شماره اجاره الو قلیان روشن - که این فرض نادرست است.

به منظور پیشگیری از بروز این سرطان لازم است خانها سطح سرمی ویتامین D شان را بالای 60 نانوگرم بر میلی لیتر حفظ نمایند و در مبتلایان به سرطان پستان این غلظت بایستی بالاتر از 70 ng/ml باشد.

برخی تغییرات در شیوه زندگی می‌تواند بطور قابل توجهی خطر ابتلا به سرطان پستان و انواع دیگر سرطان را کاهش دهد از جمله حفظ وزن مناسب و پیشگیری از چاقی، ورزش، رژیم سالم با مقدار زیادی میوه و سبزیجات تازه و اجتناب از مصرف بیش از حد الکل.
خلاصه نتایج پژوهش‌های اخیر

* مطالعات نشان - شماره اجاره الو قلیان روشن - داده است که اکثر زنان مبتلا به سرطان پستان دچار کمبود ویتامین D بوده‌اند.

* احتمال بروز سرطان پستان در زنان پس از سنین یائسگی که ویتامین D کافی دریافت ننمایند بالاتر است.

* احتمال گسترش تومور در زنان مبتلا به سرطان پستان که سطوح سرمی ویتامین D در آنها پایین است، بیشتر است.

* نرخ مرگ و میر ناشی از سرطان پستان در مبتلایانی که ویتامین D بالا دارند، کمتر است.

* کارشناس ارشد - شماره اجاره الو قلیان روشن - تغذیه

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram