تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره الو قلیان هروی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12332.html
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۱:۰۸

رژیم غذایی بهتر موجب بزرگ تر شدن مغز می شود

یافته های جدید نشان می دهد افرادی که رژیم غذایی شان مملو از میوه، سبزیجات، مغزیجات آجیلی و ماهی است دارای مغز بزرگ تری هستند.

قُل قُل:یافته های جدید نشان می دهد افرادی که رژیم غذایی شان مملو از میوه، سبزیجات، مغزیجات آجیلی و ماهی است دارای مغز بزرگ تری هستند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز - شماره اجاره الو قلیان هروی - به نقل از مهر، پیروی از یک رژیم غذایی سالم از سلامت مغز حفاظت کرده و می تواند یک شیوه پیشگیرانه مناسب در حفظ و تقویت شناخت (فکر و حافظه) در افراد سالم باشد.

محققان دانشگاه اراسموس هلند در این مطالعه، بیش از ۴۲۰۰ فرد ۴۵ سال به بالا را مورد بررسی قرار دادند. داوطلبان مطالعه، نظرسنجی ای را در مورد نوع و مقدار غذایی که در طول ماه گذشته خورده بودند تکمیل کردند. این نظرسنجی شامل حدود ۴۰۰ نوع ماده خوراکی بود.

به کیفیت رژیم غذایی براساس نمرات ۰ تا ۱۴ امتیاز داده شد که نمره ۱۴ نشانه سالم ترین رژیم غذایی بود. به گفته محققان، بهترین رژیم غذایی حاوی مقادیر زیاد میوه و سبزیجات، مغزیجات آجیلی، غلات کامل، محصولات لبنی و ماهی و مقادیر محدود نوشیدنی های حاوی قند بود.

همچنین شرکت کنندگان برای اندازه گیری اندازه مغزشان تحت اسکن MRI قرار گرفتند.

محققان مشاهده کردند امتیاز - شماره اجاره الو قلیان هروی - بالاتر در رژیم غذایی با - شماره اجاره الو قلیان هروی - حجم بیشتر مغز مرتبط بود. افراد دارای سالم ترین رژیم - شماره اجاره الو قلیان هروی - غذایی دارای مغزی بودند که در مقایسه با افراد دارای پایین ترین امتیاز از - شماره اجاره الو قلیان هروی - لحاظ رژیم غذایی، حدود ۲ میلیمتر بزرگ تر بود. به گفته محققان همین ۲ میلیمتر - شماره اجاره الو قلیان هروی - تفاوت در اندازه مغز منجر به مهارت های فکری و حافظه بهتر می شود.

دکتر «میک ورنویج»، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «با افزایش سن ریسک زوال شناختی افزایش می یابد، چراکه حجم مغز ما کوچک تر می شود.»

محققان برای حفظ سلامت مغز در دوره سالمندی پیروی از یک رژیم غذایی سالم را توصیه می کنند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram