تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره الو قلیون هروی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12327.html
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۶:۳۲

اپیدمی مسمومیت با قارچ در کشور و چرایی آن

سلامت نیوز: رئیس انجمن تغذیه ایران تاکید کرد: استفاده از قارچ‌ سمی می‌تواند کشنده باشد؛ به همین دلیل مردم نباید از قارچ‌هایی که در طبیعت رشد می‌کنند استفاده کنند.به گزارش سلامت نیوز، دکتر جلال‌الدین میرزای رزاز در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بروز...

قُل قُل: رئیس انجمن تغذیه ایران تاکید کرد: استفاده از قارچ‌ سمی می‌تواند کشنده باشد؛ به همین دلیل مردم نباید از قارچ‌هایی که در طبیعت رشد می‌کنند استفاده کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر جلال‌الدین - شماره اجاره الو قلیون هروی - میرزای رزاز در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به بروز مسمومیت‌های اخیری که به دلیل استفاده از قارچ‌های وحشی رخ داده است، تاکید کرد: قارچ‌های سمی از روی ظاهر قابل شناسایی نیستند. قارچ شناسان با سابقه نیز ممکن است از روی ظاهر یک - شماره اجاره الو قلیون هروی - قارچ بگویند سمی نیست، اما همان قارچ در آزمایشگاه سمی شناخته شود. بر همین اساس همه قارچ‌ها - شماره اجاره الو قلیون هروی - از - شماره اجاره الو قلیون هروی - نظر ما سمی هستند، مگر اینکه خلافش ثابت شود. این موضوع نیز در آزمایشگاه ثابت می‌شود.

وی ادامه - شماره اجاره الو قلیون هروی - داد: نمی‌توان منبع قضاوتی درباره سمی بودن یا نبودن قارچ‌هایی که در طبیعت رشد می‌کنند، مشخص کرد؛ به همین دلیل قارچ‌هایی که بسته‌بندی مطمئنی دارند و تولید کننده آنها نیز از سازمان‌های مربوطه مانند جهاد کشاورزی مجوز دارند، ‌ مورد - شماره اجاره الو قلیون هروی - تایید هستند. در موارد مسمومیت اخیر کسانی مسموم شدند که نزدیک ۵۰ سال است قارچ کوهی مصرف می‌کنند؛ با وجود این باز هم - شماره اجاره الو قلیون هروی - گمراه شدند. ما هیچ وقت اپیدمی مسمومیت با قارچ را تجربه نکرده بودیم. یکی از دلایل آن نیز می‌تواند وفور و دسترسی زیاد مردم به این قارچ‌ها باشد.

رئیس - شماره اجاره الو قلیون هروی - انجمن تغذیه ایران یکی از دلایل شیوع این مسمومیت را بارش‌های بهاری اخیر و رویش این قارچ‌ها دانست و گفت: هر سال در فصل بهار به دلیل بارندگی‌هایی که اتفاق می‌افتد سبزیجات کوهی مانند قارچ‌ها رشد خوبی دارند. در چند سال اخیر مانند امسال بارش بهاری نداشتیم. این بارش‌ها در مناطق خاصی که این مسمومیت‌ها اتفاق افتاد، بیشتر بوده‌ است. این روند به نظر کمی غیرطبیعی می‌رسد. مراکز درمانی ما نیز تا این اندازه با - شماره اجاره الو قلیون هروی - مراجعه به علت مسمومیت با قارچ مواجه نبودند.

وی با تاکید بر اینکه استفاده از این قارچ‌ها می‌تواند کشنده باشد، ادامه - شماره اجاره الو قلیون هروی - داد: یکی دیگر از دلایل شیوع این مسمومیت‌ها، سهل انگاری مصرف کنندگان است؛ آنها در ساعات اولیه مسمومیت که نشانه‌های تهوع، اسهال و استفراغ بروز کرده است، به مرکز درمانی - شماره اجاره الو قلیون هروی - مراجعه نکردند. این در حالیست که این مشکل ظرف چند ساعت - شماره اجاره الو قلیون هروی - پیشرفت می‌کند و ارگان‌هایی مانند کبد درگیر می‌شوند.

به گفته رئیس انجمن تغذیه ایران، زرد شدن سفیدی چشم بعد از بروز نشانه‌های اولیه مسمومیت مانند تهوع، استفراغ و اسهال نشان می‌دهد که کبد فرد دچار اختلال شده است؛ به همین دلیل بیمار باید در دقایق اولیه بعد از استفاده از این قارچ‌ها به مرکز درمانی مراجعه کند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram