تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره قلیان روشن ظفر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12145.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۹ - ۱۱:۱۸

چرا نوشیدن چای داغ سرطان زاست؟

آژانس بین‌المللی تحقیقات سرطان یکی از واحدهای سازمان جهانی بهداشت است که مهم‌ترین برنامه آن اجرای تحقیقات بین‌المللی در حوزه سرطان است.

قُل قُل-*دکتر - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - بهادر حاجی‌محمدی: آژانس بین‌المللی تحقیقات سرطان یکی از واحدهای سازمان جهانی بهداشت است که مهم‌ترین برنامه آن اجرای تحقیقات بین‌المللی در حوزه سرطان است.

به - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از جام جم، چندی پیش معاون تحقیقات و فناوری وزیر بهداشت، برنده مدال افتخار آژانس بین‌المللی تحقیقات سرطان در سال 2018 میلادی شد.

یکی از مهم‌ترین دلایل اهدای این مدال افتخار به دکتر رضا ملک‌زاده، استاد ممتاز دانشگاه علوم پزشکی تهران، اثبات اثر مصرف چای داغ در ابتلا به سرطان مری بود که پیشتر این یافته علمی توسط یک تیم تحقیقاتی تحت سرپرستی ایشان به ثبت جهانی - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - رسید لذا به مناسبت کسب این افتخار علمی ارزشمند - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - توسط کشور ما، در این یادداشت به نتایج حاصل از تحقیق مورد اشاره و - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - ارتباط - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - بین نوشیدن چای - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - داغ و سرطان مری می پردازیم.

حدود 50 سال پیش مشخص شد که در برخی از مناطق شمال شرق ایران، شیوع سرطان مری به طور حیرت آوری بالا بوده و چند برابر بیشتر از میانگین جهانی - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - است.

در همین رابطه یک پژوهش جامع تحت عنوان کوهورت گلستان از حدود - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - 20 سال پیش آغاز شد و در این پژوهش - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - تعداد 50 هزار نفر از ساکنان شهرها و روستاهای مناطق گنبد، کلاله و آق‌قلا واقع در استان گلستان مورد بررسی قرار گرفتند.

نتایج این تحقیق نشان داد که مهم‌ترین علت شیوع بالای سرطان مری در منطقه ترکمن - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - صحرای استان گلستان، عادت داشتن بسیاری از مردم به نوشیدن چای داغ است زیرا حرارت بالای چای داغ موجب صدمه به بافت پوششی مری و افزایش قابلیت نفوذ مواد سرطان‌زا به داخل سلول‌های مری می‌شود.

گفتنی است که در حال حاضر میانگین سرطان مری در - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - استان گلستان تا حدود سه برابر بیشتر از میانگین آن در کشور است. اگرچه نوشیدن چای داغ یکی از عادات هموطنان ترکمن در استان گلستان است، اما در سایر استان‌های کشور نیز این اقدام اشتباه توسط برخی افراد انجام می‌شود و به همین دلیل به طور کلی میانگین شیوع سرطان مری در ایران نسبتا بالاست.

باید توجه شود که حداکثر - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - دمای مناسب برای نوشیدن چای، حدود 40 درجه سانتی‌گراد یا کمتر است. ارتباط مستقیمی بین بالا رفتن دمای چای و نرخ بروز سرطان مری وجود دارد و با افزایش حرارت چای احتمال این خطر نیز افزایش می‌یابد.

به عبارت دیگر خطر اصلی متوجه افرادی است که چای را به - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - صورت داغ می‌نوشند و نوشیدن چای به صورت ولرم این خطر را مرتفع می‌کند. گفتنی است طبق مطالعه یادشده در استان گلستان، بیش از 60 درصد افراد چای خود را با دمای بالای 60 درجه می‌نوشند که - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - بسیار خطرناک است.

از دیگر - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - نکات مهم در خصوص - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - ابتلا به سرطان مری در اثر مصرف چای داغ، زمان انتظار است که به مدت زمان سپری شده از لحظه ریختن چای در لیوان تا زمان نوشیدن آن گفته می‌شود. مشخص شده است که احتمال سرطان مری در افرادی که چای را طی دو تا سه‌ دقیقه پس از ریختن در فنجان یا لیوان می‌نوشند، چند برابر بیشتر از افرادی است که چای خود را پس از گذشت ۴ - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - تا ۵ دقیقه می‌نوشند. لازم به ذکر است که معمولا میزان چای مصرفی توسط فرد ارتباطی با خطر سرطان مری ندارد، بلکه حرارت چای مصرفی بسیار مهم است.

از عادات نه چندان دور ما ایرانیان، نوشیدن چای با - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - نعلبکی بوده است که سبب خنک شدن فوری چای می‌شود. اما امروزه استفاده از نعلبکی برای نوشیدن چای چندان مرسوم نبوده و در حال تبدیل شدن به نوستالژی است. بنابراین افرادی که برای خنک شدن چای در فنجان یا لیوان صبوری نمی‌کنند، بهتر است به منظور حفظ سلامت خود - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - از نعلبکی برای نوشیدن چای استفاده نمایند. بویژه آن‌که طبق آموزه‌های دین مبین اسلام - شماره اجاره قلیان روشن ظفر - نیز مصرف مواد خوراکی به صورت داغ مکروه است و لذا باید پرهیز شود.

* بازرس انجمن علمی بهداشت و ایمنی مواد غذایی ایران

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram