تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره اجاره قلیون روشن ظفر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12171.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۳ - ۱۲:۲۷

مصرف زیاد نمک چگونه موجب مرگ تدریجی می‌شود؟

مطالعات متعدد پژوهشگران در گوشه و کنار جهان نشان می‌دهد که مصرف نمک برای سلامتی بسیار مضر بوده و بر بخش‌های مختلف بدن تأثیر نامطلوب دارد. در این گزارش به بررسی چگونگی تأثیر نمک بر بدن انسان می‌پردازیم.

قُل قُل: مطالعات متعدد پژوهشگران در گوشه - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - و کنار جهان نشان می‌دهد که مصرف نمک برای سلامتی بسیار مضر بوده و بر بخش‌های مختلف - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - بدن تأثیر نامطلوب دارد. در این گزارش - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - به - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - بررسی چگونگی تأثیر نمک بر - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - بدن انسان می‌پردازیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیناپرس، نتایج یک تحقیق جدید نشان می‌دهد که استفاده از روش‌های نادرست برای تخمین میزان مصرف سدیم، نتایج متضادی را در پی خواهد داشت. نانسی - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - کوک (Nancy Cook) پژوهشگر این - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - حوزه درباره مصرف نمک و مضرات آن برای سلامتی اعلام کرد: نمک ماده‌ای مضر است که اندازه‌گیری میزان آن در وعده‌های - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - غذایی کار دشواری محسوب - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - می‌شود.

وی در ادامه توضیحات خود افزود: «نمک در بسیاری از - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - مواد غذایی به‌صورت مخفی وجود دارد و شما معمولاً نمی‌دانید چه میزان - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - نمک را در مواد غذایی مختلف مصرف می‌کنید. این موضوع - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - کار را برای پایش رژیم غذایی افراد ازنظر - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - میران نمک دریافتی، دشوار می‌کند. به همین دلیل بهترین راه بررسی میزان نمک دریافتی فرد در رژیم غذایی، آنالیز سدیم - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - خروجی از بدن وی است، هرچند که روش‌های مختلف دیگری نیز برای این کار وجود دارد. به همین دلیل ما در تحقیقات خود از روش‌های مختلفی بهره بردیم.»

به گفته کارشناسان، میزان سدیم موجود در ادرار انسان در طول روز تغییر بوده و به همین دلیل برای بررسی میزان دقیق نمک مصرفی یک فرد، باید نمونه‌های مختلفی در ساعات مختلف شبانه‌روز از وی گرفته‌شده و نتیجه تمامی نمونه‌ها موردتوجه قرار گیرد. علاوه بر این، به دلیل اینکه در طول روزهای مختلف، معمولاً میزان نمک دریافتی افراد بر اساس رژیم غذایی آن‌ها متغیر است و پزشکان ترجیح می‌دهند نتایج چند روز آزمایش آنالیز سدیم بیماران را برای تخمین دقیق شرایط - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - بیمار - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - و مصرف نمک توسط وی، بررسی کنند.

درحالی‌که مطالعات قبلی از نمونه‌های نقطه‌ای و فرمول کاوازاکی (spot samples and the Kawasaki formula) استفاده کرده‌اند، اعضای این گروه پژوهشی به - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - روش‌های مختلف ازجمله برآورد بر اساس این فرمول و همچنین بر اساس روش - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - استاندارد طلایی استفاده کرد که از بررسی نمونه میانگین ادرار در دفعات مختلف استفاده می‌کند.

در این بررسی‌ها همچنین از حضور سه هزار بیمار که در آستانه فشارخون قرار داشتند استفاده‌شده و شرایط فشارخون آن‌ها ثبت شد. نتایج این تحقیقات نشان‌دهنده ارتباط مستقیم بین افزایش مصرف نمک و افزایش خطر مرگ است. - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - این گروه متوجه شد که فرمول کاوازاکی - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - منحنی شکل J را پیشنهاد می‌کند که این امر نشان می‌دهد که سطح پایین و سطوح بالای مصرف سدیم با افزایش مرگ‌ومیر همراه است.

نمک - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - چگونه بر بدن انسان تأثیر می‌گذارد؟

افزایش خطر سکته

نتایج تحقیقات پژوهشگران فنلاندی نشان می‌دهد مصرف زیاد نمک در برنامه غذائی، خطر بروز سکته قلبی و بیماری‌های قلب و عروق را دو برابر می‌کند. بر اساس این مطالعات، افرادی که در طول روز بیش از ۱۳٫۷ گرم نمک مصرف می‌کنند به نسبت کسانی که میزان نمک مصرفی روزانه آن‌ها ۶٫۸ گرم است، دو برابر بیشتر دچار مشکلات قلبی می‌شوند. لازم به توضیح است که این میزان افزایش خطر بیماری‌های قلبی براثر مصرف نمک، ارتباطی با فشارخون نداشته و مصرف این ماده علاوه بر موارد فوق، باعث افزایش فشارخون می‌شود که به‌نوبه خود از عوامل مهم در بروز بیماری‌های قلبی و عروقی است. به گفته پزشکان و متخصصین تغذیه، میزان ایده آل مصرف نمک در طول شبانه‌روز برای یک فرد عادی و سالم - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - کمتر از ۶٫۸ گرم است.

پرفسور پکا جوسیلاتی (Pekka Jousilahti) از پژوهشگران موسسه سلامت و رفاه در کشور فنلاند که در این تحقیقات مشارکت داشته اعلام کرد: «قلب انسان نمک را دوست ندارد و مصرف زیاد کلرید - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - سدیم یا همان نمک طعام یکی از اصلی‌ترین دلایل افزایش فشارخون بوده و از سوی دیگر موجب بروز سکته و بیماری‌های عروق قلب یا (CHD) می‌شود.»

سرطان معده

مصرف بیش‌ازحد نمک علاوه بر ایجاد فشارخون بالا و بیماری‌های قلبی - عروقی، می‌تواند خطر ابتلا به سرطان معده را افزایش دهد.

پژوهشگران هنوز به‌طور دقیق نمی‌دانند که چرا مصرف زیاد نمک خطر ابتلا به سرطان معده را افزایش می‌دهد اما مطالعات نشان می‌دهند که ممکن است نمک زیاد به رشد باکتری هلیکوباکتر پیلوری در معده کمک کرده و - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - باعث شود تا این باکتری‌ها سلول‌های بیشتری از معده را به عفونت دچار کنند که درنهایت افزایش این عفونت در ایجاد سلول‌های سرطانی کمک می‌کند. سازمان بهداشت جهانی (WHO) در - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - دستورالعمل‌هایش در رابطه با این مسئله اعلام کرده که روزانه بیش از ۵ گرم نمک (برابر با یک قاشق چای‌خوری) نباید مصرف شود.بیماری‌های کلیوی

از دیرباز تاکنون یکی از گزینه‌هایی که پزشکان - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - برای بهبود شرایط کلیه به بیماران پیشنهاد می‌کردند، کاهش میزان مصرف نمک در رژیم - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - غذایی روزانه بوده است. مطالعات انجمن آمریکایی بیماری‌های - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - کلیوی (American Society of Nephrology) در فیلادلفیا، واقع در پنسیلوانیای امریکا - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - نشان می‌دهد که مصرف زیاد نمک برای افراد - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - سالم نیز مضر است چراکه خطر ابتلا به - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - بیماری‌ها و مشکلات کیلوی - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - را در آن‌ها افزایش می‌دهد. لازم به ذکر است؛ نفرولوژی یا تخصص بیماری‌های کلیوی - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - یکی - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - از فوق تخصص‌های پزشکی داخلی است که در عمل، پزشکانی که این تخصص را در اختیاردارند به بررسی عملکرد کلیه سالم، مشکلات کلیه، درمان مشکلات کلیه و جایگزینی کلیه می‌پردازند.

افزایش خطر ابتلا به ام اس

مطالعات و پژوهش‌های - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - دانشمندان نشان می‌دهد که رژیم غذایی با مقدار سدیم بالا، خطر احتمال ابتلا به بیماری‌های خود ایمنی همچون بیماری اسکلروزِ چندگانه (Multiple sclerosis) یا ام اس (MS) را افزایش می‌دهد.

دیمیتری کریمنسوف (Dimitry Krementsov) از دانشگاه - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - ورمونت (University of Vermont) در برلینگتون، ورمانت، ایالات‌متحده امریکا در رابطه با تأثیر عوامل محیطی به همراه زمینه ژنتیکی - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - در این بیماری‌ها می‌گوید: «ما امیدواریم که درک جامعی از این‌که چرا و چگونه عوامل محیطی با زمینه‌های ژنتیکی خاص افراد ارتباط برقرار کرده و در ایجاد بیماری‌های خود ایمنی همچون ام اس تأثیرگذار هستند، ارائه کنیم.» از سوی دیگر تیمی از محققان بین‌المللی با سرپرستی دانشمندان دانشگاه مک گیل (McGill) واقع در شهر مونترال کانادا، دریافتند که مصرف - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - بیش‌ازحد نمک موجب تغییر برنامه‌های مغز شده و با مکانیسم ایمنی طبیعی که به‌طورمعمول از افزایش فشارخون بدن جلوگیری می‌کند، تداخل پیدا خواهد کرد.

آزمایش‌هایی که روی مغز موش‌ها انجام‌شده‌اند، نشان می‌دهد که رژیم غذایی پرنمک باعث تغییر در مدارهای راهنما می‌شود. قابل‌توجه است که مصرف یک دوره نمک زیاد در رژیم غذایی موش‌ها، موجب - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - تغییر و تحول بیوشیمی‌ای در سلول‌های عصبی آن‌ها می‌شود. درواقع سلول‌های عصبی باعث انتشار وازوپرسین (vasopressin) به گردش خون (systemic circulation) می‌شوند. این تغییر مانع از مهار - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - این سلول‌های عصبی خاص توسط سلول‌های دیگر خواهد شد.

در خاتمه لازم به توضیح است که سازمان بهداشت جهانی میزان استاندارد مصرف نمک در شبانه‌روز را ۵ گرم اعلام کرده و از سوی دیگر میزان - شماره اجاره قلیون روشن ظفر - واقعی نیاز بدن به این ماده تنها ۳ گرم در شبانه‌روز است.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram