تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره الو قلیان فوری هنگام


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12358.html
۱۳۹۷/۰۲/۲۶ - ۱۵:۱۵

تاثیر ماست بر کاهش التهابات مزمن

یک مطالعه جدید نشان می دهد خوردن ماست می تواند باعث کاهش التهابات مزمن، عامل بیماری التهابی روده، ‌آرتروز و آسم شود.

قُل قُل:یک مطالعه جدید نشان می دهد خوردن ماست می تواند باعث کاهش التهابات مزمن، عامل بیماری التهابی روده، ‌آرتروز و آسم شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مطالعه جدیدی که - شماره الو قلیان فوری هنگام - توسط محققان دانشگاه - شماره الو قلیان فوری هنگام - ویسکانیسن- مدیسن آمریکا صورت - شماره الو قلیان فوری هنگام - گرفته نشان می دهد که ماست می‌تواند با بهبود یک پارچگی جداره روده‌، التهاب را کاهش داده و از این طریق از ورود اندوتوکسین‌ها که مولکول‌های پروتئینی التهابی تولیدی توسط میکروب‌های روده هستند به جریان خون جلوگیری کند.

التهاب اولین خط دفاعی بدن در برابر بیماری و آسیب است. اما با این حال می‌تواند باعث نابودی بیولوژیکی - شماره الو قلیان فوری هنگام - دراندام‌ها و سیستم‌های بدن شود و همچنین با چاقی، سندروم متابولیک، - شماره الو قلیان فوری هنگام - بیماری‌های قلبی- عروقی و دیگر بیماری‌های مزمن مرتبط است.

در این مطالعه محققان ۱۲۰ زن نزدیک به یائسگی را که نیمی چاق بودند و نیمی وزن عادی داشتند زیر نظر گرفتند و نیمی از شرکت ‌کنندگان به مدت - شماره الو قلیان فوری هنگام - ۹ هفته روزانه میزان ۱۲ اونس - شماره الو قلیان فوری هنگام - ماست کم چرب خورده و نیمی دیگر در - شماره الو قلیان فوری هنگام - طول این ۹ هفته پودینگ‌های غیر لبنی مصرف کردند. بررسی نمونه‌های خون این افراد نشان داد در حالیکه برخی نشانگرهای زیستی در طول این مدت در این افراد ثابت ماند اما برخی نشانگرهای زیستی کلیدی خاص مانند فاکتور نکروز توموری یا - شماره الو قلیان فوری هنگام - TNF، پروتئینی مهم در فعالیت‌ التهابی - شماره الو قلیان فوری هنگام - در افرادی که ماست را به طور ثابت در رژیم غذایی خود داشتند، بهبودی - شماره الو قلیان فوری هنگام - قابل توجه داشت.

این آزمایش ثابت کرد که مصرف ماست به عنوان پیش - شماره الو قلیان فوری هنگام - خوراک باعث کاهش اندوتوکسین‌ها و التهاب می شود. همچنین با افزایش سرعت تقلیل سطوح گلوکز خون پس از صرف غذا باعث بهبود سوخت و ساز گلوکز در افراد چاق می‌شود.

به گزارش خبرگزاری شینهوا، این مطالعه نوع ترکیباتِ ماستِ عامل تغییر نشانگرهای زیستی در ارتباط با تاثیرات بهبود سلامت یا چگونگی عملکرد آنها در بدن را مشخص نکرده و برای تشخیص آن به تحقیقات بیشتری نیاز است.
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram