تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل الو قلیان روشن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12054.html
۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۱:۵۵

رژیم‌های عجیب و غریب برای لاغری

هر روز مدل جدیدی باب می‌شود. در دنیای کاهش وزن و لاغری، لیست بلندبالایی از انواع رژیم‌های غذایی دیده می‌شود که هربار یکی از آنها معروف می‌شود و بشدت مورد استقبال قرار می‌گیرد، یک‌بار کانادایی است و یک‌بار آمریکایی.

قُل قُل: هر روز مدل جدیدی باب می‌شود. در دنیای - شماره تحویل الو قلیان روشن - کاهش - شماره تحویل الو قلیان روشن - وزن و لاغری، لیست بلندبالایی - شماره تحویل الو قلیان روشن - از انواع رژیم‌های غذایی دیده می‌شود که هربار یکی از آنها معروف می‌شود و بشدت مورد استقبال قرار می‌گیرد، یک‌بار کانادایی است و یک‌بار آمریکایی.

به گزارش سلامت - شماره تحویل الو قلیان روشن - نیوز به نقل از شهروند ،رژیم‌های تک‌خوری هم خیلی روی بورس است و آنهایی که حداقل یک‌بار در زندگی رژیم گرفته‌اند، به خوبی با آن آشنا هستند؛ رژیمی که مثلا در یک هفته، فقط باید سیب یا موز یا گوشت، شیر و... مصرف شود.

آنهایی که سال‌های زیادی از زندگی‌شان درگیر کاهش وزن بوده‌اند، به خوبی با سختی این رژیم‌ها آشنا هستند، انواع رژیم‌ها را می‌شناسند و هربار برای کاهش سریع وزن، به سراغ یکی از آنها رفته‌اند. یکی از معروف‌ترین رژیم‌های لاغری که در مدت زمان کمی منجر به کاهش قابل توجه وزن می‌شود، رژیم کانادایی است. این رژیم، ١٥روزه است که محدودیت غذایی افراطی دارد و قواعد سختی را برای افراد درنظر می‌گیرد و عوارض زیادی هم دارد.

«ملیکا» ٣٧ساله است و تاکنون بارها رژیم کانادایی - شماره تحویل الو قلیان روشن - را امتحان کرده و هربار نزدیک به ٧، ٨ کیلو کم کرده است: «این - شماره تحویل الو قلیان روشن - رژیم یک‌باره منجر به کاهش وزن می‌شود، اما رژیم سختی است، مثلا میان‌وعده ندارد، میوه ندارد و... بعد از ١٥روز باید - شماره تحویل الو قلیان روشن - نزدیک به هفت هشت کیلو - شماره تحویل الو قلیان روشن - وزن کم کرد. این رژیم موقتی است.» ملیکا می‌گوید، خودش هیچ‌وقت بیشتر از دوهفته نتوانسته این رژیم را بگیرد، چون دچار سردردهای شدید و افت فشار می‌شود: «هربار چندکیلو کم می‌کنم و دوباره رهایش می‌کنم.

معمولا هم به وزن قبلی برمی‌گردم.» ملیکا، - شماره تحویل الو قلیان روشن - سالی دوبار این رژیم را امتحان می‌کند و اغلب زمانی که قصد سفر دارد یا مراسمی در پیش باشد، به سراغش می‌رود: «گرسنگی این رژیم خیلی اذیت می‌کند اما چون مدتش کوتاه است، می‌توان تحمل کرد.»

ملیکا، ٧٣کیلو دارد و در سال‌های گذشته انواع رژیم‌ها را امتحان کرده: «یک رژیم دیگری بود که حدود ١٠‌سال پیش گرفتم و ١٥کیلو لاغر شدم، خیلی رژیم سختی بود، از کانادایی هم سخت‌تر. دوماه گرفتم، ١٥کیلو کم کردم. هفته اول فقط مایعات باید می‌خوردم، هفته دوم، تک‌خوری داشتم، هفته بعد دوباره مایعات و هفته بعدش دوباره تک‌خوری. یعنی مثلا در روز فقط سیب یا موز یا حتی گوشت می‌خوردم.»

انواع رژیم‌ها را می‌توان در سایت‌های اینترنتی پیدا - شماره تحویل الو قلیان روشن - کرد؛ رژیم‌هایی که بدون توجه به وزن و قد - شماره تحویل الو قلیان روشن - و بیماری‌های زمینه‌ای و میزان ویتامین‌هایی که بدن هر فرد به آن نیاز دارد، برنامه غذایی روزانه - شماره تحویل الو قلیان روشن - تجویز می‌کند.

آنهایی که ناامید از - شماره تحویل الو قلیان روشن - کاهش وزن هستند، همیشه مشتریان پروپاقرص این سایت‌ها شناخته می‌شوند؛ افرادی که رژیم‌های اصولی متخصصان تغذیه را به دلیل زمان‌بربودن آن برنمی‌تابند و می‌خواهند در کوتاه‌ترین زمان ممکن به نتیجه دلخواه برسند، حتی اگر - شماره تحویل الو قلیان روشن - شده، به قیمت ریزش مو، تپش قلب و استخوان درد و بی‌خوابی.

«سمیه» یکی از آنهایی است که تجربه رژیم‌های خیلی سخت داشته، او حالا - شماره تحویل الو قلیان روشن - ٣٤ساله است و - شماره تحویل الو قلیان روشن - می‌گوید؛ از دوره دبیرستان به دلیل استعداد چاقی، همیشه در رژیم بوده: - شماره تحویل الو قلیان روشن - «یک‌بار پیش متخصص تغذیه رفتم، سه‌ماه، ١٠کیلو وزن کم کردم، بعدش رها کردم، صورتم خیلی - شماره تحویل الو قلیان روشن - خسته می‌شد، بعد از آن دوباره ‌سال ٨٦، رژیم دیگری گرفتم که اساس آن بر نخوردن بود، تقریبا هیچ چیزی نمی‌خوردم، حالم بد شد، به دکتر رفتم، گفت باید ویتامین مصرف کنم، اما همان‌ها را هم نمی‌خوردم، بعد شروع کردم به خوردن قرص‌های لاغری.

حدود ‌سال ٩١، ٩٢ بود، ٤، ٥کیلو وزن کم کردم، اما سردردهای مداوم و ریزش شدید مو گرفتم، احساس تشنگی دایمی می‌کردم، گلویم همیشه خشک بود، کلیه‌هایم درد گرفته بود و حتی استخوان‌هایم تیر می‌کشید. این رژیم بی‌خوابم کرده بود.» سهیلا، اما برخلاف آنهایی که رژیم‌های خودسرانه می‌گیرند،

برای کاهش وزن به متخصص تغذیه رفته بود، حدود یک‌سال پیش، با یک متخصص تغذیه در - شماره تحویل الو قلیان روشن - صفحه اینستاگرام یکی از بازیگران زن، آشنا شد و به مطب‌اش مراجعه کرد، حدود چهارماه‌ونیم رژیم گرفت و ٤٢کیلو وزن کم کرد، یعنی از ١١٣کیلو به ٦٨کیلو رسید، اما حالا مطب آن پزشک به دلیل رژیم‌های سخت که منجر به مرگ دونفر - شماره تحویل الو قلیان روشن - شده، پلمپ شده: «وقتی - شماره تحویل الو قلیان روشن - به مطب مراجعه کردم، متوجه شدم رژیمی که به فلان بازیگر داده شده بود، نان و برنج داشت و یک شب در ماه آزاد بود، اما رژیمی که به من و سایر مراجعه‌کننده‌ها داده بود، هیچ‌کدام از اینها را نداشت،

رژیم‌اش کشنده بود و تمام مدت با گرسنگی شدیدی همراه بود، شیر و ماست نداشت، حتی قرص آهن و ویتامین دی را هم ممنوع کرده بود، درحالی‌ که من بشدت به این ویتامین‌ها احتیاج داشتم، کم‌خوری شدیدی داشت.» سهیلا با گرفتن این رژیم، بشدت افسرده و عصبی و بی‌خواب شد، موهای سرش کم شد،

استخوان‌درد گرفت، با کمبود شدید کلسیم و آهن در بدن مواجه شد: «وقتی عوارض را به پزشک می‌گفتم، می‌گفت اشکالی ندارد. من مدام گریه می‌کردم، اعصابم به هم ریخته بود و هربار برای - شماره تحویل الو قلیان روشن - وزن‌کشی، استرس زیادی را - شماره تحویل الو قلیان روشن - تحمل می‌کردم، چون اگر به وزن مورد نظر پزشک نمی‌رسیدم، باید - شماره تحویل الو قلیان روشن - ٢٠٠‌هزار تومان جریمه می‌دادم. کلا در آن چهارماه‌ونیم نزدیک به ٩‌میلیون تومان هزینه کردم اما وقتی رژیم را قطع کردم، به وزن قبلی برگشتم.

پزشکم حاضر نمی‌شد به من رژیم - شماره تحویل الو قلیان روشن - تثبیت بدهد، در آخر هم به دلیل عوارضی که برای بیماران ایجاد کرد و حتی منجر به مرگ شد، مطب‌اش را پلمپ کردند.» سهیلا با گذشت نزدیک به یک‌سال، همچنان عوارض رژیم سختی که گرفته بود را دارد: «هنوز درگیر کم‌خونی و کمبود کلسیم هستم و - شماره تحویل الو قلیان روشن - وارد اولین مرحله پوکی استخوان شدم. معده‌ام هم بشدت حساس شده و بی‌خوابی‌هایم ادامه دارد.

در میان همه رژیم‌های - شماره تحویل الو قلیان روشن - لاغری، بعضی از رژیم‌ها هم رژیم‌های سلامتی است. مثل رژیم آمریکایی. این رژیم غذایی عمدتا برای افراد میانسال طراحی شده و از ابتلا به بیماری، پیشگیری می‌کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram