تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل الو قلیان هروی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12331.html
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۲:۰۶

5 قانون که برای کاهش وزن مفید هستند

مسلما تا الان می دانید که چه کارهایی را برای کاهش وزن نباید انجام دهید اما وقتی می خواهید به صورت کاملا سالم و مناسب وزن کم کنید تنها دو چیز به خوبی جواب می دهند: درست غذا خوردن و ورزش مرتب.

قُل قُل: مسلما تا الان می دانید که چه کارهایی را برای کاهش وزن نباید انجام دهید اما وقتی می خواهید به صورت کاملا سالم و مناسب وزن کم کنید تنها دو چیز به خوبی جواب می دهند: درست غذا خوردن و ورزش مرتب.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، اگر بخواهیم صادق باشیم هر دوی - شماره تحویل الو قلیان هروی - این موارد کمی مبهم هستند ( و برای عادت به - شماره تحویل الو قلیان هروی - آنها باید زمان و تلاش بسیاری را گذاشت ). گاهی نیز به جای اینکه کل سبک زندگی خود را به یکباره تغییر دهیم چند نکته کوچک برای غذا خوردن سالم نیاز داریم.

اگر در طول کاهش وزن احساس پف کردگی و توقف کاهش وزن داشتید و یا فقط می خواستید کمی احساس بهتری داشته باشید نکاتی که در ادامه به آنها اشاره خواهیم کرد - شماره تحویل الو قلیان هروی - می توانند به خوبی کمکتان کنند.

می توانید آنها را یکی یکی به کار ببندید و یا می توانید همگی را با هم - شماره تحویل الو قلیان هروی - اجرا کنید این نکات می توانند برنامه کاهش وزنتان را در هر مرحله ای که - شماره تحویل الو قلیان هروی - هستید به حرکت دربیاورد.

1- وعده غذایی بخورید نه میان وعده

مدت ها است که می گوییم مرتب و به مقادیر کم در طول روز غذا - شماره تحویل الو قلیان هروی - بخورید تا قند خونتان ثابت بماند. اما یک تحقیق جدید به - شماره تحویل الو قلیان هروی - این - شماره تحویل الو قلیان هروی - نتیجه رسیده کسانی که تعداد دفعات کمتری غذا می خورند و - شماره تحویل الو قلیان هروی - به جای آن وعده های بزرگی را میل می کنند وزنشان کمتر است. اما چرا؟ بدن برای هضم یک وعده بزرگ باید کالری زیادی بسوزاند و هضم وعده های کوچک آنچنان زحمتی برا بدن به همراه ندارند. - شماره تحویل الو قلیان هروی - بنابراین می توانید در طول روز یک - شماره تحویل الو قلیان هروی - وعده صبحانه، نهار و شامی مختصر - شماره تحویل الو قلیان هروی - میل کنید. این یعنی میان وعده ها را به این وعده های اصلی اضافه می کنید.

2- کمتر عرق بریزید

در یک تحقیق دو گروه با یکدیگر مقایسه شدند، افراد یکی از گروه ها به مدت 30 دقیقه می دوند - شماره تحویل الو قلیان هروی - یا دوچرخه سواری می کردند و در گروه دیگر این مدت زمان 60 دقیقه بود. جالب اینجاست گروهی که نیم ساعت ورزش می کردند توانستند در پایان تحقیق 33 درصد وزن بیشتری کم کنند و تا - شماره تحویل الو قلیان هروی - پایان روز نیز 20 درصد بیشتر فعال بودند. از آنجا که بدنمان طوری طراحی شده تا کالری - شماره تحویل الو قلیان هروی - ذخیره کند وقتی از طریق ورزش مقدار زیادی کالری می سوزانید بدن نیز تلاش می کند با کمتر حرکت کردن و بیشتر غذا خوردن دوباره به ذخیره کالری رو بیاورد.

بنابراین دو انتخاب وجود دارد: ورزش هوازی خود را 30 دقیقه نگه دارید و چهار مرتبه در طول هفته انجامش دهید. و یا اگر ورزش طولانی مدت را دوست دارید سعی کنید در طول روز - شماره تحویل الو قلیان هروی - نیز به حرکت ادامه دهید تا مطمئن شوید سوخت و سازتان کند نمی شود.

3- از غلات کامل استفاده کنید

افرادی که از غلات - شماره تحویل الو قلیان هروی - کامل استفاده می - شماره تحویل الو قلیان هروی - کنند نسبت به کسانی که استفاده ای ندارند لاغرتر - شماره تحویل الو قلیان هروی - هستند. دلیلش چیست؟ کربوهیدرات - شماره تحویل الو قلیان هروی - موجود در غلات کامل برای هضم شدن نیاز به انرژی بیشتری دارند. همچنین فیبر موجود در غلات کامل مقداری از کالری آنها را در خود اسیر می کنند و قبل از اینکه جذب بدن شوند آنها را خارج می کنند.

سعی کنید از غلات در وعده های اصلی و میان وعده ها زیاد استفاده کنید. برای مثال به جای برنج سفید از برنج قهوه ای استفاده کنید.

4- در یک اتاق خنک بخوابید

انسان ها دو نوع چربی بدنی دارند: سفید ( انرژی ذخیره می کند ) و قهوه ای ( انرژی - شماره تحویل الو قلیان هروی - را می سوزاند ). دمای محیط می تواند روی این چربی ها تاثیر بگذارد.

محققان تحقیقی را روی دو گروه از داوطلبان انجام دادند. یکی از - شماره تحویل الو قلیان هروی - این گروه ها به مدت یک ماه در اتاقی - شماره تحویل الو قلیان هروی - خنک می خوابیدند و گروه دیگر در اتاقی با دمای معمولی. محققان متوجه شدند چربی قهوه ای گروهی که در اتاق خنک خوابیده بودند بعد از 30 روز 42 درصد فعالتر شده بود و سوخت و ساز بدنشان نیز 10 درصد سریعتر. بنابراین شما هم - شماره تحویل الو قلیان هروی - در یک جای خنک بخوابید.

5- بشقابتان را تمیز نکنید

این یعنی به جای اینکه به سیری بدنتان گوش دهید با - شماره تحویل الو قلیان هروی - چشمانتان غذا می خورید. وقتی غذا خوردنمان - شماره تحویل الو قلیان هروی - اینچنین است همیشه بیشتر از آنچه بدن نیاز دارد کالری دریافت می کنیم. همیشه سعی کنید 10 درصد هر وعده را - شماره تحویل الو قلیان هروی - نخورید و بگذارید در بشقاب بماند. متخصصان تغذیه بر این باورند همین کاره کوچک می تواند روزانه 200 کالری در برنامه غذایی تان صرفه جویی کند. این یعنی تنها با همین کار می توانید طی 6 ماه حدود 5 کیلو وزن کم کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram