تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره تحویل الو قلیون روشن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12004.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۷ - ۱۵:۵۴

چربی های کل بدنت آب میشه به جز چربی های شکم؟

در مورد کاهش وزن همه ما نقاطی در بدنمان داریم که برایمان مشکل آفرینند. برای بعضی ران ها و باسن بعضی دیگر زیر بازوها و برای درصد بالایی شکم از نقاط سرسخت است.

قُل قُل: در مورد کاهش وزن همه ما - شماره تحویل الو قلیون روشن - نقاطی در بدنمان داریم که برایمان مشکل آفرینند. برای - شماره تحویل الو قلیون روشن - بعضی ران ها و باسن بعضی دیگر زیر بازوها و برای - شماره تحویل الو قلیون روشن - درصد بالایی شکم از نقاط سرسخت است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، جای هیچگونه سوالی نیست که برای بسیاری شکم از نقاط اصلی است و وقتی می خواهند رژیمی را شروع کنند و - شماره تحویل الو قلیون روشن - انتظار دارند درصد چربی این نقطه را به صفر برساند. منطقه میان تنه در ظاهر تاثیر بسیاری دارد و بعضی ها نیز دوست دارند دستگیره های عشقشان را دوباره حس کنند بنابراین همه اینها باعث شده این منطقه اهمیت ویژه ای پیدا کند.

پس وقتی شروع به انجام یک برنامه کاهش - شماره تحویل الو قلیون روشن - وزن می کنید و - شماره تحویل الو قلیون روشن - پس از مدتی می بینید وزن از همه - شماره تحویل الو قلیون روشن - جا کم می شود به جز چربی های شکم احساس نا امیدی و خستگی می کنید. از یک سو خوشحال هستید که با برنامه غذایی توانسته اید وزن کم کنید اما از سوی دیگر موفق نشده اید به هدف اصلی - شماره تحویل الو قلیون روشن - تان برسید.

مطمئناً الان با خودتان می گویید خب بله من هم این مشکل را دارم حالا باید چکار کنم؟ چطور می - شماره تحویل الو قلیون روشن - توانم کاری کنم شکمم هم آب شود؟ در ادامه می خواهم در این زمینه راهنمایی تان کنم.


خیلی استرس دارید

از اولین دلایل اینکه چربی شکم آب نمی کنید استرس بالا است. جای هیچگونه سوالی نیست، استرس یکی از نقش های - شماره تحویل الو قلیون روشن - اصلی در - شماره تحویل الو قلیون روشن - بازی آب کردن چربی است.

و بدتر اینکه استرس بیشترین تاثیر خود را روی چربی شکم می گذارد. وقتی استرس بالا باشد بدن شروع به ترشح - شماره تحویل الو قلیون روشن - کورتیزول می کند که در نتیجه منجر به افزایش خطر تجمع چربی شکم می شود.

بنابراین حتی اگر برنامه غذایی لاغری هم داشته باشید استرس بالا و - شماره تحویل الو قلیون روشن - کورتیزولی که ترشح می شود هیچگونه لطفی در حقتان نمی کند. اگر از جاهای دیگر وزن کم می کنید بدان معناست که واقعا کالری دریافتی تان محدود شده و هیچ - شماره تحویل الو قلیون روشن - خطایی در انجام برنامه غذایی ندارید در چنین شرایطی عامل اصلی سرسختی چربی شکم مشکلات هورمونی است.

کاری که باید بکنید این است: جلوی منابع استرس آور را بگیرید. درست است زندگی روزمره همه ما - شماره تحویل الو قلیون روشن - توام با استرس است اما اگر روی مشکلات وقت بگذاریم می توانیم از این حجم استرس بکاهیم.


به اندازه کافی نمی خوابید

مورد بعدی عادات خوابتان است. آیا می دانستید کمبود خواب از موارد دیگری است که باعث ترشح کورتیزول می شود؟ بسیاری از این واقعیت خبر ندارند اما - شماره تحویل الو قلیون روشن - متسفانه حقیقت دارد.

به - شماره تحویل الو قلیون روشن - اندازه کافی نخوابیدن باعث افرایش سطح کورتیزول می شود که نه تنها موجب به حداقل رسیدن چربی سوزی در ناحیه شکم می شود بلکه مقدار عضله سوزی را نیز بالا می برد.

وقتی به اندازه کافی نمی خوابید اشتهایتان نیز بدتر می شود به همین دلیل - شماره تحویل الو قلیون روشن - است که باید اهمیت ویژه ای به زمان و کیفیت خوابتان بدهید.

متاسفانه بسیاری از مردم - شماره تحویل الو قلیون روشن - به این مسئله اهمیت نمی دهند و فکر می کنند اگر 8 تا 9 ساعت نخوابند اتفاقی نخواهد افتاد.

حالا که به جز شکم از نقاط دیگر بدن وزن کم می کنید شاید بهتر به اهمیت خواب پی برده باشید پس شب - شماره تحویل الو قلیون روشن - ها گوشی را کنار بگذارید و کمی بخوابید!


ژنتیک تان به - شماره تحویل الو قلیون روشن - چربی های شکم کمک نمی کند

ژنتیک را - شماره تحویل الو قلیون روشن - نیز باید در نظر گرفت. والدینتان شکم های بزرگی داشتند؟ بعضی افراد به صورت طبیعی چربی ها را در این قسمت ذخیره می کنند - شماره تحویل الو قلیون روشن - و آب کردنش هم بسیار چالش برانگیز است. اگر شکمتان اولین جایی است که چربی ذخیره می شود بنابراین باید بدانید آخرین - شماره تحویل الو قلیون روشن - جایی هم چربی از آن آب میش ود همین منطقه است.

در این مورد ممکن است بدن و سبک زندگی تان هیچ مشکلی نداشته باشند، فقط باید زمان بیشتری به خود بدهید. از برنامه غذایی - شماره تحویل الو قلیون روشن - نا امید نشوید و اجازه - شماره تحویل الو قلیون روشن - دهید به مرور چربی های شکم آب شوند.


دچار حساسیت - شماره تحویل الو قلیون روشن - غذایی هستید

بالاخره آخرین مورد اما نه کم اثرترین مورد این است که دچار حساسیت غذایی هستید. برای مثال اگر به لبنیات حساس باشید بعد از خوردنشان به - شماره تحویل الو قلیون روشن - شدت دچار ورم و نفخ می شوید. این مشکل باعث می شود شکمتان بزرگتر از آنچه هست نشان دهد.

یک مورد - شماره تحویل الو قلیون روشن - دیگر مصرف بالا فیبر خوراکی است که باعث یبوست - شماره تحویل الو قلیون روشن - می شود. در این شرایط - شماره تحویل الو قلیون روشن - هم شکم طوری نشان می دهد که گویی چربی بسیاری در خود ذخیره کرده در صورتی که اینطور نیست.

بنابراین موردی که گفته شد را به خاطر بسپارید و اگر دچار چنین مشکلی هستید ابتدا بسنجید کدام موارد هستند و در رفعشان بکوشید.

نویسنده: شنون کلارک


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram