تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس الو قلیان جردن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12175.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۲ - ۱۲:۲۳

غنی سازی روغن نباتی با ویتامین D هیچ مزیتی ندارد

اخیرا در آگهی های تبلیغاتی تلویزیونی و رسانه ای از یک برند روغن نباتی نام برده می شود که ادعا شده با ویتامین D غنی شده است که متخصص تغذیه و رژیم درمانی در استان فارس دراین زمینه گفت: غنی سازی روغن نباتی با ویتامین D هیچ مزیت و حسنی ندارد.

قُل قُل: اخیرا در آگهی - شماره سرویس الو قلیان جردن - های تبلیغاتی تلویزیونی و رسانه ای از یک برند روغن نباتی نام برده می شود که ادعا شده با ویتامین D غنی شده است که متخصص تغذیه و رژیم درمانی در استان فارس دراین زمینه گفت: غنی سازی روغن نباتی با ویتامین D هیچ مزیت و حسنی ندارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، دکتر موسی صالحی پژوهشگرعلوم تغذیه، به ایرنا گفت: حتی اگر این ادعا درست باشد مقدار ویتامین D موجود در یک قاشق روغن بسیار ناچیز است و نمی تواند برای بدن فوایدی به همراه داشته باشد.
وی بیان کرد: اگر این روغن برای سرخ کردن به کار رود ساختار ویتامینD در دمای بالای 200 درجه - شماره سرویس الو قلیان جردن - کاملا می شکند و نابود می شود و چنین تغییراتی بشدت به سلامت بدن - شماره سرویس الو قلیان جردن - آسیب می زند.
صالحی ادامه داد:اغلب کارخانه های روغن نباتی در محصولات خود از روغن پالم استفاده می کنند که هر بطری روغن این کارخانه ها تا 90 در صد روغن پالم دارد - شماره سرویس الو قلیان جردن - و غنی سازی پالم با ویتامین D از مضرات پالم نمی کاهد.
متخصص تغذیه و - شماره سرویس الو قلیان جردن - رژیم درمانی اضافه کرد:مساله اصلی این است - شماره سرویس الو قلیان جردن - که روغن نباتی وقتی برای سرخ کردن به کار برده می شود به شدت خطرناک می شود یعنی در فرایند سرخ کردن با هر روغنی که باشد، تولید آکریل آمیدها اتفاق می افتد که قطعا سرطان زا است.
وی اضافه کرد: تبدیل روغن به چربی اشباع، تولید کلسترول را بالا می برد - شماره سرویس الو قلیان جردن - و همچنین به رسوب در مجاری قلبی و مویرگ های مغزی می انجامد که این به معنای بالارفتن احتمال سکته قلبی و مغزی است که این عوارض در فرایند سرخ کردن و استفاده از روغن نباتی آشکار است.
صالحی افزود: تولید چربی ترانس در پروسه سرخ شدن بالا می رود که این به معنی قتل سلولی و نابود شدن همه ویتامین های ماده غذایی از جمله ویتامین D است.
این متخصص مواد غذایی گفت: بنابراین ویتامین D هم - شماره سرویس الو قلیان جردن - اگر در روغن باشد، با فرایند - شماره سرویس الو قلیان جردن - سرخ کردن از بین می رود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram