تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سرویس الو قلیان هروی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12333.html
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۰:۲۰

چگونه در ماه رمضان لاغر شویم؟

یک متخصص طب سنتی گفت: برای پیشگیری از چاقی و رسیدن به تناسب اندام در ماه رمضان رعایت نکاتی ساده الزامی است.

قُل قُل:یک متخصص طب سنتی گفت: برای پیشگیری از چاقی - شماره سرویس الو قلیان هروی - و رسیدن به تناسب اندام در ماه رمضان رعایت نکاتی ساده الزامی است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل ازباشگاه خبرنگاران جوان؛مرتضی صفوی متخصص تغذیه در خصوص راهکارهای لاغری در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: با توجه به اینکه برنامه غذایی در ماه رمضان تغییر می‌کند، افراد برای رسیدن به تناسب اندام و پیشگیری از - شماره سرویس الو قلیان هروی - چاقی باید نکاتی را رعایت کنند.

این متخصص تغذیه با اشاره به اینکه در ماه مبارک رمضان افراد در اثر بدخوری به چاقی دچار - شماره سرویس الو قلیان هروی - می‌شوند، خاطر نشان کرد: یکی از علت‌هایی که افراد در ماه رمضان بیشتر چاق می‌شوند، استفاده نادرست از مواد غذایی است؛ افراد در ماه رمضان، در طول روز مواد غذایی مصرف نمی‌کنند و - شماره سرویس الو قلیان هروی - با این دید که باید در سحر و یا افطار مواد غذایی پر کالری و چرب استفاده کنند تا در طول روز گرسنه نشوند، به بدن خود آسیب وارد می کنند، این دیدگاهی نادرست است که باید آن را اصلاح کرد.

صفوی با بیان اینکه نباید در ماه رمضان از مواد غذایی پر کالری استفاده کرد، عنوان کرد: - شماره سرویس الو قلیان هروی - افراد در ماه رمضان از فست فودها و تنقلات استفاده می‌کنند؛ آن‌هایی که بیشتر سمت این - شماره سرویس الو قلیان هروی - مواد غذایی می‌روند با پایان ماه رمضان به اضافه وزن مبتلا می‌شوند که جبران این بدخوری برای فرد گران تمام می شود.

وی با تاکید بر اینکه دید و بازدید در ماه رمضان بیشتر است و همین امر باعث افزایش وزن می‌شود، گفت: پذیرایی و غداهای متنوع و چرب در مهمانی‌های افطار بیشتر است و اشخاص در - شماره سرویس الو قلیان هروی - پایان این ماه با اضافه وزن - شماره سرویس الو قلیان هروی - رو به رو می‌شوند.

این متخصص تغذیه با اشاره به اینکه نوع طبخ غذا در افزایش وزن - شماره سرویس الو قلیان هروی - موثر است، مطرح کرد: افراد باید مواد غذایی را با روغن کم سرخ و بیشتر غذای آب - شماره سرویس الو قلیان هروی - پز مصرف کنند و در مهمانی‌ها غذاهایی با کالری کمتر مصرف کنند.


صفوی با تاکید بر - شماره سرویس الو قلیان هروی - اینکه افراد باید از بدخوری جلوگیری کنند، گفت: افراد در ماه رمضان به دلیل اینکه در طول روز تشنه نشوند، در زمان سحر و افطار آب بیش از اندازه مصرف می‌کنند و مایعات زیاد می‌نوشند، مانند - شماره سرویس الو قلیان هروی - آب میوه صنعتی، نوشابه، سوپ‌های آماده که مواد صنعتی در آن به کار رفته است، این مواد کالری زیادی دارند و برای سلامتی بدن اصلا توصیه نمی‌شود، همچنین افراد - شماره سرویس الو قلیان هروی - نباید در حین غذا خوردن از مایعات استفاده کنند.

وی با اشاره به اینکه نباید از مواد غذایی با نمک زیاد استفاده شود، اظهار کرد: افراد به دلیل گرایشی که به فست‌ فودها دارند، در ماه رمضان - شماره سرویس الو قلیان هروی - بیشتر - شماره سرویس الو قلیان هروی - سمت این مواد غذایی می‌روند، اما در این مواد نمک زیادیاستفاده شده است مثل سوسیس ، کالباس و سس قرمز، این مقدار نمک برای سلامتی اصلا مفید نیست و سلامتی فرد را به خطر می‌اندازد.
دسرهای شیرین را از رژیم غذایی حذف کنید و مصرف زولبیا و بامیه را به حداقل برسانید

این متخصص تغذیه با بیان اینکه نباید - شماره سرویس الو قلیان هروی - در ماه رمضان از دسرها استفاده کرد، افزود: افراد از مصرف دسرهای شیرین و زولبیا و بامیه اجتناب کنند؛ اگر تمایل به استفاده از دسرها وجود دارد باید به مقدار بسیار کمی از آن استفاده شود، همچنین کاهش مصرف کله پاچه و حلیم توصیه می‌شود زیرا این مواد غذایی کالری زیادی دارند.صفوی با تاکید بر اینکه میزان مصرف آب در لاغری موثر است، یادآور شد: میزان مصرف آب باید پنج الی 6 لیوان در طول روز باشد؛ می‌توان میوه‌‌های - شماره سرویس الو قلیان هروی - آب دار در رژیم غذایی گنجاند تا میزان آب بدن را به حد مطلوب نگه دارند؛ هندوانه، طالبی، دست‌انبو و خیار برای بدن مفید هستند و افراد می‌توانند کمبود آب را از طریق این - شماره سرویس الو قلیان هروی - میوه‌‌ها جبران کنند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram