تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش الو قلیان روشن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12056.html
۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۳۱

سوسیس کالباس نخورید!

یافته های مطالعه گروهی از محققان در دانشگاه پزشکی جان هاپکینگز آمریکا نشان می دهد نیترات (ماده موجود در گوشت های فراوری شده) می تواند منجر به نوعی بیماری روانی به نام «شیدایی» شود.

قُل قُل: یافته های مطالعه گروهی از محققان در دانشگاه پزشکی جان هاپکینگز آمریکا نشان می دهد نیترات (ماده موجود در گوشت های فراوری شده) می تواند منجر به نوعی بیماری روانی به نام «شیدایی» شود.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا ، براساس یافته های این مطالعه، افرادی که به دلیل یک دوره شدید بیماری بستری شده اند، سه برابر بیشتر از افرادی که سابقه ای جدی از هر نوع اختلال روانی نداشته اند گوشت های فراوری شده - شماره سفارش الو قلیان روشن - محتوی نیترات مصرف کرده اند.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی علمی و - شماره سفارش الو قلیان روشن - پزشکی ساینس دیلی(science daily)،براساس این گزارش، آزمایش روی نمونه های حیوانی نیز نشان داد فقط چند هفته بعد از مصرف مواد حاوی نیترات، این نمونه ها علائم بیشتری از بیماری شیدایی از جمله - شماره سفارش الو قلیان روشن - بیش فعالی را دارند.
عوامل ژنتیکی و - شماره سفارش الو قلیان روشن - محیطی با بیماری شیدایی مرتبط است با این حال نتوانسته اند دلیل اصلی ابتلا به بیماری را توضیح دهند و محققان - شماره سفارش الو قلیان روشن - به شدت به دنبال عوامل محیطی مانند رژیم غذایی هستند که - شماره سفارش الو قلیان روشن - در شدت - شماره سفارش الو قلیان روشن - و کاهش آن نقش دارد.
رابرت یالکین(Robert Yolken) پزشک و استاد دانشگاه جان هاپکینز و محقق ارشد این مطالعه می گوید: تحقیقات آتی می تواند منجر به دست یافتن به رژیم هایی شود که شدت دوره های بیماری را در - شماره سفارش الو قلیان روشن - افراد مبتلا به آن و بیماری دوقطبی کاهش دهد.
بیماری شیدایی که با علائمی همچون بی خوابی، - شماره سفارش الو قلیان روشن - بیش فعالی و احساس سرخوشی شناسایی می شود، با - شماره سفارش الو قلیان روشن - افزایش انرژی و سرخوشی در فرد همراه است و چند هفته به طول می انجامد و معمولا در افراد مبتلا به اختلال دوقطبی مشاهده می شود اما احتمال دارد در افراد مبتلا به شیزوفرنی نیز دیده شود.
حالات شیدایی می تواند باعث رفتارهای مخاطره آمیز از جمله توهم شدید در افراد شود، به این دلیل بسیاری از بیمارانی که نوع شدیدی از آن را بروز می دهند در بیمارستان بستری می شوند.


یالکین و - شماره سفارش الو قلیان روشن - همکارانش در بازه ای یک دهه ای از سال 2007 تا 2017، مطالعه پیوسته ای را - شماره سفارش الو قلیان روشن - انجام داده - شماره سفارش الو قلیان روشن - و - شماره سفارش الو قلیان روشن - داده های مرتبط با سلامت و بهداشت، رژیم غذایی و خصوصیات جمعیت شناختی یک هزار و 101 نفر افراد 18 تا 65 سال مبتلا به اختلالات روانشناختی و - شماره سفارش الو قلیان روشن - افراد سالم را گردآورده و تحلیل کرده اند.
نزدیک به 55 درصد مشارکت کنندگان در این - شماره سفارش الو قلیان روشن - طرح زن، 55 - شماره سفارش الو قلیان روشن - درصد از نژاد قفقازی و - شماره سفارش الو قلیان روشن - 36 درصد افراد رنگین پوست بودند.
افراد مبتلا به اختلالات - شماره سفارش الو قلیان روشن - روانی از میان بیمارانی انتخاب شدند که در - شماره سفارش الو قلیان روشن - بیمارستان «شپرد پرد» در بالتیمور آمریکا دوره های درمانی را - شماره سفارش الو قلیان روشن - طی می کردند. افراد سالم در این مطالعه نیز با استفاده از اعلام فراخوان در دانشگاه ها و تاسیسات بهداشتی و درمانی محلی برگزیده شده اند.
تحقیق در مورد سوابق آنها - شماره سفارش الو قلیان روشن - در سال های 2007 تا 2017 نشان داد افرادی که - شماره سفارش الو قلیان روشن - به دلیل بیماری شیدایی بستری شده اند، به طور تقریبی سه و نیم برابر بیشتر از افراد بدون سابقه اختلال روانی گوشت فراوری شده مصرف کرده اند.
یالکین می گوید: ما رژیم های غذایی متفاوتی را - شماره سفارش الو قلیان روشن - بررسی کردیم و گوشت های فراوری شده به - شماره سفارش الو قلیان روشن - طور خاص تاثیر مشخصی داشت. نیترات از مدت ها پیش در گوشت های فراوری شده استفاده شده و تحقیقات نشان داده همچنین با ابتلا به بعضی سرطان ها و بیماری های مغزی و روانی مرتبط است.
یافته های این تحقیق در نشریه روانشناسی مولکولی نیز به تفصیل - شماره سفارش الو قلیان روشن - منتشر شده است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram