تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش الو قلیون دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12130.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۰:۳۹

مصرف گردو ریسک دیابت را به نصف کاهش می دهد

یافته ها نشان می دهد مصرف دو عدد گردو در روز (یا ۳ قاشق چایخوری پودر گردو) ریسک ابتلا به دیابت نوع۲ را تا ۴۷ درصد کاهش می دهد.

قُل قُل:یافته ها نشان می دهد مصرف دو عدد گردو در روز (یا ۳ قاشق چایخوری پودر گردو) ریسک ابتلا به دیابت نوع۲ را تا ۴۷ درصد کاهش می دهد.

به - شماره سفارش الو قلیون دولت - گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، محققان دانشگاه کالیفرنیا با بررسی بیش از ۳۴ هزار نفر دریافتند مصرف گردو (سرشار از آنتی اکسیدان) موجب می شود ریسک ابتلا به دیابت نوع۲ در افراد به نصف - شماره سفارش الو قلیون دولت - کاهش یابد.

«لنور عرب»، سرپرست تیم تحقیق، در این باره می گوید: «رابطه قوی بین - شماره سفارش الو قلیون دولت - مصرف گردو و کاهش ابتلا به دیابت نوع۲ نشان می دهد - شماره سفارش الو قلیون دولت - که باید گردو را در رژیم غذایی گنجاند. - شماره سفارش الو قلیون دولت - مطالعات دیگر نشان داده اند که گردو برای عملکرد شناختی و سلامت قلب هم مفید است.»

در این مطالعه، تیم تحقیق از ۳۴,۱۲۱ شرکت کننده در رده سنی ۱۸ تا ۸۵ سال در مورد نوع رژیم غذایی شان، ابتلا - شماره سفارش الو قلیون دولت - به دیابت یا مصرف داروی دیابت پرسش کردند.

محققان مشاهده کردند شرکت کنندگانی که گردو مصرف می کردند در مقایسه با شرکت کنندگانی که مغزیجات آجیلی مصرف نمی کردند، با کاهش ریسک دیابت نوع۲ روبرو بودند.

گردو منبع غنی چربی های پلی اشباع نشده توصیه شده (۱۳ گرم در هر اونس) است و تنها مغزی است که حاوی مقادیر قابل توجه اسید آلفا لینولنیک (ALA)، اسیدچرب امگا۳ گیاهی، است. گردو همچنین حاوی پروتئین (۴ گرم در هر اونس) و فیبر (۲ گرم در هر اونس) است.

مطالعات قبلی نشان داده اند مصرف نصف فنجان گردو در روز با افزایش میزان باکتری های پروبیوتیک روده از دستگاه گوارشی محافظت کرده و ریسک بیماری های قلبی و مغزی و همچنین سرطان را کاهش می دهد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram