تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره سفارش قلیان روشن ظفر


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12061.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۸ - ۱۲:۵۰

جدول ترکیبات موادغذایی 410 قلم محصول پرمصرف ایرانی تدوین شد

رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور گفت: یکی از برنامه های مهم این مجموعه، تدوین جدول ترکیبات مواد غذایی برای 410 قلم محصول پرمصرف ایرانی بوده که با تلاش محققان به نتیجه رسیده است.

قُل قُل: رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - کشور گفت: یکی از برنامه های مهم این مجموعه، تدوین جدول ترکیبات مواد - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - غذایی برای - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - 410 قلم محصول پرمصرف ایرانی بوده که با تلاش محققان به نتیجه رسیده است.


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایرنا،مرحله اول برنامه تدوین جدول ترکیبات غذایی کشور شامل غذاهای پرمصرف - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - است که برای اولین بار در کشور در سال گذشته انجام شد و مرحله دوم این طرح برای غذاهای کم مصرف کشور تا اوایل سال آینده به پایان می رسد.


دکتر هدایت حسینی - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - روز پنجشنبه اظهار کرد: مرحله اول این برنامه، غذاهای پرمصرف کشور را تحت پوشش قرار داده که به اعتقاد کارشناسان این حوزه، بیش از 80 درصد غذای مصرفی کشور را شامل می شود.
وی ادامه داد: متخصصان برای ارائه رژیم غذایی مناسب نیاز به دانستن ترکیبات مواد غذایی - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - اعم - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - از چربی - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - ، پروتیین، قند و ویتامین دارند تا توصیه تغذیه ای مناسب را به مردم ارائه کنند.
حسینی افزود: تاکنون از - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - جدول های ترکیبات - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - غذایی کشورهای خارجی استفاده می کردیم که این جدول هرچند مشابه مواد غذایی ایرانی بود اما تفاوت هایی با محصولات - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - غذایی ایرانی داشت.


وی افزود: به طور مثال گندمی که در ایران تولید می شود با گندمی که در اروپا - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - یا آمریکا کشت می شود متفاوت است و همکاران ما در تلاش هستند تا جدول ترکیبات مواد غذایی ایران اطلاعات کاملی از ترکیبات مواد غذایی بومی در اختیار متخصصان و مردم قرار دهد.
حسینی به کاربرد این جدول اشاره کرد و گفت: توصیه های تغذیه ای به مردم و برچسب گذاری محصولات - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - غذایی از مهمترین کاربردهای این جدول است و به همین دلیل، توصیه های تغذیه ای - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - و برچسب گذاری غذاها با دقت بیشتری انجام - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - می شود.
رئیس انستیتو تحقیقات تغذیه ای و صنایع غذایی کشور اظهار - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - داشت: با تدوین جدول ترکیبات مواد غذایی ایرانی، رژیم غذایی مردم به سمت اصلاح پیش می رود و متخصصان با دقت بیشتری می توانند به اصلاح آن بپردازند.


وی، مهمترین مزیت این جدول را توصیه های تغذیه ای صحیح اعلام کرد و گفت: ممکن است ترکیبات مواد غذایی کشورهای خارجی از نظر شیمیایی و مواد مغذی با محصولات غذایی ایرانی متفاوت باشد و در نتیجه دچار خطاهای جزیی شویم و در مجموع، در رژیم غذایی روزانه ممکن است انحرافی بزرگ ایجاد شود.
حسینی با اشاره به اینکه در مرحله دوم جدول ترکیبات غذایی، مواد غذایی که مصرف کمتری دارند یا به صورت سنتی در - شماره سفارش قلیان روشن ظفر - برخی استان ها استفاده می شود، انجام می شود، گفت: در مرحله اول حدود ترکیبات 410 قلم غذاهای پرمصرف با توزیع وسیع در کشور مشخص شد که به نظر می رسد در مرحله دوم تعداد محصولات غذایی به یک هزار و 500 قلم برسد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram