تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیان ذغال روشن اوین


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12024.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۴ - ۱۳:۱۷

فواید خوردن ماهی برای سلامت جسم و مغز

ماهی به عنوان یک غذای دریایی بسیار برای سلامت جسم و مغز لازم و ضروری است.

قُل قُل:ماهی به عنوان یک غذای دریایی بسیار برای سلامت جسم و مغز لازم و ضروری است.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، ماهی از جمله سالم ترین مواد غذایی است که سرشار از مواد مغذی مهم نظیر پروتئین و ویتامین D است. همچنین این غذای دریایی بهترین منبع اسیدهای چرب امگا۳ است. در - شماره قلیان ذغال روشن اوین - ادامه به برخی از فواید خوردن ماهی اشاره می شود.

کاهش ابتلا به بیماری قلبی

طبق نتایج مطالعات اخیر، مصرف ماهی با کاهش ریسک بیماری کُشنده بیماری قلبی عروق کرونر مرتبط است. ماهی سرشار از اسیدهای چرب امگا۳ است که از قلب محافظت کرده، موجب کاهش التهاب شده و از ابتلا به بیماری های مزمن پیشگیری می کند.

منبع غنی ویتامین D

ویتامین D برای جذب کلسیم برای سلامت و رشد استخوان مفید است. طبق اعلام موسسات ملی سلامت، ماهی سرشار از ویتامین D است. از اینرو یکی - شماره قلیان ذغال روشن اوین - از بهترین منابع رژیمی برای این ماده مغذی ضروی تلقی می شود.

بهبود قوه بینایی

ماهی از بهترین منابع اسیدهای چرب امگا۳ است. مغز و چشم های ما به شدت نیازمند اسیدهای چرب امگا۳ برای حفظ سلامت و عملکردشان هستند. به گفته محققان، اسیدهای چرب امگا۳ برای بهبود قوه بینایی وسلامت چشم مفید هستند.

مقابله با افسردگی

ماهی برای سلامت روان - شماره قلیان ذغال روشن اوین - هم مفید است. طبق - شماره قلیان ذغال روشن اوین - گزارش محققان، روغن ماهی می تواند در کنار مصرف داروی ضدافسردگی به بهبود علائم افسردگی کمک کند.

از بین بردن آکنه ها

ماهی می تواند به تسکن علائم آکنه در پوست کمک کند. به گفته محققان، روغن ماهی برای پاکسازی پوست افراد مبتلا به آکنه خفیف تا شدید سودمند است.

افزایش متابولیسم

اسیدهای چرب امگا۳ موجود در ماهی دارای تاثیر مثبت بر متابولیسم هستند. به گفته محققان، چربی سالم موجب افزایش سرعت متابولیسم و همچنین اکسایش چربی - شماره قلیان ذغال روشن اوین - در زنان مسن می شود.

کاهش علائم پیش از یائسگی

به گفته محققان مصرف ماهی می تواند به کاهش علائم پیش از یائسگی در زنان کمک کند. زمانیکه زنان میزان مصرف اسیدهای چرب امگا۳ خود را که در ماهی به وفور یافت می شود، افزایش دهند می توانند بر تداخل علائم پیش یائسگی در زندگی روزمره شان فائق ایند.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram