تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیان ذغال روشن جردن


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12234.html
۱۳۹۷/۰۳/۱۹ - ۱۲:۳۰

ارزش تغذیه ای بی نظیر طالبی

طالبی مانند خربزه و هندوانه دارای مقدار بالایی آب است (حدود ۹۰ درصد) اما این بدان معنا نیست که این میوه ی محبوب ارزش تغذیه ای ندارد.

قُل قُل: طالبی مانند خربزه - شماره قلیان ذغال روشن جردن - و هندوانه دارای مقدار بالایی آب - شماره قلیان ذغال روشن جردن - است (حدود ۹۰ درصد) اما این بدان معنا نیست که این میوه ی محبوب ارزش تغذیه ای ندارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا، طالبی سرشار از مواد مغذی است. طالبی دارای ویتامین A - شماره قلیان ذغال روشن جردن - (به شکل بتاکاروتن)، همچنین ویتامین C و به علاوه منبع خوبی از پتاسیم است. یکی دیگر از مزایای این میوه خوشمزه اینست که گوشت نارنجی رنگ این میوه پر از عطر - شماره قلیان ذغال روشن جردن - و طعم و در عین حال - شماره قلیان ذغال روشن جردن - کم کالری است.

یک فنجان طالبی حاوی فقط ۵۵ کالری است، که بیش از ۱۰۰ درصد - شماره قلیان ذغال روشن جردن - نیاز روزانه ویتامین A، بیش از ۵۰ درصد نیاز روزانه ویتامین C را تامین می کند. - شماره قلیان ذغال روشن جردن - منبع خوب پتاسیم و حاوی ۱٫۵ گرم فیبر است.

طالبی منبع غذایی غنی از ویتامین های A و C است، این ویتامین ها هر دو آنتی اکسیدان هایی هستند که بدن شخص را سالم نگه می دارند. آنتی اکسیدان ها می توانند اثرات محافظتی - شماره قلیان ذغال روشن جردن - را با خنثی سازی رادیکال های آزاد داشته باشند، که می تواند DNA را به سلول های آسیب دیده برسانند و باعث التهاب مزمن بدن شوند.


رادیکال - شماره قلیان ذغال روشن جردن - های - شماره قلیان ذغال روشن جردن - آزاد باعث آسیب و اختلال می شوند و می توانند به درمان بیماری ها کمک کنند. آنتی اکسیدان ها از بیماری هایی مانند سرطان، بیماری های قلبی و آرتریت جلوگیری می - شماره قلیان ذغال روشن جردن - کنند.

سلامت قلب

براساس شواهد موجود، رژیم غذایی غنی از میوه ها و سبزیجات با کاهش خطر بیماری قلبی و سکته - شماره قلیان ذغال روشن جردن - مرتبط است، و می تواند با کاهش فشار خون،همراه باشد.

سلامت چشم

با گنجاندن مقدار بیشتر میوه ها و سبزیجات در رژیم - شماره قلیان ذغال روشن جردن - غذایی خود می توان چشم های خود را سالم نگه داشت و همینطور سبب دفع آب مروارید شد.

هضم

مقادیر - شماره قلیان ذغال روشن جردن - بالای فیبر و آب در طالبی می تواند به هضم غذا و جلوگیری - شماره قلیان ذغال روشن جردن - از یبوست کمک کند.

منبع: www.livescience.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram