تهران و شهرستان ها
لوگو

شماره قلیون ذغال روشن اوین


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12055.html
۱۳۹۷/۰۴/۳۰ - ۱۰:۴۰

منابع گیاهی حاوی آهن را بشناسید

آهن یکی از مهم ترین مواد معدنی در رژیم غذایی است که نقش مهمی در حفظ سطح انرژی ایفاء می کند. عدم دریافت آهن کافی می تواند منجر به کم خونی شود.

قُل قُل:آهن یکی از مهم ترین مواد معدنی در رژیم غذایی است که نقش مهمی در حفظ سطح انرژی ایفاء - شماره قلیون ذغال روشن اوین - می کند. عدم - شماره قلیون ذغال روشن اوین - دریافت آهن کافی می تواند منجر به کم خونی شود.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، جنسیت نقش مهمی در تعیین میزان نیاز به آهن دارد. توصیه می شود مردان بالغ روزانه ۸ میلیگرم آهن مصرف کنند، اما در مورد زنان بالغ، مصرف ۱۸ میلیگرم آهن در روز (یعنی بیش از دو برابر مردان) توصیه می شود.

علاوه بر گوشت، برخی مواد خوراکی گیاهی هم حاوی آهن هستند که باید در رژیم غذایی گنجانده شود.

اسفناج

اسفناج خام و پخته، هر دو منبع خوب - شماره قلیون ذغال روشن اوین - آهن هستند، اگرچه در نوع پخته آن، جذب این ماده مغذی اسان تر است. یک فنجان اسفناج پخته حاوی بیش از ۶ میلیگرم آهن است. بعلاوه این گیاه پربرگ حاوی ویتامین A، کلسیم، ویتامین E، فیبر و پتاسیم هم است.

نخود

یک فنجان نخود حاوی حدود ۵ - شماره قلیون ذغال روشن اوین - میلیگرم آهن است که آن را به ماده غذایی سالم برای افزودن به رژیم غذایی تبدیل می کند. فیبر موجود در نخود به حفظ سیری طولانی مدت کمک می کند. همچنین فیبر محلول آن می تواند به کاهش کلسترول بد LDL نیز کمک نماید. نخود حاوی سایر مواد مغذی نظیر پروتئین، منیزیم، فسفر و زینک (روی) است.

غلات غنی شده

مصرف غلات غنی شده با آهن در صبحانه می - شماره قلیون ذغال روشن اوین - تواند گزینه خوبی برای شروع روز باشد. البته - شماره قلیون ذغال روشن اوین - باید به میزان قند موجود بر روی بسته بندی آن - شماره قلیون ذغال روشن اوین - توجه شود چراکه میزان اضافی قندهای - شماره قلیون ذغال روشن اوین - افزودنی موجب چاقی می شود.

سیب زمینی

میزان آهن موجود در سیب زمینی برحسب نوع این گیاه متفاوت است. به عنوان مثال سیب زمینی دارای داخل سفیدرنگ ۱.۵ میلیگرم آهن بدن - شماره قلیون ذغال روشن اوین - را تامین می کند درحالیکه یک سیب زمینی قرمز می تواند ۲.۱ میلیگرم آهن داشته باشد. از سوی دیگر یک سیب زمینی بزرگ پخته شده همراه با پوست بالغ بر ۳ میلیگرم آهن دارد.

سیب - شماره قلیون ذغال روشن اوین - زمینی - شماره قلیون ذغال روشن اوین - دارای فواید دیگری نیز نظیر حفظ فشارخون، بهبود هضم غذا، کاهش التهاب، و کاهش ریسک بیماری قلبی - شماره قلیون ذغال روشن اوین - است.

ملاس بلک استریپ

ملاس باقیمانده شربت حاصل از تصفیه نیشکر یا چغندرقند است. یک قاشق چایخوری ملاس حاوی بالغ بر ۳ - شماره قلیون ذغال روشن اوین - میلیگرم آهن است. ملاس سرشار از آنتی اکسیدان ها و سایر - شماره قلیون ذغال روشن اوین - مواد - شماره قلیون ذغال روشن اوین - مغذی نظیر کلسیم و منیزیم و همچنین ویتامین های B۶ و سلنیوم است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram