تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12120.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۵:۰۹

مهمانی به شرط لاغری

احتمالا خاطرتان هست هر هفته قرار شد از پس یک چالش جدید در زمینه رسیدن به کاهش وزن بربیایم.

قُل قُل: احتمالا خاطرتان هست هر هفته قرار شد از پس یک چالش جدید در زمینه رسیدن به کاهش - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - وزن بربیایم.

به گزارش سلامت - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - نیوز به نقل از جام جم، این هفته نوبت چالش کم‌خوری در مهمانی بود! بدون - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - شک، مهمانی رفتن و دورهمی‌های خانوادگی و دوستانه - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - یکی از مهم‌ترین دلایل شکستن برنامه رژیم لاغری است چون انواع و اقسام خوراکی‌های وسوسه‌کننده و البته سرشار از کالری در دسترس‌مان هستند و نه گفتن - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - به آنها کار بسیار سختی است.

در هفته‌ای که گذشت سه مهمانی - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - مختلف را پشت سر گذاشتم که دو تا از آنها با پرخوری - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - و - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - ناپرهیزی‌های مختلف همراه بود اما در یکی از آنها حسابی مراقب غذا خوردنم بودم.

تجربه خوب این هفته این‌که - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - بهتر است گرسنه وارد مهمانی - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - نشویم تا بتوانیم جلوی ولع بیش از حد را بگیریم. مثلا به جای این‌که از صبح تا شب گرسنه بمانیم - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - و خودمان را برای خوردن یک شام مفصل آماده کنیم می‌توانیم یک - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - ساعت قبل از رفتن، یک تخم‌مرغ - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - آب‌پز یا یک عدد میوه بخوریم تا جلوی اشتهای کاذب گرفته شود.

دقیقا به واسطه همین راهکار، توانستم سر میز شام یکی از مهمانی‌ها که یعنی شش قاشق برنج و یک تکه سینه مرغ با سالاد فصل بدون سس همراه بالزامیک و روغن زیتون.

البته در این بین دقت به کالری نوشیدنی‌ها هم اهمیت زیادی دارد. مثلا در مهمانی اول و دوم ناپرهیزی کردم؛ هم قبل از غذا و هم همراه شام موهیتو خوردم که خیلی هم شیرین بود و این یعنی کالری - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - اضافی ناشی از مصرف مواد قندی.

در مهمانی سوم، کمی دوغ و بیشتر آب خنک جایگزین همه نوشیدنی‌های شیرین و پرکالری بود.

البته که حواسم به کالری غذاها هم بود.به عنوان مثال هشت قاشق باقالی پلو همراه دو تکه - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - گوشت متوسط فاقد چربی حدود 400 تا 600 کالری، 8 تا - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - 12 قاشق زرشک پلو و - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - نصف سینه مرغ حدود 550 کالری و یک سیخ کباب کوبیده و شش قاشق پلو حدود 500 کالری دارد.

تازه از بین دسرها هم باید برای هر 100 گرم ژله، کرم کارامل و کیک به ترتیب 60، 400 و - قیمت آنلاین قلیان روشن ظفر - 350 کالری را در نظر بگیریم.

توجه به کالری‌ها در مهمانی‌ها یکی از رازهای موفقیت برای رسیدن به تناسب اندام است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram