تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره الو قلیون درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12068.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۷ - ۱۰:۲۹

مزایای فوق العاده گردو برای سلامت قلب

در سال های اخیر، مطالعات نشان می دهند که مصرف انواع آجیل راهی برای تقویت سلامت قلب است. آجیل به عنوان یک میان وعده خوشمزه در واقع کلیدی برای سلامت قلب و داشتن دوران پیری سالم، کاهش خطر سکته مغزی یا بیماری قلبی عروقی می باشد.

قُل قُل: در سال های اخیر، مطالعات نشان می دهند که مصرف انواع آجیل راهی برای تقویت سلامت قلب است. آجیل به عنوان یک میان وعده خوشمزه در واقع کلیدی برای سلامت قلب و داشتن دوران پیری سالم، کاهش خطر سکته مغزی یا بیماری قلبی عروقی می باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از شفقنا، برخی از مطالعات نشان می دهند که تعداد انگشت شماری از آجیل ها ممکن است پیام آور زندگی طولانی تر باشند، حافظه و مغز ما را تقویت کنند.

مارتا گواش فره، یک متخصص تحقیقاتی در بخش تغذیه در دانشکده بهداشت عمومی هاروارد چان در بوستون، بررسی گسترده ای در مورد ارتباط بین مصرف گردو و سلامت قلب انجام داده است.

در این مطالعات، افرادی با شرایطی مانند کلسترول بالا، دیابت نوع ۲، سندرم متابولیک یا چاقی بررسی شدند. دانشمندان فواید یک رژیم غذایی غنی از گردورا در این افراد ارزیابی کرده و با رژیم های کم چرب، غربی، مدیترانه و ژاپنی مقایسه - قیمت اجاره الو قلیون درروس - کردند، نتیجه اینکه اغلب رژیم های غنی شده با گردو از قلب محافظت می کنند.
رژیم های غنی شده با گردو موجب کاهش معنی - قیمت اجاره الو قلیون درروس - داری در میزان کلسترول و سایر - قیمت اجاره الو قلیون درروس - نشانگرهای سلامت قلبی-عروقی در مقایسه با این رژیم - قیمت اجاره الو قلیون درروس - های کنترل شده بودند.
به طور خاص، رژیم غذایی غنی از گردو کلسترول را ۳٫۲۵ درصد کاهش می دهد، ۳٫۷۳ درصد - قیمت اجاره الو قلیون درروس - کاهش در - قیمت اجاره الو قلیون درروس - کلسترول LDL و ۵٫۵۵ درصد کاهش در تری گلیسیرید .
ترکیب گردو در رژیم غذایی، پروفایل لیپید خون را بدون تاثیر بر وزن بدن و یا فشار خون بهبود می بخشد.

مزایای گردو ممکن - قیمت اجاره الو قلیون درروس - است به مقدار چربی غنی اشباع نشده و یا “سالم” بدن، از جمله اسید های چرب - قیمت اجاره الو قلیون درروس - ضروری امگا ۳، و نیز انواع مختلف آنتی - قیمت اجاره الو قلیون درروس - اکسیدان ها باشد. واقعیت اینست که حتی مقادیر کم گردو مزایای زیادی برای سلامتی قلب بهمراه دارد.

منبع: www.medicalnewstoday.com

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram