تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیان روشن دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12102.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۱:۴۷

از بهترین منابع غذایی برای الکترولیت‌ها

سدیم نخستین الکترولیتی است که به واسطه تعریق از دست می دهید. در نتیجه، از دست دادن این الکترولیت بزرگترین نگرانی برای افرادی است که ورزش می کنند.

قُل قُل: سدیم نخستین الکترولیتی است که به واسطه تعریق از دست می دهید. در نتیجه، از دست دادن این الکترولیت بزرگترین نگرانی برای افرادی است که ورزش می کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از عصر ایران، وقتی به الکترولیت ها اشاره می شود، بیشتر ما بلافاصله به نوشیدنی های ورزشی فکر می کنیم. اما ژل ها و نوشیدنی ها تنها منابع الکترولیت ها نیستند.

به گزارش"منز هلث"، برای بیشتر افراد بهترین روش برای دریافت الکترولیت ها دنبال کردن یک رژیم غذایی متعادل و سرشار از مواد مغذی است. منابع غذایی اغلب بدون سطوح بالای کالری و قندهای افزوده هستند که در برخی نوشیدنی های ورزشی وجود دارند.

به طور خلاصه، الکترولیت ها یون های الکتریکی شارژ شده (به عنوان مثال، سدیم، کلسیم، منیزیم، و پتاسیم) هستند که به هر چیزی از عملکرد عضلات و اعصاب تا تعادل مایع کمک می کنند. اگر به طور منظم 60 تا 90 دقیقه (یا بیشتر) ورزش می - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - کنید، احتمال دارد بیش از آن چه فکر می کنید الکترولیت از دست بدهید و این عدم تعادل پیامدهایی را موجب می شود.

هنگام ورزش، بدن گرما - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - تولید می کند، تعریق صورت می گیرد، و از طریق تعریق الکترولیت از دست می دهید. از آنجایی که الکترولیت ها به انقباض عضلانی کمک می کنند، زمانی که ورزش می کنید، خطر گرفتگی های عضلانی افزایش می یابد. در موارد بسیار شدید، عدم تعادل الکترولیت می تواند به احساس خستگی، حالت تهوع - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - یا استفراغ، سردرد، تغییرات فشار خون و تشنج منجر شود.

در ادامه با برخی از منابع غذایی سرشار از الکترولیت ها بیشتر آشنا می شویم.

سوپ های تهیه شده از آب گوشت

سدیم نخستین الکترولیتی است که به واسطه تعریق از دست می دهید. در نتیجه، از دست دادن این الکترولیت بزرگترین نگرانی برای افرادی است که - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - ورزش می کنند. سدیم به حفظ مایع بدن کمک می کند و از گرفتگی ها پیشگیری می کند.

یک سوپ تهیه شده از آب گوشت می تواند بین - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - 300 تا 600 میلی گرم سدیم تامین کند و افزون بر آن به آبرسانی بدن نیز کمک می کند.

شیر شکلات


پس از ورزش، شیر برخی از الکترولیت ها مانند کلسیم (که به استخوان سازی کمک می کند و در انتقال عصبی و همچنین عملکرد قلب نقش دارد)، سدیم، و پتاسیم (برای انقباض عضلانی ضروری است) را تامین می کند.

نگران قند افزوده ناشی از شکلات نباشید. - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - شیر شکلات نسبت ایده آل 3:1 از کربوهیدارت ها به پروتئین که ورزشکاران برای ریکاوری مناسب به آن نیاز دارند را ارائه می کند.

میوه


موز و همچنین پرتقال و ملون منابع خوبی برای پتاسیم هستند، از این رو گزینه هایی - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - ایده آل برای مصرف پس از ورزش هستند. همچنین، - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - این میوه ها حاوی کربوهیدارت هستند و به افزایش قند خون پیش از ورزش برای ریکاوری سریع‌تر نیز کمک می کنند.

یک سالاد بزرگ


از مواد - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - تشکیل دهنده رایج در سالاد می توان به سیب زمینی شیرین، سبزیجات - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - برگدار، لوبیای سیاه، و چغندر اشاره کرد که همگی سرشار از پتاسیم هستند. زیتون، گوجه فرنگی و کاهو سرشار از کلرید - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - هستند که این الکترولیت - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - به - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - همراه سدیم در حفظ تعادل مایع بدن نقش دارد. با - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - افزودن مقداری برنج قهوه ای و مغزهای خوراکی به - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - سالاد خود می توانید فواید آن را بیشتر کنید. مغزهای خوراکی و غلات کامل سرشار از منیزیم هستند که بدن - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - برای انقباضات عضلانی و تولید پروتئین و انرژی به آنها نیاز دارد.

دانه های - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - کدو تنبل


دانه های خوراکی همانند یک نیروگاه غذایی هستند. اما در انتخاب آنها باید عاقلانه عمل کنید و دانه های کدو تنبل یکی از بهترین منابع برای منیزیم هستند و دو قاشق غذاخوری از - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - آن حاوی 74 میلی گرم منیزیم است. این میزان 25 درصد از مقدار مصرف توصیه شده روزانه برای منیزیم را تامین می کند. پیش از - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - ورزش می توانید دانه های کدو تنبل را مصرف کنید تا ذخایر الکترولیت خود را افزایش داده و - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - استقامت بیشتری را تجربه کنید.

ماست یونانی


سلول های شما برای تولید انرژی نیازمند الکترولیتی - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - به نام فسفات هستند. افراد بسیاری نیاز خود به فسفر را با مصرف غذاهای سرشار از - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - پروتئین تامین می کنند. اما ماست یونانی که سرشار از فسفر و کلسیم است، انتخاب بهتری محسوب می شود.

حدود دو ساعت پیش از ورزش این ماده غذایی را مصرف کنید. از این طریق هم برای مدتی طولانی‌تر احساس سیری و پری را تجربه - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - خواهید کرد و هم زمان کافی برای گوارش وجود دارد. پس از ورزش نیز می توانید برای کمک به بازسازی عضلات ماست یونانی مصرف کنید زیرا این محصول دارای 12 تا 16 گرم پروتئین در هر - قیمت اجاره قلیان روشن دولت - 4 اونس (113 گرم) است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram