تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیان فوری دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12251.html
۱۳۹۷/۰۳/۱۲ - ۱۳:۱۹

توصیه مفید برای کاهش خطر مرگ ناشی از بیماری قلبی

رژیم غذایی گیاه خواری خطر مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی را تا ۴۰ درصد کاهش می‌دهد.

قُل قُل:رژیم غذایی گیاه خواری خطر مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی را تا ۴۰ درصد کاهش می‌دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، در راستای نتایج مطالعاتی - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - که حاکی از تاثیر مثبت کاهش مصرف گوشت برای سلامتی - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - است، یک بررسی جدید نشان می‌دهد رژیم غذایی گیاه‌خواری می‌تواند تا حدود ۴۰ درصد خطر مرگ و میر ناشی از بیماری قلبی را کاهش دهد.

در چند دهه گذشته، مطالعات متعددی انجام گرفته که در آن‌ها تاکید شده محدود کردن مصرف گوشت تاثیرات مثبت بر سلامتی دارد. به طور مثال، رژیم غذایی گیاهی خطر ابتلا به چاقی، دیابت نوع دو و - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - سندرم متابولیک را کاهش می‌دهد. همچنین افرادی که رژیم غذایی گیاه‌خواری را انتخاب می‌کنند بدن خود را در برابر برخی انواع - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - سرطان‌ها حفظ می‌کنند.

در این - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - بررسی به شکل ویژه‌ای بر خواص رژیم غذایی گیاه‌خواری برای سلامت قلب و عروق تمرکز شد. به گفته محققان آمریکایی، این رژیم غذایی با بهبود سلامت قلب - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - مرتبط است و خطر مرگ و میر بر اثر ابتلا به بیماری‌های قلبی-عروقی را تا ۴۰ درصد کاهش می‌دهد.

به گفته محققان رژیم غذایی گیاه‌خواری - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - نه تنها می‌تواند از - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - بیماری قلبی پیشگیری کند بلکه در برخی مواقع حتی روند آن را معکوس می‌سازد؛ تاثیری که با مصرف برخی داروها نیز مشاهده نمی‌شود.

محققان همچنین تاکید کردند: - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - رژیم غذایی و سبک زندگی سالم خطر حمله قلبی را ۸۱ تا ۹۴ درصد کاهش می‌دهد درحالیکه داروها می‌توانند ۲۰ تا ۳۰ درصد با این خطر مقابله کنند.

به گزارش مدیکال نیوز تودی، دلایل بسیاری وجود دارد که توجیه کننده علت مفیدتر بودن رژیم غذایی گیاه‌خواری نسبت به رژیم‌هایی با میزان بالایی از مواد گوشتی هستند. به طور مثال، گیاهان - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - حاوی فیبر خوراکی هستند که تاثیر آن‌ در - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - کاهش التهاب - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - و استرس اکسیداتیو شناخته شده است. همچنین، محصولات حیوانی اغلب سرشار از - قیمت اجاره قلیان فوری دولت - چربی، کلسترول و آلاینده‌های زیست محیطی هستند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram