تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیون روشن سراج


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12312.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۲ - ۱۱:۱۰

تاثیر رژیم غذایی مدیترانه ای بر کاهش ریسک مرگ ناشی از آلودگی هوا

مطالعه جدید نشان می دهد رژیم غذایی مدیترانه ای می تواند به محافظت در مقابل تاثیرات مضر آلودگی هوا کمک کرده و ریسک مرگ ناشی از حمله قلبی، سکته و سایر دلایل را کاهش دهد.

قُل قُل:مطالعه جدید نشان می دهد رژیم غذایی مدیترانه ای می تواند به محافظت در مقابل تاثیرات مضر - قیمت اجاره قلیون روشن سراج - آلودگی هوا کمک کرده و ریسک مرگ ناشی از حمله قلبی، سکته و سایر دلایل را کاهش دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، رژیم غذایی مدیترانه ای بر مصرف میوه، سبزیجات، غلات کامل سبوس - قیمت اجاره قلیون روشن سراج - دار، حبوبات، روغن زیتون و پروتئین کم چرب و محدودیت مصرف گوشت قرمز و غذاهای فرآوری شده تاکید دارد.

به گفته محققان، این نوع رژیم غذایی سرشار از آنتی اکسیدان های است که موجب خنثی شدن رادیکال های ازاد که به بافت - قیمت اجاره قلیون روشن سراج - ها و سلول ها اسیب می رسانند، - قیمت اجاره قلیون روشن سراج - می شود.

«کریس لیم»، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه نیویورک، در این باره می گوید: «مطالعات نشان داده اند که - قیمت اجاره قلیون روشن سراج - افزودن آنتی اکسیدان به رژیم غذایی می تواند تاثیرات مضر قرارگیری در معرض میزان بالا آلودگی هوا را در زمان های کوتاه کاهش دهد.»

در این مطالعه، محققان داده های حدود ۵۴۹ هزار فرد مسن را که به مدت ۱۷ سال تحت نظر بودند، بررسی کردند. در طول این مدت ۱۲۷ هزار جان شان را از دست دادند.

محققان مشاهده کردند ریسک مرگ ناشی از بیماری قلبی به خاطر آلودگی - قیمت اجاره قلیون روشن سراج - هوا در مورد افرادی که حداقل پیروی را از رژیم غذایی مدیترانه ای - قیمت اجاره قلیون روشن سراج - داشتند افزایش یافت، حال آنکه در افرادی که برنامه غذایی شان به شدت نزدیک به رژیم غذایی مدیترانه ای بود، ریسک مرگ ناشی از بیماری قلبی تنها ۵ درصد به دلیل آلودگی هوا افزایش یافت.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram