تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیون روشن هروی


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12328.html
۱۳۹۷/۰۲/۳۱ - ۱۴:۲۳

سس گوجه فرنگی سلامت روده را تقویت می‌کند

بررسی‌ها نشان می‌دهد سس گوجه طبخ شده می‌تواند به بهبود فعالیت پروبیوتیک‌ها در روده کمک کند.

قُل قُل:بررسی‌ها نشان می‌دهد سس گوجه طبخ شده می‌تواند به بهبود فعالیت پروبیوتیک‌ها در روده کمک کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، طی سال‌های گذشته محققان و مصرف کنندگان نسبت به خوراکی‌های مصرفی و قرار گرفتن آنها در گروه غذاهای فراسودمند (عملکردی) هوشیارتر شده‌اند. اما غذاهای فراسودمند - قیمت اجاره قلیون روشن هروی - چه هستند؟

به گفته کارشناسان تمامی غذاها تا اندازه‌ای فراسودمند هستند زیرا خوراکی‌ها دارای طعم، اسانس و ارزش‌های غذایی هستند. هر چند اکنون خوراکی‌ها به منظور فوائد فیزیولوژیک بیشتر مورد بررسی قرار می‌گیرند که ممکن است خطر بیماری مزمن را کاهش داده یا وضعیت سلامت را - قیمت اجاره قلیون روشن هروی - به حد مطلوب برسانند.

غذاهای پروبیوتیک در این گروه قرار می‌گیرند زیرا تعداد باکتری‌های خوب در روده را افزایش داده و به شکل‌های مختلف به بهبود وضعیت سلامت کمک می‌کنند.

اکنون گروهی از متخصصان اسپانیایی به این موضوع پرداختند که چگونه باکتری روده با آنتی اکسیدان‌های داخل روده رابطه دارند. همچنین آنها به طور خاص در مورد سس گوجه فرنگی که سرشار از - قیمت اجاره قلیون روشن هروی - آنتی آکسیدان‌ است مطالعاتی انجام دادند تا مشخص شود چگونه سس گوجه در حضور - قیمت اجاره قلیون روشن هروی - باکتری‌های خوب روده عمل می‌کند.

همچنین از آنجاییکه سس گوجه فرنگی به صورت خام یا طبخ شده مصرف می‌شود متخصصان بررسی کردند چه تاثیری - قیمت اجاره قلیون روشن هروی - بر تعامل باکتری روده – آنتی اکسیدان دارد.

در این آزمایش آنها بررسی کردند چگونه Lactobacillus reuteri ، یکی از گونه‌های اصلی باکتری که به سلامت روده کمک می‌کند با آنتی اکسیدان‌های گرفته شده از - قیمت اجاره قلیون روشن هروی - سس گوجه فرنگی ارتباط دارد و چگونه فرآیند طبخ بر این رابطه تاثیر می‌گذارد.

به گزارش مدیکال نیوز تودی، همچنین متخصصان اسپانیایی مشاهده کردند اگرچه فرآیند هضم به کاهش آنتی اکسیدان‌ها در سس گوجه فرنگی طبخ شده و خام منجر - قیمت اجاره قلیون روشن هروی - می‌شود و همچنین وجود این باکتری مانع از آن می‌شود که برخی از آنتی اکسیدان‌ها در سیستم گردش خون جذب شود اما از سوی دیگر آنتی اکسیدان‌های گرفته شده از سس گوجه فرنگی تاثیرات مثبت L. reuteri را افزایش می‌دهد. همچنین سس گوجه طبخ شده از نوع خام آن موثرتر است.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram