تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت اجاره قلیون سید خندان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12119.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۶ - ۱۵:۲۴

آیا رژیم غذایی بر اساس گروه خونی به کاهش وزن کمک می کند؟

سلامت نیوز: برای مدت زیادی رژیم های غذایی برای همه یکسان بود و فقط در سایز غذاها با یکدیگر فرق داشت اما امروزه برخی توصیه ها و برنامه های غذایی را شخصی می کنند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، به لطف بالا رفتن محبوبیت رژیم غذایی گروه خونی ( مواد مغذی مورد نیاز بر...

قُل قُل: برای مدت زیادی رژیم های غذایی برای همه یکسان بود و فقط در سایز غذاها با یکدیگر فرق داشت اما امروزه برخی توصیه ها و برنامه های غذایی را شخصی می کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، به لطف بالا رفتن محبوبیت - قیمت اجاره قلیون سید خندان - رژیم غذایی گروه خونی ( - قیمت اجاره قلیون سید خندان - مواد مغذی مورد - قیمت اجاره قلیون سید خندان - نیاز بر اساس ژنتیک فرد ) و تمرکز روی عادات سالم غذا خوردن خاص بر اساس سبک زندگی و عملکرد برنامه های غذایی شکل جدیدی به خود گرفته اند.

اما تمام برنامه های غذایی شخصی سازی شده توسط متخصصین چراغ سبز نمی گیرند. در این میان یکی از این برنامه های غذایی توجه های زیادی را به خود معطوف کرده: رژیم غذایی بر اساس گروه خونی.

فکرِ پشتِ برنامه غذایی بر اساس گروه خونی ساده است: درست مانند ژنها که روی وزن بدن تاثیر دارند و قابلیت بدن در پردازش غذاهای خاص گروه خونی نیز تاثیراتی دارد ( البته این یک تئوری است ).


رژیم غذایی گروه خونی چیست؟

این برنامه غذایی توسط دکتر پیتر دی آدامو توسعه پیدا - قیمت اجاره قلیون سید خندان - کرد. این برنامه غذایی گروه خونی تان را هدف قرار می دهد تا توصیه های غذایی خاص شما را تجویز کند.

برای مثال بر اساس ادعاهای تحقیقات دی آدامو، افرادی که گروه خونی شان A است بیشتر مستعد بیماری های قلبی، دیابت و سرطان هستند. به همین دلیل است که برنامه گروه خونی A بیشتر سبزیجات است و روی غذاهای تازه - قیمت اجاره قلیون سید خندان - و ارگانیک تمرکز دارد تا سیستم ایمنی بدنتان را تقویت کند.

همچنین، کسانی که گروه خونی شان O است غرق در پروتئین حیوانی می شوند، دلیلش چیست؟ این گروه خونی قابلیت خوبی در هضم وعده هایی دارد که حاوی پروتئین و چربی هستند. این موارد گفته های - قیمت اجاره قلیون سید خندان - دی آدامو در وب سایتش است.

در مورد کاهش وزن؟ حذف غذاهایی که حاوی لکتین – یک نوع پروتئین که ظاهرا سیستم ایمنی بدن را ضعیف می کند، التهاب را بالا می برد و هورمون ها را بهم میریزد – هستند و جایگزین کردن آنها با غذاهایی که بر اساس گروه خونی تان در برنامه مشخص - قیمت اجاره قلیون سید خندان - شده. دی آدامو عقیده دارد این کار انرژی را تقویت کرده و به کاهش وزن کمک می کند.


تشریح رژیم غذایی بر اساس گروه خونی

گروه خونی A: خوردن سبزیجات در حالت طبیعی شان ( تازه و ارگانیک ).

گروه خونی B: پرهیز از مرغ، ذرت، گندم، گندم سیاه، عدس، گوجه فرنگی، بادام زمینی و دانه های کنجد و افزایش - قیمت اجاره قلیون سید خندان - مصرف سبزیجات، تخم مرغ، - قیمت اجاره قلیون سید خندان - لبنیات کم چرب و گوشت - قیمت اجاره قلیون سید خندان - هایی مانند گوشت بره و گاو.

گروه خونی O: مقدار زیادی گوشت کم چرب و چربی های سالم می توانید مصرف کنید اما غلات، لوبیاها و لبنیات حذف می شوند.

گروه خونی AB: پرهیز از کافئین، الکل و گوشت های دودی و نمک سود شده. تمرکز روی غذاهایی مانند توفو، غذاهای - قیمت اجاره قلیون سید خندان - دریایی، لبنیات سنتی و سبزیجات برای کاهش وزن.


آیا برنامه غذایی - قیمت اجاره قلیون سید خندان - بر اساس گروه - قیمت اجاره قلیون سید خندان - خونی می تواند باعث کاهش وزن و بهبود سلامتتان شود؟

دکتر کریس سولید، مدیر ارشد ارتباطات تغذیه در بنیاد شورای اطلاعات بین المللی غذا می گوید: فرضیه رژیم غذایی بر اساس گروه - قیمت اجاره قلیون سید خندان - خونی از دیدگاهی که غذاهای یکسان را برای همه توصیه نمی کند جالب است.

او می گوید: از نظر فنی برنامه غذایی بر اساس گره خونی می تواند کمکتان کند وزن کم کنید، هر برنامه ای می تواند منجر به کاهش وزن شود اما این به مقدار کالری که دریافت می - قیمت اجاره قلیون سید خندان - کنید، سن و اینکه چقدر فعال هستید بستگی دارد. مهمتر اینکه کاهش وزن به تنهایی تعیین نمی کند که برنامه غذایی - قیمت اجاره قلیون سید خندان - تان برایتان خوب است یا نه.

وقتی نگاهی دقیقتر به این تحقیق می کنید، جنبه علمی رژیم بر اساس گروه خونی کافی نیست. هیچگونه مدرک قابل اتکایی وجود ندارد که به ما بگوید بین گروه خونی فرد و رابطه اش با - قیمت اجاره قلیون سید خندان - غذاهای خاص پیوستگی وجود دارد.

در یک بررسی علمی که در American - قیمت اجاره قلیون سید خندان - Journal of Clinical Nutrition منتشر شد محققان به این نتیجه - قیمت اجاره قلیون سید خندان - رسیدند که در حال حاضر هیچگونه مدرکی مبنی بر مناسب بودن رژیم بر اساس گروه خونی وجود ندارد.

در تحقیقی هم که سال 2018 - قیمت اجاره قلیون سید خندان - انجام شد محققان اظهار کردند رژیم غذایی گروه خونی تاثیر چندانی روی سطح سلامت افراد مبتلا به اضافه وزن نداشته است.


آیا برنامه غذایی بر اساس گروه خونی برای شما کار می کند؟

برخلاف نبود مدارک علمی در مورد کلیت این نوع رژیم غذایی، عناصری از برنامه غذایی بر اساس گروه خونی وجود دارند که از نظر علمی تایید می شوند. برای - قیمت اجاره قلیون سید خندان - مثال برنامه غذایی گروه خونی A که بر اساس سبزیجات است برای همه مزیت دارد. برنامه غذایی گیاه خواران سرشار است از مواد مغذی همچنین کالری پایینی نیز دارد. چنین برنامه ای می تواند از ابتلا به بسیاری بیماری ها پیشگیری کند و وزن بدن را نیز کاهش دهد.

بعلاوه حذف غذاهای فرآوری شده در مورد تمام گروه های خونی توصیه شده است. این مورد به هیچ وجه بد نیست چون امروزه مقدار - قیمت اجاره قلیون سید خندان - زیادی از غذاهای مصرفی مردم را غذاهای فرآوری شده تشکیل می دهند که از نظر مواد مغذی فقیر هستند.

بنابراین رژیم غذایی بر اساس گروه خونی خوبیش این است که غذاهای بی ارزش را حذف می کند و فرد را تشویق به خوردن غذاهای کامل و ارگانیک می - قیمت اجاره قلیون سید خندان - کند.

اما فراموش نکنیم رژیم غذایی بر اساس گروه خونی فرد - قیمت اجاره قلیون سید خندان - را تشویق به حذف برخی گروه های غذایی می کند که این مورد مزیت محسوب - قیمت اجاره قلیون سید خندان - نمی شود. حذف یک - قیمت اجاره قلیون سید خندان - گروه غذایی از - قیمت اجاره قلیون سید خندان - برنامه غذایی برابر است با محروم شدن از برخی مواد مغذی مهم.

توصیه ما این است که رو به رژیم غذایی متعادل بیاورید. این یعنی هیچکدام از گروه های غذایی را حذف نکنید اما برنامه غذایی خود را طوری تنظیم کنید که تمام مواد مغذی و درشت مغذی ها در آن وجود داشته باشد.

بنابراین اگر رژیمتان بر اساس گروه خونی نیست نگران نباشید شما از چیزی عقب نمانده اید تمرکز خود را روی کیفیت و مقدار غذای خود قرار دهید و سعی کنید هر روز فعالیت بدنی داشته باشید تا کاهش وزن را نیز تجربه کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram