تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت الو قلیان روشن دیباجی


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12244.html
۱۳۹۷/۰۳/۱۳ - ۱۶:۰۱

آیا می‌توان به بهداشت و سلامت افطاری‌ها در اماکن عمومی اعتماد کرد؟

افطاری‌هایی که در چادرهای برپایی در برخی خیابان‌ها، بوستان‌ها و گاهی ایستگاه اتوبوس و مترو و چهارراه‌ها توزیع می‌شود حال و هوا و تنوع خاص خودش را دارد.

قُل قُل: افطاری‌هایی که در چادرهای برپایی در برخی خیابان‌ها، بوستان‌ها و گاهی ایستگاه اتوبوس و مترو و چهارراه‌ها توزیع می‌شود حال و هوا و تنوع خاص خودش را دارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از جام جم، افطاری‌های ساده‌ای که رنگ و بویی از تجملات و هزینه‌های نجومی ندارد و می‌توان با خوردن آنها تا رسیدن به خانه - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - دست‌کم گرسنگی و تشنگی خود را مهار کرد. - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - اما موضوع - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - مهم این‌که آیا می‌توان به بهداشت و سلامت این افطاری‌ها اعتماد کرد؟

مسعود فیروزکوهی کارشناس گروه تغذیه معاونت بهداشتی - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - دانشگاه علوم پزشکی زاهدان در این زمینه نکاتی را - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - خاطر نشان می‌کند که - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - آگاهی از آن لازم به نظر می‌رسد.

اغلب افراد - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - در ماه رمضان از راه‌های مختلف اقدام به اطعام می‌کنند. بهترین شیوه برای اطعام و دادن - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - نذری، کمک گرفتن از موسسات خیریه، آشپزخانه‌ها و رستوران‌های مورد اعتماد محلات است که در مکان مشخص مستقر بوده و قابل اعتماد هستند.

با توجه به این‌که توزیع بسته‌های افطاری در چهارراه‌ها با ضوابط بهداشتی همخوانی و قابلیت پیگیری ندارد و احتمال این‌که افرادی مغرض به توزیع مواد غذایی آلوده تحت‌عنوان افطاری در چهارراه‌ها مبادرت کرده و باعث مسمومیت روزه داران شوند بهتر است بانیانی که به‌طور شخصی اقدام به اطعام می‌کنند توزیع افطاری را درب منازل خود انجام دهند تا افراد ضعیف خودشان در ساعات توزیع به در منزل مراجعه و غذا را دریافت کنند. به این روش به - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - لحاظ اعتماد و اطمینان، محل عرضه و توزیع مشخص خواهد بود .

ویژگی‌های بسته‌های ساده افطاری

در برخی خیابان‌های شهر در زمان اذان شاهد توزیع افطاری‌های ساده مانند نان و پنیر و سبزی و خرما و در مواردی شیربرنج و شله زرد و ترحلوا و برخی نوشیدنی‌ها هستیم.

فیروز کوهی می‌گوید بهتر است به جای عرضه نان و پنیر و سبزی به روش سنتی، بسته‌های غذایی از محصولات آماده و کارخانه‌ای تهیه و توزیع شود تا احتمال آلودگی ثانویه به حداقل برسد. مثلا از پنیر بسته‌بندی یک نفره، نان بسته‌بندی از نوع نان جو یا نان ساندویچی سبوسدار، گردو، یک نوشیدنی پالپ دار پاکتی و یک نوع میوه که همگی در یک ظرف یکبار مصرف قرار داده شده و سپس در یک نایلون قرار گرفته، استفاده شود.

خصوصیات غذاهای گرم افطاری

افرادی که اقدام به توزیع غذای گرم در زمان افطار می‌کنند در درجه اول بهتر است با پرداخت هزینه، سفارش تهیه غذا را به آشپزخانه‌های مجاز دهند تا غذایی با اصول بهداشتی در ظروف مناسب و نزدیک به زمان افطار تهیه و سپس هر غذا در پلاستیک مجزا به همراه قاشق و چنگال به صورت تک نفره بسته‌بندی شود و مجموع غذا به‌صورت فوری و گرم توسط خودروی مناسب به محل توزیع حمل شود و در اختیار نیازمندان قرار گیرد .

نکاتی در مورد بسته‌های افطاری خانگی

در تهیه افطاری در منزل باید قطعا تلاش بر حفظ سلامت و بهداشت بسته مورد نظر باشد اما احتمال آلودگی جزئی ناخواسته در این - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - محصولات دور از انتظار نیست. اگر بسته‌های افطاری در منزل تهیه می‌شود باید از مواد اولیه مناسب و مرغوب استفاده شود و کلیه افراد دخیل - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - در تهیه غذا از سلامتی کامل برخوردار باشند و به هیچ بیماری عفونی و قابل انتقال مبتلا نباشند.

از ظروف مناسب برای طبخ و ظروف یکبار مصرف مخصوص غذاهای گرم - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - برای بسته بندی استفاده شود. مکان تهیه و طبخ غذا سربسته و به دور از غبار و گرد و خاک - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - و دود بوده و امکان تردد پرندگان و - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - حیوانات خانگی نباشد. عوامل آشپزی و بسته‌بندی - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - از لباس و ماسک مناسب و حتی‌المقدور دستکش یکبار مصرف استفاده کنند.

نشانه‌های یک نذری مشکوک

با توجه به این‌که در سالیان گذشته در برخی شهرستان‌ها توزیع نذری‌ها و افطاری‌های مسموم در بین روزه‌داران گزارش شده است نباید به هر غذای نذری یا بسته افطاری اعتماد کرد.

فیروزکوهی با اشاره به این‌که به غذای نذری هم می‌توان مشکوک شد می‌گوید خوراکی‌های نذری و بسته‌های افطاری باید در مکان‌های مشخص و تمیزی توزیع شود که صاحب مکان شناخته شده و در دسترس باشد و غذاها و نوشیدنی‌ها در ظروف مناسب بسته بندی شده باشد. هنگام مصرف غذا، اگر بوی نامطبوع، طعم نامناسب یا ترکیبات ناشناخته مشاهده شد از مصرف آن خودداری شود . به طور کلی باید توجه شود که گرفتن غذا از دست افراد ناشناس اقدام عقلانی و منطقی نیست.

لزوم توجه به انتخاب ظروف مناسب

بسیار دیده می‌شود برخی افراد جهت تهیه بیشتر بسته‌های افطاری یا توزیع زیادتر نوشیدنی‌هایی چون چای و شیر و شربت در زمان افطار از خرید ظروف یکبار مصرف مناسب که به دلیل کیفیت بهداشتی هزینه بالاتری دارد صرف نظر کرده و به تهیه ظروف بخصوص لیوان‌های نه چندان بهداشتی که - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - قیمت پایین‌تری دارند اقدام می‌کنند اما شایسته است که سلامت روزه‌داران در اولویت قرار گرفته و بسته‌های افطاری هر چند به میزان کمتر اما با کیفیت و سلامت مطلوب‌تر ارائه شود.

توجه داشته باشید برای غذاهای داغ نباید از ظروف پلاستیکی و فومی که حاوی ترکیبات نفتی و غیربهداشتی است استفاده شود و اگر قصد استفاده از - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - ظروف - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - گیاهی برای توزیع موادغذایی و نوشیدنی‌های خیلی داغ را دارید باید پس از تعدیل دما، غذا و نوشیدنی را در این ظروف بریزید.

نوشیدنی‌های افطار را شیرین نکنید

بیشترین نوشیدنی‌هایی که در زمان افطار توزیع می‌شوند چای، دمنوش دارچین، شیر ساده، شیرکاکائو و شربت است که اگر - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - آنها را با میزان زیاد شکر شیرین کنند، بخصوص برای افراد مبتلا به دیابت - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - و اضافه - قیمت الو قلیان روشن دیباجی - وزن با عوارض بسیاری همراه است.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram