تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل الو قلیون درروس


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12072.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۶ - ۱۵:۰۲

ایرانی‎ها چه غذاهایی را بیشتر می‎خورند؟

براساس جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران میانگین مصرف ماهانه مواد پروتئینی خانوارهای ایرانی اعلام شد.

قُل قُل: براساس جدیدترین گزارش شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران میانگین مصرف ماهانه مواد پروتئینی خانوارهای ایرانی - قیمت تحویل الو قلیون درروس - اعلام شد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم، امروزه - قیمت تحویل الو قلیون درروس - مطالعه الگوی خرید و مصرف خانوار از اهمیت بالایی برخوردار - قیمت تحویل الو قلیون درروس - است، مطالعه وضعیت خرید خانوار از جنبه های مختلف برای تحلیل گران در برگیرنده آمار و - قیمت تحویل الو قلیون درروس - اطلاعات مفیدی است. برخی برای ارزیابی تاثیر شاخص های اقتصادی بر توان خرید، برخی برای بررسی وضعیت غذایی و سلامت و برخی دیگر برای انجام برنامه ریزی های کلان اقتصادی از مطالعه بازار و مشتریان بهره می برند. مواد غذایی به عنوان یک نیاز اساسی از اصلی ترین محصولاتی است که در سبد خانوار ایرانی قرار می گیرد. خانواده ها بر اساس توان مالی، موقعیت جغرافیایی و اجتماعی، تعداد نفرات و سبک زندگی خود اقدام به خرید محصولات و مواد غذایی می نماید.

در این - قیمت تحویل الو قلیون درروس - تحقیق بررسی اطلاعات و آمار - قیمت تحویل الو قلیون درروس - خرید خانوار با هدف بهره گیری از ظرفیت هایی شکل گرفته است که تحقیقات بازار برای تولیدکنندگان و عرضه کنندگان - قیمت تحویل الو قلیون درروس - محصولات - قیمت تحویل الو قلیون درروس - ایرانی برای رقابت با محصولات خارجی - قیمت تحویل الو قلیون درروس - می تواند فراهم آورد.

شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران برای «حمایت از کالای استاندارد ایرانی» و همچنین از تولید کنندگان - قیمت تحویل الو قلیون درروس - کالاهای با کیفیت ایرانی و با - قیمت تحویل الو قلیون درروس - توجه به اهمیت مواد غذایی اقدام به تحقیقات بازار در سه حوزه مواد پروتئینی، نوشیدنی های سرد و لبنیات - قیمت تحویل الو قلیون درروس - نموده است.

در این خصوص از تعداد 382 نفر از افرادی که وظیفه خرید - قیمت تحویل الو قلیون درروس - خانواده را برعهده داشته اند در زمینه میزان خرید برخی مواد غذایی در ماه سوال شده است. نمونه مذکور از میان جامعه شهری در سطح کشور به نسبت جمعیت استان ها جمع آوری شده است. نتایج به دست آمده مربوط خرید و مصرف خانوار در نمونه مورد بررسی در این تحقیق است و بدیهی است که سهم خرید ادارات، سازمان ها، رستوران ها، هتل ها و ... را در بر نمی گیرد. حدود 60 درصد از پاسخ دهندگان را آقایان تشکیل داده اند و توزیع تعداد نفرات خانوار به صورت زیر است:

بررسی الگوی خرید مصرف کنندگان نیازمند بررسی توان خرید مصرف ایشان است، در این تحقیق حدود 31.7 درصد افراد در رده درآمدی 1.5 تا 2.5 - قیمت تحویل الو قلیون درروس - میلیون تومان قرار گرفته اند و - قیمت تحویل الو قلیون درروس - 24.4 درصد نیز در دسته 2.5 - قیمت تحویل الو قلیون درروس - تا 3.5 میلیون تومان - قیمت تحویل الو قلیون درروس - قرار دارند.

نوشیدنی - قیمت تحویل الو قلیون درروس - ها از دیرباز همراه سفره ایرانی ها بوده اند، ازین رو در تحقیق انجام شده در مورد نوشیدنی هایی که اغلب توسط مشتریان خریداری می شود پرسیده شده است. نتایج نشان می دهد دوغ با حدود 36.6 درصد بیشترین سهم از خرید و پس از آن محصولات ماءالشعیر با 20.4% و انواع نوشابه ها با 16.9% قرار دارند. نکته - قیمت تحویل الو قلیون درروس - قابل توجه در این تحقیق گرایش - قیمت تحویل الو قلیون درروس - 66.2% مصرف کنندگان به خرید محصولات بدون گاز در مقابل نوشیدنی های گازدار است.


قیمت تحویل الو قلیون درروس
از دیگر مواد غذایی که نقش مهمی در - قیمت تحویل الو قلیون درروس - سبد خانوار ایفا می کند، انواع لبنیات شامل شیر، انواع ماست، پنیر، کره، - قیمت تحویل الو قلیون درروس - خامه و... است. ماست - قیمت تحویل الو قلیون درروس - و انواع آن با 47.9% بیشترین سهم از مصرف ماهانه لبنیات خانوار را تشکیل می دهند و در رتبه های بعدی شیر با 29.3% و پنیر با 17.4% قرار دارند.

خرید ماهانه گوشت - قیمت تحویل الو قلیون درروس - و فرآورده های پروتئینی موضوع بعدی است که از مشتریان سوال شده است. در این بخش، مصرف کنندگان در خصوص میزان خرید گوشت قرمز، مرغ، ماهی، فرآورده های - قیمت تحویل الو قلیون درروس - پروتئینی، کنسروها اظهار نظر نموده اند. با توجه به ناچیز - قیمت تحویل الو قلیون درروس - بودن سهم - قیمت تحویل الو قلیون درروس - مصرف برخی از مواد پروتئینی مانند گوشت بوقلمون، مرغابی، بلدرچین و... در تحقیق جاری میانگین مصرف ماهانه اقلام پر مصرف خانوارها به صورت زیر حاصل شده است:

تعداد نفرات خانوار - قیمت تحویل الو قلیون درروس - یک عامل تعیین کننده در میزان - قیمت تحویل الو قلیون درروس - خرید مواد پروتئینی است. نمودار زیر نشان دهنده میانگین مصرف ماهانه هر یک از مواد پروتئینی برای - قیمت تحویل الو قلیون درروس - خانوارهای دو - قیمت تحویل الو قلیون درروس - تا پنج نفره است. نتایج نشان می دهد، افزایش تعداد نفرات خانوار بیشترین تاثیر را بر میانگین خرید ماهانه مرغ در پی دارد، این درحالی است که میزان - قیمت تحویل الو قلیون درروس - مصرف گوشت قرمز با افزایش تعداد نفرات - قیمت تحویل الو قلیون درروس - خانوار - قیمت تحویل الو قلیون درروس - به مقدار کمتری افزایش نشان می دهد.

نکته جالب توجه دیگر مقایسه میزان مصرف مواد پروتئینی در تهران و سایر شهرهای کشور است. - قیمت تحویل الو قلیون درروس - جایی که میانگین مصرف ماهانه مواد پروتئینی به ازای - قیمت تحویل الو قلیون درروس - خانوار در اقلام اصلی کمتر از میزان مصرف سایر شهرها می باشد.


قیمت تحویل الو قلیون درروس


از اصلی ترین موضوعاتی که در تحقیقات بازار مورد توجه محققات قرار می گیرد، شناسایی اولویت های مشتریان - قیمت تحویل الو قلیون درروس - هنگام انتخاب محصولات است، به عبارت دیگر مشتریان بر اساس چه ویژگی هایی محصول مورد نظر خود را انتخاب می کنند. از جمله ویژگی هایی که از نگاه مشتریان برای محصولات غذایی می توان برشمرد، به طعم محصول، قیمت، ارزش غذایی، برند محصول و بسته بندی می توان اشاره کرد. در این تحقیق از مشتریان اصلی ترین معیار انتخاب انتخاب مواد پروتئینی، لبنیات و نوشیدنی ها پرسیده شده است. به صورت کلی طعم - قیمت تحویل الو قلیون درروس - محصول اصلی ترین ویژگی تاثیرگذار بر خرید مصرف کنندگان - قیمت تحویل الو قلیون درروس - است، پس از آن ارزش غذایی، قیمت، برند محصول و بسته‌بندی قرار دارد. لازم به ذکر است در میان سه دسته لبنیات، مواد پروتئینی و نوشیدنی، نحوه بسته بندی محصولات لبنی نسبت به سایر محصولات تاثیر بیشتری بر انتخاب مشتریان هنگام خرید می گذارد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram