تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیان فوری جردن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12114.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۷ - ۱۳:۳۶

خاصیت انجیر تازه، انجیر خشک و برگ آن

انجیر یکی از میوه های خوشمزه و پرخاصیت است که هم میتوان از شکل خشک شده آن استفاده کرد و هم از برگ های آن. در این مطلب با جزیئات کامل به تمام خواص انجیر و برگ انجیر اشاره می کنیم.

قُل قُل: انجیر یکی از میوه های خوشمزه و پرخاصیت است که هم میتوان از شکل خشک شده آن استفاده کرد و هم از برگ های آن. در این مطلب با - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - جزیئات - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - کامل به تمام خواص انجیر و برگ انجیر اشاره می کنیم.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت سیمرغ، مزایای انجیر عبارتند از مصرف میوه برای درمان - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - مشکلات جنسی، رفع - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - یبوست، سو هاضمه، هموروئید، دیابت، سرفه، برونشیت و آسم. به علاوه انجیر یک روش سریع و سالم برای افزایش وزن بعد از بهبود یک بیماری سخت است.

درخت انجیر از خانواده شاه توت - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - محسوب می شود که معمولا در آسیا می روید. انجیر خشک - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - تقریبا هر زمانی از سال و در هر جایی در دسترس شما می باشد.


موارد مصرف انجیر

انجیر میوه شیرین - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - و نرمی است که خمیر آن معمولا جایگزین شکر می شود. شربت انجیر نیز - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - به عنوان یک جایگزین سالم تر به جای شربت ذرت و نیشکر مورد استفاده قرار می گیرد. انجیرهای پردازش شده نیز برای درست کردن پودینگ و انواع کیک، مربا، ژله و دسرهای مختلف استفاده می شود. میوه انجیر به عنوان یک میان وعده سالم در نظر گرفته می شود.


خواص انجیر

خواص انجیر مربوط می - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - شود به مواد معدنی، ویتامین ها و فیبر موجود در این میوه - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - است. انجیر حاوی مقدار زیادی مواد مغذی است، از جمله ویتامین A، ویتامین B1، ویتامین B2، کلسیم، آهن، فسفر، منگنز، سدیم، پتاسیم - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - و کلرین.

انجیر دارای مزیت های فوق العاده زیادی است که در ادامه - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - با جزئیات بیشتر به آنها اشاره می کنیم.


پیشگیری از یبوست

هر سه عدد انجیر حاوی 5 گرم فیبر است. وجود فیبر زیاد در انجیر به عملکرد سالم و منظم روده کمک کرده و از یبوست پیشگیری می کند. فیبر به افزایش حجم و حرکات روده کمک می کند، بنابراین نه تنها از بروز یبوست پیشگیری می کند، بلکه در رفع اسهال و حرکات نامنظم و ناسالم روده هم موثر است.


کاهش وزن

فیبر موجود در انجیر به کاهش وزن کمک کرده و اغلب مصرف آن به افراد چاق توصیه می شود. با این حال کالری بالای این میوه می تواند باعث افزایش وزن شود، - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - به ویژه زمانی که با شیر مصرف می شود. خوردن مقدار کمی انجیر برای دریافت مواد مغذی ضروری کافیست و پرخوری انجیر توصیه نمی شود.


کاهش سطح کلسترول

انجیر حاوی پکتین pectin است. پکتین یک فیبر - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - محلول در آب است. زمانی که انجیر در سیستم گوارشی حرکت می کند، کلسترول اضافه را با خود به سمت سیستم دفع کننده بدن می برد. به علاوه پکتین به عنوان یک فیبر قابل حل حرکات سالم روده را تحریک می کند. پکتین دارای خاصیت ملین است. مصرف مقدار زیاد فیبر به سلامت کلی بدن کمک کرده و از بروز انواع مشکلات شکمی از جمله سرطان روده پیشگیری می - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - کند.


پیشگیری از بیماری قلبی

انجیر خشک شده حاوی فنول، اسیدهای چرب امگا 3 و امگا 6 است.این اسیدهای چرب خطر بروز بیماری های قلبی را کاهش می دهند. به علاوه برگ های انجیر تاثیر مهار کنندگی بر روی تری گلیسرید دارد و میزان تری گلیسرید را کاهش می دهد. تری گلیسرید یک عامل مهم دیگر در - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - بروز بیماری های قلبی است.


درمان سرطان روده


وجود فیبر حذف رادیکال - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - های آزاد و دیگر عوامل بروز سرطان را تحریک می کند، به ویژه در روده بزرگ، چرا که حرکت سالم روده را افزایش می - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - دهد.


پیشگیری از سرطان پستان

فیبر موجود در - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - انجیر به پیشگیری از سرطان سینه کمک می کند. بعد از دوره یائسگی تعادل هورمونی زنان دچار اختلال می شود. تمام بخش های سیستم بدن طوری با هم در ارتباط هستند که این اختلال هورمونی بر روی سیستم ایمنی تاثیر می گذارد و در نتیجه بر روی توانایی آنتی اکسیدان ها برای مبارزه با رادیکال های آزاد تاثیر می گذارد. رادیکال های آزاد اولین عوامل بروز سرطان هستند، بنابراین انجیر با ارائه فیبر به بدن حالت دفاعی در مقابل رادیکال های آزاد ارائه می دهد.


کنترل دیابت

سازمان دیابت امریکا انجیر را به عنوان یک میوه سرشار از فیبر راهی برای - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - درمان و کنترل دیابت معرفی می کند. برگ های انجیر میزان تزریق - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - انسولین مورد نیاز برای بیماران دیابتی را کاهش می دهند. برگ های انجیر سرشار از پتاسیم هستند که میزان قند جذب شده توسط بدن را بعد از هر وعده غذایی تنظیم می کند.با پتاسیم در مقدار زیاد، بالا رفتن یا پایین آمد قند خون کمتر اتفاق می افتد، بنابراین انجیر به دیابتی ها کمک می کند زندگی طبیعی داشته باشند.


پیشگیری از فشار خون

افراد معمولا سدیم را به شکل نمک مصرف می کنند، اما پتاسیم پایین و سدیم بالا در بدن منجر به بروز - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - فشار خون می شود. انجیر سرشار از پتاسیم است و سطح سدیم کمی دارد، بنابراین یک دفاع فوق العاده در - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - مقابل تاثیرات فشار خون محسوب می شود. این ویژگی انجیر باعث شده این میوه به راحتی قابل مصرف باشد، به علاوه به آرامش عصب ها کمک می کند.


درمان برونشیت bronchitis

مواد شیمیایی طبیعی موجود در برگ های انجیر آن ها را یکی از موثرترین ترکیبات برای چای می کند. چای برگ انجیر - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - برای درمان بسیاری - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - از مشکلات تنفسی از جمله برونشیت bronchitis تجویز می شود و همچنین برای پیشگیری و کاهش علائم آسم استفاده می شود.


درمان بیماری های مقاربتی

در طب سنتی شبه قاره هند و مناطق دیگر دنیا - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - انجیر - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - به عنوان تسکینی برای - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - بیماری های مقاربتی استفاده می شود.مصرف خوراکی یا موضعی انجیر به تسکین بیماری های مقاربتی - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - کمک می کند، اما برای اثبات آن به تحقیقات بیشتری احتیاج است.


بهبود اختلال در عملکرد جنسی

سال ها انجیر به عنوان درمانی برای کاهش و بهبود اختلالات - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - جنسی استفاده شده، اختلالاتی مانند عدم تمایل جنسی، مقاومت در برابر فعالیت جنسی یا اختلال در نعوظ. به همین دلیل انجیر به عنوان یک مکمل قوی بارداری یا جنسی در نظر گرفته می شود. موفقیت انجیر به عنوان یک - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - تقویت کننده قوای جنسی مورد سوال است، اما مقدار زیاد ویتامین و مواد معدنی موجود در انجیر به بهبود - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - انرژی کمک می کند. برای بهبود انرژی و قوای جنسی 2 تا 3 عدد انجیر را در طول شب در داخل شیر قرار دهید و صبح روز بعد آنها را بخورید.


تقویت استخوان ها

انجیر سرشار از کلسیم است که یکی از مهم ترین عوامل برای تقویت استخوان ها محسوب می شود. به علاوه - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - وجود فسفر زیاد در انجیر به شکل گیری استخوان ها کمک می کند - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - و در صورت بروز هر گونه آسیب استخوانی در رشد و ترمیم سریعتر استخوان موثر است.


پیشگیری از دفع کلسیم از طریق ادرار

افرادی که سدیم زیادی در - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - رژیم غذایی خود مصرف می کنند، ممکن است کلسیم زیادی را از طریق ادرار از دست بدهند. پتاسیم - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - بالای موجود در انجیر از بروز این شرایط - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - پیشگیری کرده و میزان دفع کلسیم را تنظیم می کند. انجیر می تواند میزان کلسیم دفع شده را - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - به - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - حداقل برساند، در حالیکه اسید اوریک و سایر سموم مضر را از بدن دفع می کند.


پیشگیری از دژنراسیون ماکولا Macular Degeneration

علت اصلی نابینایی در سالمندان دژنراسیون ماکولاست. - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - میوه هایی مانند انجیر برای پیشگیری از علائم آن با بالا رفتن سن بسیار موثر هستند.


بهبود گلو درد

حالت چسبندگی و لعاب انجیر به بهبود گلو درد کمک می کند. خاصیت تسکین دهندگی این میوه ها و آب طبیعی آنها به بهبود درد و کاهش فشار وارد شده به تارهای صوتی کمک می کند.


احتیاط در مصرف انجیر

خوردن مقدار زیاد انجیر منجر به اسهال می شود. به علاوه انجیر خشک حاوی مقدار زیادی قند است که به طور بالقوه منجر به پوسیدگی دندان ها می شود. به علاوه - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - برخی افراد به - قیمت تحویل قلیان فوری جردن - انجیر و مواد شیمیایی موجود در آن حساسیت دارند و واکنش حساسیتی که به این میوه نشان می دهند ممکن است خفیف یا شدید باشد. بنابراین قبل از هر گونه تغییر در رژیم غذایی خود ابتدا با پزشک مشورت کنید.

و کلام آخر اینکه طی چند هفته بعد از یک جراحی بهتر است انجیر زیاد مصرف نکنید، چرا که این میوه در افراد حساس ممکن است منجر به خونریزی شود.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram