تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیون روشن دولت


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12136.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۱ - ۱۶:۲۵

فرهنگستان علوم پزشکی: از کشت و واردات فرآورده‌های "تراریخته" جلوگیری شود

فرهنگستان علوم پزشکی هشدار داد "تا اطمینان یافتن از سلامت کامل مصرف محصولات تراریخته، از کشت و واردات فرآورده‌های تراریخته به کشور جلوگیری به‌عمل آید."

قُل قُل:فرهنگستان علوم پزشکی هشدار داد "تا اطمینان یافتن از سلامت کامل مصرف محصولات تراریخته، از کشت و واردات فرآورده‌های تراریخته به کشور جلوگیری به‌عمل آید."


به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از تسنیم، فرهنگستان علوم پزشکی با صدور اطلاعیه‌ای درباره محصولات تراریخته، هشدار داد "تا اطمینان یافتن از سلامت - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - کامل مصرف محصولات تراریخته، - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - از کشت و واردات فرآورده‌های تراریخته به کشور جلوگیری به‌عمل آید."

در ادامه متن این اطلاعیه آمده است:

«در جهت صیانت از سلامت آحاد جامعه، توجه جدی به امنیت و ایمنی غذا از طریق کنترل کیفی محصولات کشاورزی، سیستم فن‌آوری تولید غذا و بطور خاص تولید بذر، کشت و مصرف محصولات تراریخته از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

به محصولاتی که - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - از طریق مهندسی و اصلاح ژن‌های یک ارگانیسم به دست می‌آیند، "تراریخته" گفته می‌شود که معادل Genetically Modified Organisms (GMO) و یا transgenic است. در این پدیده یک یا چند ژن از یک موجود به موجود غیرهمگنی - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - منتقل می‌شود.

این امر بطور طبیعی، در طبیعت انجام‌پذیر نیست و تنها انتقال ژن از موجودات همگن به یکدیگر به - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - طور طبیعی امکان‌پذیر است؛ دستکاری ژنتیکی گیاهان به روش بیوتکنولوژی برای اولین بار در سال 1983 میلادی گزارش شد. پس از بوجود آمدن گیاهان تراریخته، عملاً انتقال ژن از هر موجودی به گیاه امکان‌پذیر شد و این امر نگرانی‌های زیادی را در امر سلامت انسان و محیط - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - زیست - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - به وجود آورد.

به همین دلیل جامعه جهانی پروتکل‌هایی از جمله پروتکل «ایمنی زیستی کارتاهنا» راتدوین کرد؛ با توجه به اهمیت مسئله، فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران جلساتی برای تبیین دیدگاه خبرگان، با حضور مسئولان و صاحبنظران کشوری تشکیل داد. بحث‌ها عمدتاً بر بذر، کشت و مصرف - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - محصولات تراریخته متمرکز شد و در جمع‌بندی، نظر فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران در خصوص سلامت محصولات تراریخته به شرح زیر اعلام می‌شود:

علیرغم دیدگاه برخی از صاحبنظران مبنی بر لزوم استفاده از فن‌آوری‌های نوین تراریخته در تامین غذای کشور و پایداری تولید محصولات و نیز جلوگیری از خسارت ناشی از سموم کشاورزی باید این نکته را مد نظر جدی قرار داد که قبل از فراگیر کردن آن باید پشتوانه قوی علمی و مستندات معتبر تهیه و ارائه شود و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی بعنوان متولی سلامت کشور بررسی‌های علمی - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - لازم را معمول داشته و مسئولان و مردم را با همه ابعاد موضوع آشنا کنند.

لازم بذکر - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - است به دلیل اثرات سوء کمتر شناخته شده و یا ناشناخته زودرس و دیررس محصولات - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - تراریخته، از سال‌ها پیش کشورهای اروپایی - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - قوانین سخت‌گیرانه‌ای برای ورود و مصرف گیاهان تراریخته و یا محصولات آن‌ها وضع کرده‌اند - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - لذا رفتار این کشورها در برخورد با این پدیده باید سایر کشورها و از جمله کشور ما را هم به تامل وا می‌دارد.

از موضوعات جدی و بسیار پیچیده، تلاش‌های سوئی است که برای تسلط بر کشورها از طریق غذا و به ویژه تولید و مصرف محصولات تراریخته صورت می‌پذیرد؛ به دلیل اقتدار و انحصار‌گرائی ابر شرکت‌هایی که در امور - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - مربوط به محصولات تراریخته نقش دارند، باید قبل از هرگونه تصمیم‌گیری و با اجتناب‌ از - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - تعجیل در کاربرد استراتژی تولید و مصرف محصولات تراریخته، مطالعات دقیقی در این - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - ارتباط صورت پذیرد چرا که عدم توجه به این موضوع نتیجه عکس داده و می‌تواند به یک ابزار تهدید‌کننده امنیت غذایی تبدیل شود.

بنابراین با توجه به نکات فوق‌الذکر بنظر فرهنگستان علوم پزشکی جمهوری اسلامی ایران، استفاده از فرآورده‌های تراریخته در کنار فواید، خطراتی نیز خواهد داشت لذا پیشنهاد می‌شود تا اطمینان یافتن از سلامت کامل مصرف - قیمت تحویل قلیون روشن دولت - اینگونه محصولات، از کشت و واردات فرآورده‌های تراریخته به کشور جلوگیری بعمل آید.»


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram