تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیون سید خندان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12128.html
۱۳۹۷/۰۴/۱۳ - ۱۶:۵۰

معجزه عسل برای درمان کشنده ترین بیماری قرن

محققان در جدیدترین یافته‌های خود به خواص معجزه آسای عسل و فرآورده‌های آن در درمان بسیاری از بیماری‌های خطرناک پی بردند.

قُل قُل: محققان در جدیدترین یافته‌های خود به خواص معجزه آسای عسل و فرآورده‌های آن در درمان بسیاری از بیماری‌های خطرناک پی بردند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، محققان کشف کردند که بره موم زنبور عسل علاوه بر پیشگیری از سرطان روده بزرگ، در کاهش و توقف رشد سلول‌های سرطانی - قیمت تحویل قلیون سید خندان - روده نیز تاثیرگذار است.

بره موم زنبور عسل - قیمت تحویل قلیون سید خندان - مخلوطی است که زنبور عسل با ترکیب کردن بزاق و موم با مواد - قیمت تحویل قلیون سید خندان - جمع‌آوری شده از ترشح جوانه درختان، گل‌ها و سایر منابع گیاهی، می‌سازد.

زنبور از این ماده برای بستن مدخل‌ها و منافذ ورودی و خروجی کند و استفاده می‌کند؛ مطالعات نشان - قیمت تحویل قلیون سید خندان - می‌دهد که یونانی‌ها از بره موم برای درمان آبسه‌ها استفاده می‌کردند همچنین این ماده در میان آشوریان برای مبارزه با عفونت‌ها و تسریع - قیمت تحویل قلیون سید خندان - روند بهبود رواج داشت.

مصریان نیز از بره موم برای مومیایی کردن و جلوگیری از پوسیدگی مومیایی‌های خود بهره می‌بردند؛ اخیرا محققان متوجه شده‌اند که فنیل اتر کافئین اسید (CAPE)، ماده موثر فعال در بره موم زنبور عسل، ممکن است دارای اثرات دیگر پزشکی نیز باشد.

آن‌ها به تازگی کشف کرده‌اند که بره موم دارای خواص ضدسرطانی است - قیمت تحویل قلیون سید خندان - و می‌تواند سلول‌های سرطانی را نابود کند.

محققان با آزمایش فنیل اتر کافئین اسید بر سلول‌های سرطانی روده مشاهده کردند که این ماده با مهار سطوحی از متالوپروتئیناز از متاستاز یا گسترش سلول‌های سرطانی جلوگیری می‌کند.

بره موم به دست آمده از کندو‌های عسل شبیه یکدیگر نیست؛ این ماده در نقاط - قیمت تحویل قلیون سید خندان - مختلف جهان متفاوت است - قیمت تحویل قلیون سید خندان - به طور مثال بره موم تولید شده در اروپا - قیمت تحویل قلیون سید خندان - ترکیبات شیمیایی یکسانی با نوع تولید شده آن در برزیل ندارد.

همین موضوع سبب شده است تا رسیدن به یک نتیجه مشخص در مورد مزایای پزشکی بره موم برای دانشمندان مشکل باشد؛ فنیل اتر کافئین اسید موجود در بره موم تولید شده توسط زنبور‌های عسل در کشور‌های آمریکایی و اروپایی - قیمت تحویل قلیون سید خندان - بیشترین خاصیت پزشکی را دارا هستند.

بره موم‌های این کشور‌ها دارای انواع فلاونوئیدها، استر‌های اسید‌های فنولی، ترپنوئید و انواع اسید‌های آمینه هستند؛ این ترکیبات سبب شده - قیمت تحویل قلیون سید خندان - است تا این ماده طبیعی علاوه - قیمت تحویل قلیون سید خندان - بر داشتن خواص ضد سرطانی دارای خواص ضدقارچی، ضدالتهابی و ضدویروسی - قیمت تحویل قلیون سید خندان - نیز باشد و این مواد - قیمت تحویل قلیون سید خندان - بره موم را تبدیل به یک منبع طبیعی دارویی کرده‌اند.

سرطان روده بزرگ رشد بدخیم پوشش‌های مخاطی روده و سومین سرطان رایج در جهان است؛ این سرطان به دنبال سری جهش‌های ژنی اتفاق می‌افتد و در این نوع سرطان، پلیپ‌ها که به طور طبیعی در پوسته روده تشکیل می‌شوند، گاهی سرکش می‌شوند، تغییر شکل می‌دهند و به سرطان تبدیل می‌شوند.

پولیپ‌های آدنوماتوز به طور مستقیم باعث مرگ نمی‌شوند اما متاستاز سلول‌های سرطانی و گسترش سلول‌های سرطانی به سایر قسمت‌های بدن، می‌تواند به مرگ فرد مبتلا منجر شود.

فن‌آوری‌های فعلی در پزشکی، درمان‌های مختلفی را برای انواع مختلف سرطان کشف و مطرح کرده‌اند، اما متاسفانه هر - قیمت تحویل قلیون سید خندان - کدام از این روش‌های درمانی عوارض جانبی منفی - قیمت تحویل قلیون سید خندان - را برای فرد بیمار - قیمت تحویل قلیون سید خندان - به همراه دارند.

محققان سراسر جهان در تلاشند تا درمان‌های ضد سرطان جایگزین را کشف کنند. در همین زمینه بره موم زنبور عسل می‌تواند یکی از گام‌های بلند به سوی یک داروی سرطانی سالم‌تر و بدون عوارض جانبی شیمیایی باشد.

حقایقی در مورد سرطان کولورکتال

سرطان کولورکتال دومین علت مرگ و میر ناشی از سرطان در مردان و زنان ایالات متحده آمریکا است. ۶۰ درصد مرگ و میر‌های سرطان کولورکتال با غربالگری قابل پیشگیری - قیمت تحویل قلیون سید خندان - است؛ از هر ۲۰ نفر، یک نفر به سرطان کولورکتال مبتلاست.

۲۵ - قیمت تحویل قلیون سید خندان - درصد از افراد مبتلا به سرطان کولورکتال نیز دارای سابقه ابتلای خانوادگی - قیمت تحویل قلیون سید خندان - به این بیماری بودند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram