تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیون فوری جردن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12161.html
۱۳۹۷/۰۴/۰۴ - ۱۵:۱۳

نمک یددار باعث سقط جنین می شود!

فوق تخصص بیماریهای غدددرون ریز و متابولیسم و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گفت:شایعه ای که درفضای مجازی مبنی بر سقط جنین و کم کاری و پرکاری تیروئید به واسطه مصرف نمک یددار انتشار یافته، نادرست است و پایه واساس علمی ندارد.

قُل قُل: فوق تخصص بیماریهای غدددرون ریز و متابولیسم و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - گفت:شایعه ای که درفضای مجازی مبنی بر سقط جنین و کم کاری و پرکاری تیروئید به واسطه مصرف نمک یددار انتشار یافته، نادرست است و پایه واساس علمی ندارد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سیناپرس، دکتر حسین دلشاد استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی با اشاره به اهمیت مصرف ید در بدن اظهار داشت: یـد یکی از ریز مغذی های حیاتی برای سوخت و ساز بدن است. ید برای ساختن هورمون تیروئید در بدن - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - مورد استفاده قرار می گیرد. در غیاب ید این هورمونها نمیتوانند ساخته شوند و فرد دچار کم کاری غده تیروئید - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - می گردد که بر حسب سن ابتلا دچار عوارض متعددی می شود. ید در طبیعت موجود است و - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - متاسفانه ید موجود در مواد غذایی به اندازه ای نیست که - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - نیاز روزانه فرد را تامین نماید.

بنابراین هر فرد روزانه به مکمل ید نیاز دارد که با اضافه نمودن ید به آب یا مواد غذایی جبران میگردد. نظر به اینکه نمک طعام توسط - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - اقشار مختلف جامعه بطور روزانه و در تمام فصول سال به یک مقدار ثابت مورد مصرف قرار می گیرد بنابراین مناسبترین ماده برای ید دار نمودن و تامین ید مورد نیاز افراد جامعه انتخاب گردید. ید دار نمودن نمک طعام با یدات پتاسم صورت میگیرد. در کارخانجات تولید نمک ید دار؛ به هر گرم نمک مقدار ۴۰ گاما یدور یا یدات پتاسم اضافه میشود و لذا با در نظر گرفتن مصرف سرانه حداقل ۵ گرم نمک ید دار مقدار ۲۰۰ میکرو گرم ید به هر فرد - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - خواهد رسید. نیاز روزانه افراد به ید بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ میکروگرم - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - و بطور میانگین حدود ۱۵۰ میکروگرم است که با مصرف نمک ید - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - دار تامین می گردد. مصرف نمک زیاد چه از نوع ید دارشده و چه از نوع نمک غیر یده باعث افزایش فشار خون می گردد و - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - این ادعاد که نمک طبیعی و - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - دست نخورده فشار خون را تنظیم می کند پشتوانه علمی ندارد.

وی با اشاره به اهمیت مصرف ید در زنان باردار گفت: کمبود ید بخصوص نزد زنان باردار با عوارضی از جمله سقط جنین، تولد نوزاد مرده، ناهنجاریهای مادرزادی، افزایش مرگ و میر نوزادان، عقب ماندگی ذهنی و اختلال رشد و نمو کودک همراه است. تامین ید مورد نیاز مادر در طی بارداری بسیار حیاتی است و مطالعات بسیار زیادی ازچند - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - دهه - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - قبل وجود دارد که براستفاده از نمک ید دار و حتی مکمل ید در بارداری حمایت می کنند. دسترسی به این مکتوبات علمی با جستجو در فضای مجازی کار بسیار آسان - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - است. بنابراین به زعم انتشار مطالب غیرعلمی در فضای مجازی، مصرف ید در بارداری نه تنها باعث سقط جنین نمی شود بلکه باعث جلوگیری از آن و بسیاری دیگر از عوارض ناشی از کمبود ید در جنین و نوزاد می گردد.

بر اساس گفته این استاد دانشگاه: مصرف ید همانند دیگر درشت مغذی ها و ریز مغذی ها باید در محدوده فیزیولوژیک باشد. بدیهی است که مصرف بیش از مورد نیاز ید نیز می تواند زیان آور باشد.

وی ادامه داد: بر اساس تحقیقات انجام شده در ایران در طی سی ساله گذشته که در مجلات علمی معتبر - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - دنیا - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - به چاپ رسیده اند، تا سه دهه قبل شیوع گواتر و اختلالهای ناشی از - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - کمبود - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - ید از جمله کم کاری تیروئید درحدهیپرآندمیک بوده و حدود ۸۰ درصد کودکان، زنان، و مردان ایرانی مبتلا به گواتر (بزرگی غده تیروئید) در اثر کمبود ید بودند که پس از یک دهه ید رسانی همگانی، شیوع گواتر ناشی از کمبود ید به کمتر از ۵ درصد رسیده و ضریب هوشی دانش آموزان ایرانی نیز بطور قابل ملا حظه ای افزایش یافته است.

دکتر دلشاد خاطرنشان کرد: در حال حاضر کم کاری تیروئید ناشی از کمبود ید در جامعه ایرانی بسیار بسیار اندک است - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - و بیمارانی که از کم کاری تیروئید رنج می برند مبتلا به نوعی اختلال خود ایمنی در بدن هستند که باعث کم کاری تیروئید آنها می شود. - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - چون این بیماری همیشگی است بنابراین بیمار باید تا آخرعمر از قرص تیروئید استفاده نماید.

دکتر دلشاد در خاتمه اظهار داشت: درپایان - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - به همه افراد جامعه توصیه می شود که از نمک ید دار تصفیه - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - شده استفاده کنند و بیماران مبتلا به بیماریهای قلبی عروقی، کلیوی و یا سایر بیماران مقدار مصرف - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - روزانه نمک خود را با پزشک معالج خود تنظیم - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - کنند. زنان باردار - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - علاوه بر مصرف نمک ید دار از سه ماه قبل از بارداری و در طول بارداری و شیردهی نیاز به حداقل ۱۵۰ میکرو گرم ید اضافی - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - در روز دارند که با مصرف فرآورده - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - ای دارویی دارای حداقل ۱۵۰ میکرو گرم ید که توسط پزشک معالج تجویز می شود تامین خواهد شد. مصرف نمک ید - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - دار در حد توصیه شده برای تمام افراد جامعه ضروری بوده - قیمت تحویل قلیون فوری جردن - و با هیچگونه عارضه جانبی همراه نیست.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram