تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت تحویل قلیون فوری دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12201.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۷ - ۱۲:۴۱

در دوران قاعدگی به کالری بیشتری نیاز داریم؟

برای خانم ها اصلا عجیب نیست که دوره قاعدگی شان می تواند به صورت جدی خلق و خو، اشتها و هوس های غذایی را بهم بریزد. در چنین روزهایی شاید نتوانید جلوی میل به خوردن سیب زمینی سرخ کرده یا شیرینی را در خود بگیرید. بله همه اینها به لطف نوسانات هورمونی است که در بدنتان اتفاق می افتد.

قُل قُل: برای خانم ها اصلا عجیب نیست که دوره قاعدگی شان می تواند به صورت جدی خلق و خو، اشتها و هوس های غذایی را بهم بریزد. در چنین روزهایی شاید - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - نتوانید جلوی میل به خوردن سیب زمینی سرخ کرده یا شیرینی را در خود بگیرید. - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - بله همه - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - اینها به لطف نوسانات هورمونی است که در بدنتان اتفاق - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - می افتد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت دکتر کرمانی، تجربه چنین حالتی بسیار خسته کننده است اما اگر خوب بدانید چه اتفاقی در حال رخ دادن است می توانید برای هر مرحله از این چرخه برنامه داشته باشید و مناسب با آن غذا میل کنید.

بدن هر خانم و - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - به تبع آن - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - دوره قاعدگی اش با دیگری متفاوت است. راهنمایی که در ادامه می خوانید بر اساس یک چرخه 28 - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - روزه است که برای بسیاری از خانم ها به همین شکل است. با این حال ممکن است چرخه شما کوتاه تر و یا - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - بلندتر باشد، می توانید با کمی تغییر در این راهنما خود را منطبق کنید و البته گوش دادن به آنچه بدن می گوید را هرگز فراموش نکنید.


از - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - روز اول تا چهاردهم قاعدگی، چگونه غذا بخوریم؟

به فاز فولیکولی دوره خود خوش آمدید! این فاز در اولین روز قاعدگی آغاز می شود و با تخمک گذاری در روزهای چهاردهم و پانزدهم به پایان می رسد.

بر اساس گفته های دکتر کاساندرا فورسیز در طول این فاز به دلیل مقدار بالای استروژن از چرخه خود به کالری کمتری نیاز دارید. و به لطف افت در هورمون ها، قابلیت بدنتان برای سوزاندن کربوهیدرات ها افزایش - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - نیز می یابد.

یک تجربه معمول که ممکن است در طول این فاز تجربه کنید – مخصوصا در ابتدای دوره – خستگی است آن هم به خاطر از دست دادن آهن به واسطه خون ریزی است.

متاسفانه بسیاری از خانم ها به اندازه کافی آهن دریافت نمی کنند ( روزانه 18 میلی گرم از سن 18 تا 60 سالگی ). - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - متاسفانه خانم ها دیگر مواد مغذی که به جذب بهتر آهن کمک می کنند را نیز درست دریافت نمی کنند مانند ویتامین C. بنابراین توصیه می شود مصرف میوه و سبزیجات را افزایش دهید.

دکتر مگان مایر متخصص تغذیه توصیه می کند برای دریافت آهن از منابع گیاهی مانند لوبیاها و عدس، منابع حیوانی مانند گوشت قرمز، گوشت مرغ و تن ماهی استفاده کنید و همچنین غلات کاملی مانند نان و پاستای حاوی سبوس را نیز فراموش نکنید.

شکلات تلخ نیز حاوی آهن است، بنابراین در این موقع از ماه می توانید شکلات نیز میل کنید.


از روز پانزدهم تا بیست و هشتم چه چیزی بخوریم؟

نیمه دوم چرخه قاعدگی را فاز لوتئال می نامند و زمانی است که به بیشترین کالری نیاز دارید. بعد - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - از تخمک گذاری احساس افزایش گرسنگی می کنید درست زمانی که مقدار هورمون استروژن کاهش یافته و سطح پروژسترون بالا رفته.

اما در طول این مدت چه مقدار کالری اضافی تر نیاز دارید؟ گفتنش سخت است چون نیاز به کالری از یک فرد به فرد دیگر متفاوت است. با این حال تحقیقاتی که در سال 2017 - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - انجام شده می گویند در فاز لوتئال کالری - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - مصرفی - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - برخی از خانم ها در طول روز می تواند 90 تا 500 کالری افزایش بیابد.

همچنین ممکن است بیش از گذشته به دنبال غذاهایی باشید که خلق و خو را بهبود می بخشند ( - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - غذاهای پرچرب، پر کربوهیدرات، دونات، سیب زمینی سرخ کرده ) در طول فاز لوتئال از آنجا که سطح سروتونین - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - ( هورمونی که مستقیما با خلق و خو در ارتباط است ) در پنج یا هفت - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - روز پایانی کاهش می یابد بدن نیز کربوهیدرات ها را نسبت به فاز قبلی کندتر می سوزاند.


چگونه دقت و تمرکز در غذا خوردن می تواند کمک کند؟

پس چگونه می توان تغییر در سطح گرسنگی و - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - نیاز به کالری را بدون اینکه به سلامت غذا خوردن آسیب برساند کنترل کرد؟ تاکتیک - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - غذا خوردن در قاعدگی با حضور ذهن و دقت می تواند کمکتان کند. بر اساس تحقیقات چنین رویکردی به - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - برنامه غذایی کمک می کند از پرخوری پیشگیری شود. همچنین احساس محروم ماندن از غذا و یا بی انگیزگی نیز نخواهید کرد.

با توجه به شواهد غذا خوردن کمک می کند - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - گرسنگی واقعی را از دیگر انواع آن که می تواند شامل استرس و خستگی باشد تشخیص دهید. با دقت غذا خوردن کمک می کند بیشتر از غذای خود لذت ببرید در نتیجه برای راضی و سیر شدن به غذای کمتری نیاز پیدا می کنید.

بنابراین قبل از اینکه به یخچال حمله کنید کمی صبر کنید و به بدن خود - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - گوش دهید. گرسنگی واقعی باعث می شود شکم به صدا درآید و می توانید تاثیرات قند خون پایین را ببینید مانند پایین آمدن انرژی، مشکل در تمرکز و یا سرگیجه. در نبود - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - این نشانه های فیزیکی ممکن است فقط - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - بی حوصله ، دچار استرس یا خسته شده باشید.

برای اینکه مطمئن شوید به میان - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - گرسنگی خود از 1 تا 10 نمره بدهید. 1 به معنای گرسنگی شدید و 10 به معنای - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - سیری کامل است. اگر از 4 به پایین غذا می خورید یک - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - وعده یا میان وعده میل کنید و وقتی به درجه 6 یا 7 رسیدید از خوردن دست بکشید.

اگر سطح گرسنگی تان 5 بود توصیه می شود - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - یک لیوان آب بنوشید، خود را با - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - یک کتاب یا پروژه سرگرم کنید و یا تکنیک هایی بیاموزید تا استرس را از خود دور کنید.

وقتی غذا می خورید توجه داشته باشید، سعی کنید مواردی که حواستان را پرت می کنند به - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - حداقل برسانید ( در مقابل تلویزیون یا کامپیوتر - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - غذا نخورید ) و به طعم، بافت و دیگر ویژگی های غذایی که می خورید دقت کنید. این کار کمک می کند از - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - غذایی که می خورید لذت ببرید و بدون فکر به سراغ وعده ای دیگر نروید.

نویسنده: لائورن - قیمت تحویل قلیون فوری دولت - بدوسکی

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram