تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس الو قلیان فرجام


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12296.html
۱۳۹۷/۰۳/۰۶ - ۱۰:۰۷

خطر بازگشت بیماری گواتر با مصرف نمک‌های تقلبی بدون ید

عبداللهی گفت: تبلیغات استفاده از نمک‌های تقلبی با عنوان نمک دریا، برنامه کشوری مبارزه با اختلالات تیرویید را تهدید می‌کند.

قُل قُل:عبداللهی گفت: تبلیغات استفاده از نمک‌های تقلبی با عنوان نمک دریا، برنامه کشوری مبارزه با اختلالات تیرویید را تهدید می‌کند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان؛ زهرا عبداللهی مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه عرضه نمک‌ های تقلبی بدون ید با عنوان "نمک دریا" موجب بازگشت بیماری گواتر در کشور خواهد شد، گفت: نمک ‌های غیراستاندارد توسط افراد سودجو به‌ صورت زیرپله ‌ای، زیرزمینی - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - و قاچاقی تهیه می ‌شوند و - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - با تبلیغات گمراه کننده و هزینه ای گران تر عرضه می شوند.

وی با اشاره به اینکه به‌ طور قطع با این متخلفان برخورد قانونی - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - می‌ شود، اظهار کرد: نمک دریا مورد تایید وزارت بهداشت نیست و آنالیز این نوع نمک‌ ها در آزمایشگاه مشخص کرده که علاوه بر نداشتن ید، درجه ناخالصی زیادی دارند و آلوده به فلزات سنگین مانند سرب، آرسنیک - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - و کادیوم هستند.

عبداللهی گفت: تبلیغات گسترده استفاده از نمک‌ های تقلبی، برنامه کشوری مبارزه با اختلالات تیرویید را تهدید می‌ کند، چراکه علاوه بر مکان های غیرمجاز، این نمک ها در عطاری ها نیز به فروش - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - می رسد و مردم نیز با این تصور که نمک های دریا خاصیت درمانی دارد، آنها را - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - مصرف می کنند، درحالیکه - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - نمک های دریا مصرف خوراکی ندارد.


نظارت بر عطاری ها برعهده - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - وزارت بهداشت - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - نیست

وی با بیان اینکه رسانه ها و صدا و سیما در امر فرهنگسازی صحیح نقش به سزایی دارند، افزود: در برنامه های آشپزی، تغذیه ای و آموزشی باید تاکید شود که مردم نمک یددار تصفیه شده بسته بندی مصرف کنند و خانواده‌ ها نیز باید نسبت به مصرف نمک یددار تصفیه‌ شده حساس شوند و آن را در ظرف ‌های در بسته نگهداری کنند.

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت با بیان اینکه نظارت بر - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - عطاری ها برعهده وزارت بهداشت نیست، تصریح کرد: این موضوع از طریق دبیرخانه شورای - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - عالی سلامت و کارگروه صیانت از سلامت در حال پیگیری است.

وی با بیان اینکه درحال حاضر ایران به‌ عنوان کشور عاری از کمبود ید در منطقه مدیترانه غربی شناخته شده است، ادامه داد: شیوع گواتر در کشور هر - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - پنج‌ سال یک‌ بار بررسی می شود، درحال حاضر ایران در منطقه از نظر شیوع گواتر، عاری از گواتر است و در منطقه به‌ عنوان - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - نمونه معرفی شده است، کشورهای منطقه، ایران را به‌ عنوان الگو قرار داده و حتی برای گذراندن دوره‌ های آموزشی نیز به ایران سفر کرده و برنامه‌ های پیشگیری ایران را الگوبرداری می ‌کنند.

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت گفت: لازم است مادران باردار پس از زایمان، نوزادان خود را به مراکز غربالگری دولتی بیاورند.


۳ برابر حد استاندارد در کشور نمک مصرف می‌ شودعبداللهی افزود: منظور از استفاده از نمک یددار، مصرف زیاد نمک نیست، زیرا اکنون ۳ برابر حد استاندارد در کشور - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - نمک مصرف می‌ - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - شود و کشور با بیماری‌ های قلبی و عروقی و پرفشاری - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - خون روبه‌ رو است، بنابراین مردم باید نمک به مقدار کم اما از - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - نوع - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - استاندارد و یددار استفاده کنند.

وی اظهار کرد: آب و خاک ایران از لحاظ داشتن ید فقیر بوده و بنابراین مردم نیز در معرض ابتلا به کمبود ید قرار دارند، باید ید را به مردم برسانیم و اگر این کار را انجام ندهیم با عوارض متعددی از جمله گواتر مواجه - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - خواهیم شد و گواتر ممکن است راه تنفسی را ببندد یا در بلع اختلال ایجاد کند، البته گاهی هم ممکن است علامت خاصی نداشته باشد.

مدیرکل دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - گفت: هیپوتیرویید - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - (کم‌کاری تیرویید) از دیگر مشکلات کمبود ید در بدن است، این بیماری با علائمی مانند تنبلی، - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - بی‌ حالی، خشکی پوست، یبوست، اضافه‌ وزن و عدم تحمل - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - سرما همراه است.

وی با اشاره به اینکه کمبود ید در دوران بارداری موجب ابتلای کودک به عقب‌ماندگی ذهنی و جسمی نوزاد می‌ شود، گفت: کمبود ید در مادران - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - باردار موجب کاهش بهره هوشی کودک شده و در صورت کنترل نشدن آن در نوزادان، توسعه کشور به خطر می افتد، کمبود ید همچنین باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن شده و به‌ دلیل کاهش مقاومت بدن، احتمال - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - ابتلا به بیماری و مرگ و میر - قیمت سرویس الو قلیان فرجام - کودکان بیشتر می‌ شود.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram