تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیان سید خندان


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12098.html
۱۳۹۷/۰۴/۲۰ - ۱۶:۴۸

نوعی رژیم غذایی برای مقابله با عوارض داروهای سرطان

بررسی‌ها نشان می‌دهد که رژیم غذایی کتوژنیک می‌تواند تاثیر روش‌های درمان‌ سرطان را افزایش دهد.

قُل قُل:بررسی‌ها نشان می‌دهد که رژیم غذایی کتوژنیک می‌تواند تاثیر روش‌های درمان‌ سرطان را افزایش دهد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مطالعه - قیمت سرویس قلیان سید خندان - انجام گرفته روی موش‌ها حاکی از آن است - قیمت سرویس قلیان سید خندان - که رژیم غذایی کتوژنیک به رفع - قیمت سرویس قلیان سید خندان - عوارض جانبی نسل جدید داروهای سرطان کمک می‌کند.

در سال‌های اخیر محققان گروه جدیدی از داروهای سرطان را مورد بررسی قرار - قیمت سرویس قلیان سید خندان - داده‌اند. در این بررسی محققان مجرای مولکولی خاصی را در نظر گرفته‌اند که در بسیاری از انواع سرطان‌ها نقص دارد.

این داروها به طور خاص - قیمت سرویس قلیان سید خندان - یک - قیمت سرویس قلیان سید خندان - مجرای سیگنال‌دهی سلولی موسوم به PI3K را مورد هدف قرار می‌دهد که با انسولین فعال می‌شود. مطالعات گذشته نشان داده جهش این آنزیم در بسیاری از تومورها وجود دارد. بنابراین با هدف مسدود کردن این مجرا بیش - قیمت سرویس قلیان سید خندان - از ۵۰ دارو تولید شده و تاثیر گذاری آنها در آزمایش‌های بالینی مورد بررسی قرار گرفته است.

همچنین مصرف - قیمت سرویس قلیان سید خندان - این داروها موجب افزایش غیر معمول سطح قند خون می‌شود و در نتیجه محققان آمریکایی برای رفع این مشکل به بررسی تاثیر رژیم غذایی کتوژنیک پرداختند.

محققان معتقدند رژیم - قیمت سرویس قلیان سید خندان - غذایی کتوژنیک که سرشار از چربی - قیمت سرویس قلیان سید خندان - و حاوی میزان پایینی کربوهیدرات است می‌تواند بهترین روش برای بهبود تاثیر نسل جدید داروهای سرطان و کاهش عوارض جانبی آنها باشد.

به گزارش مدیکال دیلی نیوز، محققان در بررسی‌های متعدد مشاهده کردند رژیم غذایی کتوژنیک در کنترل قند خون - قیمت سرویس قلیان سید خندان - و متوقف کردن همزمان سیگنال‌های رشد تومورهای سرطانی بهترین عملکرد را دارد.ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram