تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سرویس قلیون ذغال روشن


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12027.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۳:۴۴

مرغ منجمد سالم‌تر است؟

اگر شما عادت دارید مرغ‌های چاق و چله بخرید جالب است که بدانید خانواده‌های ایرانی با خرید مرغ چاق سالانه چیزی حدود ٣ هزار میلیارد تومان از پولشان را به سطل زباله می‌ریزند و به جای خرید پروتیین، چربی می‌خرند.

قُل قُل: اگر شما عادت دارید مرغ‌های چاق و چله بخرید جالب - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - است که بدانید خانواده‌های ایرانی با خرید مرغ چاق سالانه چیزی - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - حدود ٣ هزار میلیارد تومان از پولشان را به سطل زباله می‌ریزند و به جای خرید پروتیین، چربی می‌خرند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - از شهروند، - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - شاید شایعاتی درباره مرغ هورمونی شنیده‌اید یا مانند بسیاری از مصرف‌کنندگان ایرانی به گوشت گرم بیشتر از منجمد علاقه دارید و ... پس حتما این مطلب را بخوانید. برومند چهارآیین، رئیس اتحادیه سراسری تعاونی‌های مرغداران درباره بازار مرغ توضیحات جالبی دارد که بهتر است مصرف‌کنندگان این کالا بدانند.


ایرانی‌ها به مرغ چاق و چله علاقه فراوان دارند، اما بهتر است بدانید که با مرغ چاق هر سال حدود ٣ هزار میلیارد تومان از - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - سرمایه خانواده‌های ایرانی به سطل زباله ریخته می‌شود. چگونه؟! مرغ چاق چربی و ضایعات بیشتری دارد، در نتیجه بخشی از پولی که برای خرید مرغ چاق می‌دهید در واقع برای خریدن چربی و - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - ضایعات است نه پروتیین. جالب است بدانید که مرغ چاق ضریب هضم و جذب پایین‌تری دارد و در نتیجه حتی پروتیین و مواد مفید این دسته - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - از مرغ‌ها کمتر جذب می‌شود. به همین دلیل است که کشورهای پیشرفته حاضر به خریداری مرغ ایران نیستند. - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - آنها تنها مرغ‌هایی با سایز استاندارد یعنی مرغ‌هایی که یک کیلو و ٢٠٠ گرم تا یک کیلو و ٦٠٠ گرم وزن دارند، خریداری می‌کنند. با این - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - توضیح می‌خواهم به شما بگویم برای صرفه‌جویی در هزینه‌هایتان و مهمتر از آن سلامتی‌تان مرغ کم وزن بخرید.


مرغ در ایران هیچ - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - وقت به جز دو مقطع کوتاه گران نبوده است. قیمت تمام شده مرغ در حال - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - حاضر ٦ هزار و ٢٠٠ تومان است و امروز در میدان بهمن تهران با نرخ ٨ هزار و ٢٥٠ تومان عرضه می‌شود. اگر هزینه حمل و نقل مرغ، کشتار و - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - توزیع آن را از این قیمت‌ها کسر کنید متوجه می‌شوید سود مرغداران تنها ٨ تا ١٠درصد است و این رقم سود نرخ بالایی نیست. ضمن اینکه مرغداران از سال‌های گذشته زیان انباشته می‌دهند و در حال حاضر بسیاری از مرغداری‌ها تعطیل شده‌اند. بنابراین مرغ در ایران واقعا گران نیست.


در حال حاضر برزیل و آمریکا از بزرگترین تولیدکنندگان مرغ در جهان هستند. بزریل سالانه ١١میلیون تن و آمریکا ١٦میلیون تن مرغ تولید می‌کنند. ایران حدود ٢میلیون تن - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - مرغ تولید می‌کند. قیمت مرغ در خرده‌فروشی‌های برزیل ٣دلار است. در برزیل و آمریکا مرغ صادراتی ارزان‌تر - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - است، زیرا دولت‌ها به مرغداران مشوق صادراتی می‌دهند. بنابراین - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - قیمت مرغ در - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - ایران ارزان است و همین مساله موجب شده است که خانواده‌های ایرانی پروتیین مورد نیازشان را از مرغ تامین کنند، در حالی که سرانه مصرف گوشت حدود ٨ تا ١٠کیلوگرم است سرانه مصرف مرغ در ایران حدود ٢٥ کیلوگرم - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - است.


شاید پرسیده شود - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - که دلار ٤٢٠٠ تومانی خوراک مرغ آیا باعث ارزان‌تر شدن هزینه‌ها شده است؟ خیر. واقعیت این است که نهاده‌های دام و طیور یا همان خوراک مرغ همچنان با قیمت گران به - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - دست مرغداران می‌رسد - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - و تفاوت خاصی در هزینه تولید آنها ایجاد نکرده است.


استفاده از هورمون برای پرورش مرغ یک دروغ بزرگ است. هورمون به صورت تزریقی استفاده می‌شود زیرا به صورت خوراکی قابل - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - جذب نیست مثل انسولین که یک نوع هورمون است و امکان - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - استفاده خوراکی وجود ندارد. به جز این هورمون ماده‌ای گران قیمت است. تصور کنید یک مرغدار که چیزی حدود ٢٥ تا ٣٠هزار جوجه را پرورش می‌دهد بخواهد هورمون گرانقیمت را به تک تک این جوجه‌ها تزریق کند، واضح است که با این روش هزینه تولید سر به فلک می‌کشد و اگر مرغدار هم بخواهد اصلا - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - برای او به صرفه نیست که این هزینه گزاف را به جان بخرد. بنابراین استفاده از هورمون در مرغداری‌ها تنها یک دروغ غیرعلمی است.
با - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - خواندن بند قبل احتمالا می‌پرسید چگونه می‌شود که یک جوجه در عرض ٤٥ روز یک کیلو و ٧٠٠ گرم بشود؟ علت پیشرفت دانش اصلاح نژاد است. این دانش در کشورهای اروپایی موجب شده - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - است که جوجه‌های صنعتی در این - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - کشورها رشد سریع‌تری داشته باشند. این دانش در کشاورزی هم با عنوان - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - اصلاح نباتات وجود دارد وگرنه امکان تامین نیاز غذایی جمعیت بزرگ جهان وجود نداشت.


شیوع آنفلوآنزای پرندگان که معمولا هرسال اتفاق می‌افتد، مشکلی برای مصرف‌کنندگان ایجاد نمی‌کند. ویروس آنفلوآنزای پرندگان در صورتی قابل انتقال به انسان - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - است که - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - پرنده دچار آنفلوآنزای حاد باشد و به صورت - قیمت سرویس قلیون ذغال روشن - مداوم با انسان در تماس باشد. در غیر این صورت پرنده کشتار و فریز یا طبخ شده نمی‌تواند مشکلی برای مصرف‌کنندگان ایجاد کند.


مصرف‌کنندگان ایرانی گوشت گرم را به منجمد ترجیح می‌دهند. این در صورتی است که مصرف‌کنندگان بازار جهان به خرید مرغ و گوشت منجمد تمایل دارند و البته این رویکرد درستی است زیرا مرغ منجمد نسبت به گوشت گرم سالم‌تر است و امکان ابتلا به بیماری‌ها را کاهش می‌دهد.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram