تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش الو قلیون تهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12011.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۶ - ۱۶:۴۵

برنج تراریخته وارد نمی شود/ آغاز برچسب گذاری محصولات

مدیرکل فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو، واردات برنج تراریخته را رد کرد.

قُل قُل:مدیرکل فرآورده‌های غذایی و آشامیدنی سازمان غذا و دارو، واردات برنج تراریخته را رد کرد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از مهر، وحید مفید با - قیمت سفارش الو قلیون تهران - حضور در برنامه نبض شبکه خبر، گفت: ما هیچ گونه واردات برنج تراریخته نداریم.

وی با تأکید بر اینکه برنج تراریخته نیز در کشور تولید نمی شود، افزود: موضوع برچسب گذاری محصولات تراریخته در دستور کار سازمان غذا و دارو قرار دارد.

مفید با اعلام اینکه کار برچسب گذاری روغن های خوراکی از اول مرداد ماه جاری آغاز شده است، ادامه داد: سایر فرآورده‌های غذایی آماده نیز از اول شهریور ۹۷ مشمول برچسب گذاری محصولات تراریخته می شوند.

مفید توضیح داد: لگوی - قیمت سفارش الو قلیون تهران - تراریخته در کنار برچسب سیب سلامت که بر روی محصولات غذایی الصاق می‌شود، قرار می - قیمت سفارش الو قلیون تهران - گیرد.

وی گفت: وجود لگوی تراریخته این امکان - قیمت سفارش الو قلیون تهران - را به مصرف کننده محصول می دهد که بداند برای تهیه آن - قیمت سفارش الو قلیون تهران - از چه فرآورده های تراریخته ای استفاده شده است.


- قیمت سفارش الو قلیون تهران -
ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram