تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش الو قلیون درروس


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12184.html
۱۳۹۷/۰۳/۳۰ - ۱۴:۱۴

سویا برای تناسب اندام و سلامت قلب

سویا یا دانه‌های سویا سرشار از پروتئین، چربی‌های سالم، مواد معدنی و فیبر هستند. همه‌ی این مواد مغذی و کلسترولی که اصلاً وجود ندارد باعث شده سویا، غذایی کامل در یک رژیم غذایی سالم باشد.

قُل قُل: سویا یا دانه‌های سویا سرشار از پروتئین، چربی‌های سالم، مواد معدنی و فیبر هستند. همه‌ی این مواد مغذی و کلسترولی که اصلاً وجود ندارد باعث شده سویا، غذایی کامل در یک رژیم غذایی سالم باشد.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از سایت تبیان، سویا یکی از بقولات است و از دیگر اعضای این خانواده می‌تواند نخودفرنگی و عدس را نام - قیمت سفارش الو قلیون درروس - برد. سویا دارای پروتئین‌های سالم، فیبر و چربی‌ها بوده و غنی از مواد مغذی - قیمت سفارش الو قلیون درروس - است. ضمناً سویا هیچ کلسترولی ندارد و برای همین غذایی کاملاً سالم برای حفظ تناسب اندام و کاهش خطر بیماری‌های قلبی است.

پروتئین
سویا یک پروتئین باکیفیت است که می‌تواند - قیمت سفارش الو قلیون درروس - انتخاب بسیار خوبی برای همه‌ی کسانی باشد که می‌خواهند پروتئین بیشتری وارد رژیم - قیمت سفارش الو قلیون درروس - غذایی خود کنند، مخصوصاً گیاهخواران. پروتئین سویا می‌تواند مقداری از - قیمت سفارش الو قلیون درروس - پروتئین غذاهای پروتئین‌دار معروفی چون گوشت قرمز و مرغ را به شما برساند. حدود 175 میلی‌گرم سویای پخته شده می‌تواند - قیمت سفارش الو قلیون درروس - به‌اندازه‌ی 125 میلی‌گرم مرغ یا ماهی پخته شده پروتئین داشته باشد. سویا دارای مقدار مناسبی از مواد مغذی ضروری - قیمت سفارش الو قلیون درروس - شامل اسیدهای آمینه است که برای تناسب اندام و قلب سالم به آن‌ها - قیمت سفارش الو قلیون درروس - نیاز - قیمت سفارش الو قلیون درروس - دارید.

سویا یک پروتئین باکیفیت است که می‌تواند انتخاب بسیار خوبی برای همه‌ی کسانی باشد که می‌خواهند - قیمت سفارش الو قلیون درروس - پروتئین بیشتری وارد رژیم غذایی خود کنند، مخصوصاً
سویا نسبت به سایر بقولات دارای چربی بیشتری است اما این چربی اساساً تک غیراشباع و چند غیراشباع همراه با امگا 3 - قیمت سفارش الو قلیون درروس - است که به آن‌ها چربی‌های سالم می‌گویند.
چیزی که باعث می‌شود سویا برای رژیم غذایی‌تان مناسب باشد این است که کلسترول ندارد، بنابراین می‌توانید با خیال راحت از آن استفاده کنید.

کلسیم و آهن
خانم‌ها باید سویا را بیشتر در رژیم غذایی خود بگنجانند زیرا آن‌ها به کلسیم - قیمت سفارش الو قلیون درروس - و آهن بیشتری نیاز دارند. - قیمت سفارش الو قلیون درروس - سویا یک منبع عالی از کلسیم و آهن است. حتماً می‌دانید که کلسیم باعث استخوان سازی و تقویت آن‌ها شده و آهن نیز برای انتقال اکسیژن به بافت‌ها و سلول‌های عضلانی مورد نیاز است. البته مصرف - قیمت سفارش الو قلیون درروس - زیاد آن توصیه نمی‌شود زیرا دارای ترکیباتی است که مانع جذب آهن گیاهی می‌شود.

سویا؛ سالم و - قیمت سفارش الو قلیون درروس - اقتصادی
سویا یکی از اقتصادی‌ترین غذاهای سالمی است که می‌توانید پیدا کنید. این بار که برای خرید به فروشگاه رفتید حتماً یک بسته سویا تهیه کرده و در طول هفته مصرف کنید. همچنین یادتان باشد وقتی که شروع می‌کنید به اصلاح رژیم غذایی به منظور سلامت بهتر و تناسب اندام بیشتر، مهم است که فعالیت بدنی را نیز وارد روتین خود کنید.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram