تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیان روشن سراج


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12342.html
۱۳۹۷/۰۲/۲۹ - ۱۴:۵۹

افطار آش‌رشته و کله‌پاچه نخورید

یک متخصص تغذیه گفت: مصرف برخی از غذاها به هنگام افطار مثل آش رشته، زولبیا و بامیه و کله‌وپاچه مناسب نیست.

قُل قُل:یک متخصص تغذیه گفت: مصرف برخی از غذاها به هنگام افطار مثل آش رشته، زولبیا و بامیه و کله‌وپاچه مناسب نیست.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از ایسنا،مریم نصیری اظهار کرد: با - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - توجه به این‌ که در ماه رمضان سه الگوی وعده‌های غذایی، تغذیه‌ای و خواب روزه‌دارن تغییر می‌کند، این افراد باید توصیه‌های پزشکی و تغذیه‌ای در این زمینه را رعایت کنند.

وی ادامه داد: روزه داران باید از خوردن تنقلات فراوان، انواع دسرها و شیرینی ‎ های دارای شکر زیاد در وعده افطار و سحر پرهیز کنند.

وی با اشاره به غذاهایی که خوردن آنها در ماه رمضان توصیه می‌شود، توضیح داد: با توجه به ملین بودن خورش آلو و خورشت - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - سبزی، خوردن این غذاها در ماه رمضان برای پیشگیری از یبوست توصیه می‌شود.

وی افزود: سالاد بدون پیاز، مکمل خوبی برای وعده‌های غذایی در ماه رمضان - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - است و به همین دلیل مصرف سالاد در وعده‌های افطار و سحر توصیه می‌شود.

این متخصص تغذیه ابراز - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - کرد: به - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - روزه‌داران توصیه - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - می‌شود در افطار غذاهایی سبک مانند نان و پنیر، شیر و خرما و سوپ سبک و پس از آن در شب نیز شام سبک مصرف کنند.

نصیری توضیح داد: مصرف برخی از غذاها به هنگام افطار مثل آش رشته، زولبیا و بامیه و کله‌وپاچه مناسب نیست و به جای آن بهتر است از شیرینی‌های طبیعی مثل عسل‌،‌ کشمش، مویز و خرما استفاده شود.

وی در ادامه با اشاره به راهکارهای رفع کمبود آب بدن در ماه رمضان اظهار کرد: باید تلاش شود پس از افطار به ‌تدریج آب - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - از دست رفته بدن در طول روز جبران شود . باید یک بخش از این آب در قالب شربت‌ها و نوشیدنی‌ها و بخش دیگر به صورت آب خالص جبران شود و این مصرف باید به صورت تدریجی باشد.

وی خاطر نشان کرد: استفاده از غذاهای تند و پر ادویه، سرخ‌کرده، غذاهای آماده و بسته‌بندی شده، فست‌فود، یخ، چای پر رنگ، - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - سالاد الویه،‌ قارچ، - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - غذاهای خمیری مثل ماکارونی،‌ قهوه و کاکائو و انواع نوشابه‌ها توصیه - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - نمی‌شود و به جای آن بهتر است آبمیوه‌های طبیعی - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - مصرف شده و خوردن میوه نیز با یک تا دو ساعت فاصله از غذا مصرف شود.

وی تصریح کرد: مسئله دیگری که در ماه مبارک رمضان برای بیشتر روزه ‎ داران اتفاق می‌افتد تغییر الگوی خواب است که موجب خستگی و کسالت آنان در طول - قیمت سفارش قلیان روشن سراج - روز می‌شود بنابراین روزه‌داران باید دقت کنند در طول شبانه‌روز خواب کافی و مناسب داشته باشند.


ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram