تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت سفارش قلیان فوری دولت


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12198.html
۱۳۹۷/۰۳/۲۸ - ۱۰:۴۲

هشدار درباره فروش عسل های تقلبی

عسل های تقلبی که در واقع شبه عسل هستند و بدون دخالت زنبور عسل در کارگاه های زیر پله با شرایط بهداشتی ناسالم تولید می شوند پس از تولید با عنوان عسل طبیعی در بازار بفروش می رسند که متاسفانه اخیرا با نام و لگوهای خارجی مثلا عسل استرالیا که ذهنیت افراد جامعه را تحت تاثیر قرار دهند و از خوش نامی آن کشور در زمینه ی کشاورزی سوء استفاده کنند بفروش می رسد.

قُل قُل: در حالیکه میرزایی عضو اتحادیه سراسری زنبورداران ایران، عرضه عسل‌های قاچاق در بازار را تکذیب میکند شواهد حاکی از فروش این محصولات تقلبی در برخی مغازه ها و حتی سایتهای اینترنتی است.

عسل های تقلبی که در واقع شبه عسل هستند و - قیمت سفارش قلیان فوری دولت - بدون دخالت زنبور عسل در کارگاه های زیر پله با شرایط بهداشتی ناسالم تولید می شوند پس از - قیمت سفارش قلیان فوری دولت - تولید - قیمت سفارش قلیان فوری دولت - با عنوان عسل طبیعی در بازار بفروش - قیمت سفارش قلیان فوری دولت - می رسند که متاسفانه اخیرا با نام و لگوهای خارجی مثلا عسل استرالیا که ذهنیت افراد جامعه را تحت تاثیر قرار دهند و از خوش نامی آن کشور در زمینه ی کشاورزی سوء استفاده کنند بفروش می رسد.

قیمت سفارش قلیان فوری دولت

میرزایی معتقد است : عسل‌هایی که با شیشه‌های خارجی در برخی فروشگا‌ه‌ها توزیع می‌شود همان عسل‌های تقلبی و دست‌سازی هستند که با برچسب و لوگوی خارجی در مغازه‌ها عرضه می‌شوند.

واردات غیرقانونی و فروش این محصولات می‌تواند زمینه را برای بروز بیماری‌های ناشناخته در زنبورستان‌ها و حتی خطر بیوتروریست به - قیمت سفارش قلیان فوری دولت - همراه داشته باشد از این رو به مردم توصیه میشود محصولات غذایی را فقط ار - قیمت سفارش قلیان فوری دولت - برندهای معتبر ایرانی خریداری نمایند.

قیمت سفارش قلیان فوری دولت

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram