تهران و شهرستان ها
لوگو

قیمت قلیون ذغال روشن تهران


یکی از بهترین انتخاب های مشتری برای دریافت سرویس الو قلیون وب سایت ما بوده که شما به راحتی میتوانید با ورود به سایت و ثبت سفارش خود قلیون روشن به همراه زغال رو با هر طعمی که بخوایید درب منزل در کمترین زمان ممکن دریافت کنید.

سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 50 هزار تومان میباشد. سری اضافه شامل زمان اضافی برای در اختیار داشتن قلیون جهت استفاده از سری میباشد. بنابراین نگران زمان نباشید.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت الو هوکا مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 12030.html
۱۳۹۷/۰۵/۰۳ - ۱۲:۳۳

6 ماده غذایی که حالتان را خوب می‌کند

اگر احساس افسردگی یا بی‌ثباتی روحیه می‌کنید مواد غذایی زیر می‌توانند حالتان را بهتر کنند.

قُل قُل: اگر احساس افسردگی یا بی‌ثباتی روحیه - قیمت قلیون ذغال روشن تهران - می‌کنید مواد غذایی زیر می‌توانند حالتان را بهتر کنند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز به نقل از جام جم آنلاین، بادام یکی از بهترین منابع سلنیوم است. مطالعات نشان داده پایین بودن میزان سلنیوم بدن از عوامل افزایش افسردگی، تحریک‌پذیری، اضطراب و خستگی است.

جو دوسر

جو دوسر شاخص گلیسمی (GI)پایینی دارد. این ماده غذایی به آرامی انرژی خود را وارد جریان خون می‌کند و باعث می‌شود قند خون و در نتیجه خلق و خو حالت با ثباتی داشته باشد (افزایش سریع قند خون باعث ایجاد حالت تحریک‌پذیری می‌شود). جو همچنین حاوی سلنیوم - ماده تقویت‌‌کننده روحیه - است.

موز

اسید آمینه تریپتوفان، ویتامین B6 و کربوهیدرات‌ها بخشی از مواد مغذی موجود در موز هستند. کربوهیدرات‌ها که تاثیرات مثبتی بر روحیه ما دارند به جذب اسید آمینه تریپتوفان در مغز کمک می‌کنند. ویتامین B6 نیز به تبدیل تریپتوفان به هورمون شادی یا سروتونین کمک می‌کندو این شرایط بهبود روحیه شما را به دنبال خواهد داشت.

عدس

عدس از کربوهیدرات‌های پیچیده است و مصرف آن با تثبیت قند خون، تثبیت خلق و خو و ایجاد روحیه آرام‌تر و شادتر و اضطراب کمتر را به دنبال دارد. عدس همچنین به تولید سروتونین در مغز کمک می‌کند. این ماده غذایی حاوی میزان زیادی فولات است که کمبود آن با افسردگی و وسواس مرتبط است. در نهایت، عدس می‌تواند با افزایش سطح آهن بدن انرژی زیادی - قیمت قلیون ذغال روشن تهران - به شما تزریق کند.

اسفناج

کمبود برخی انواع ویتامین B با افسردگی ارتباط دارد. برخی اعضای مهم ویتامین‌های گروه B شامل - قیمت قلیون ذغال روشن تهران - فولات، - قیمت قلیون ذغال روشن تهران - ویتامین B3، B6 و B12 در سبزیجات دارای برگ سبز مثل اسفناج و بروکلی یافت می‌شود. بنابراین - قیمت قلیون ذغال روشن تهران - با مصرف این مواد غذایی می‌توانید روحیه بهتری داشته باشید.

شکلات سیاه

یک تکه کوچک از شکلات سیاه باعث می‌شود مغز هورمون اندورفین آزاد کند و تولید سروتونین را افزایش دهد. مطالعات نشان می‌دهد مصرف‌کنندگان شکلات تلخ هورمون‌های استرس کمتری تولید می‌کنند و سطح اضطراب در آنها پایین است.

منبع: netdoctor.co.uk

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram