تهران و شهرستان ها
لوگو

آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18072.html
۱۳۹۴/۱۰/۰۱ - ۱۲:۳۷

بخور و نخورها در اسهال و ناراحتی های گوارشی

اسهال و استفراغ می تواند باعث از دست رفتن آب بدن شود، پس نخستین کار این است که به مقدار بیشتری آب و سایر مایعات استفاده کنید. برای اینکه گوارش آرام تر و بهتری داشته باشید به جای مصرف غذاهای چرب و ادویه دار بهتر است که از غذاهای ساده استفاده کنید اما پس از اینکه مطمئن شدید نشانه های مشکل برطرف شده (پس از 24-48 ساعت) به رژیم غذایی سابق خود بازگردید تا تمامی مواد مورد نیاز بدن تامین شود.

قُل قُل: - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - اسهال و استفراغ می تواند باعث از دست رفتن آب بدن - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - شود، پس نخستین کار این است که به مقدار بیشتری آب و سایر مایعات استفاده کنید. برای اینکه گوارش آرام تر و بهتری داشته باشید به جای مصرف غذاهای چرب و ادویه دار بهتر است که - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - از غذاهای ساده استفاده کنید اما - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - پس از اینکه مطمئن شدید نشانه های مشکل برطرف شده (پس از 24-48 ساعت) به رژیم غذایی سابق خود بازگردید تا تمامی مواد مورد نیاز بدن تامین شود.


از چه نوع مواد غذایی باید دوری کنیم؟
غذاهای سرخ کردنی: مولد اسهال

غذاهایی که با روغن سرخ شده اند مقدار زیادی - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - چربی دارند که این امر در نهایت اسهال را به وجود می آورد. سس های چرب، کره و دسرهای خامه ای نیز این مشکل را به وجود خواهند آورد. غذاها را به جای سرخ کردن کباب کنید و یا آن ها را به شیوه هایی غیر از سرخ کردن - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - مانند آب پز و بخارپز طبخ نمایید.


مرکبات: ناراحتی های روده

چون مرکبات غنی از فیبر هستند می توانند در بعضی افراد، ناراحتی های گوارشی ایجاد نمایند. از این نوع میوه - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - ها مثل پرتقال و نارنگی و سایر مرکبات به اندازه مناسب و نه زیاد از حد استفاده نمایید.


قند مصنوعی: اسهال و درد - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - گوارشی

جویدن زیاد از حد آدامسی که فاقد قند طبیعی و دارای سوربیتول است می تواند اسهال و درد شکم را ایجاد نماید. خوردن بیش از 50 گرم سوربیتول در طول یک شبانه - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - روز می تواند در شما دردهای گوارشی را بروز دهد. این توضیح فقط در مورد - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - آدامس نیست. خوردن هر ماده غذایی که دارای این شیرین کننده مصنوعی است، مولد مشکل گوارشی است. دلیلش هم این است که دستگاه گوارش ما قادر به هضم این ماده نیست.


استفاده بیش از حد از فیبر: گاز و نفخ

غذاهایی که غنی از فیبر هستند ( مثل دانه - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - های خوراکی، میوه و سبزیجات ) برای - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - دستگاه گوارش مفید هستند. اما مشکل از آن جایی آغاز می شود که شما مقدار زیادی از آن ها را مصرف نمایید. در این زمان است که دستگاه گوارشتان دچار مشکل می شود و مقدار زیادی گاز تولید می کند. راهکار موثر برای جلوگیری از این مشکل این - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - است که شما به تدریج و آرام آرام مقدار مصرفی - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - دانه ها - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - و سبزیجاتی که غنی از فیبر هستند را افزایش دهید.


حبوبات: گاز و نفخ

دانه های حبوبات معمولا منبع نفخ هستند. این مواد دارای نوع خاصی قند غیر قابل هضم هستند ( سلولز) که می تواند در دستگاه - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - گوارش انسان - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - گاز زیادی تولید کند. بدن آدمی - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - فاقد آنزیم هایی است که بتواند سلولز را تجزیه کند پس باکتری هایی که در دستگاه - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - گوارش ما وجود دارند این وظیفه مهم و مفید را به عهده گرفتند. فقط تنها مشکل این باکتری ها این است - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - که در حین فعالیت خود، گاز هایی را متصاعد می کنند که در نهایت این گاز ها منجر به نفخ معده و روده می شوند. برای جلوگیری از این مشکلات - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - به شما پیشنهاد می کنیم که قبل از مصرف، حتما این دانه ها را حدود 4 ساعت در آب بگذارید و خیس کنید.


کلم و خانواده آن: نفخ و ناراحتی های گوارشی

کلم گل، بروکلی، کلم برگ و سایر اعضای تیره کلم ها - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - همان ماده ای را دارند که دانه های حبوبات را نفخ دار می کنند. همچنین، به دلیل وجود فیبر زیاد خوردن کلم زیاد، گوارش آن را دشوارتر خواهد کرد. توجه داشته باشید که پختن کلم می تواند - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - این مشکل را تا حد زیادی برطرف سازد.


فروکتوز: اسهال، درد گوارشی و نفخ

گوارش غذاهایی که با فروکتوز شیرین شده - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - اند ( مانند برخی نوشابه ها، شکلات ها، آب میوه ها و شیرینی جات) برای بعضی از افراد دشوار است که در نهایت منجر - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - به اسهال، نفخ و درد گوارشی می شود.


غذاهای - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - ادویه دار: سوزش معده و سوءهاضمه

بعضی از - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - افراد پس از مصرف غذاهایی که دارای ادویه هستند دچار سوءهاضمه و سوزش معده می شوند، مخصوصا پس از یک وعده غذایی بزرگ. برخی تحقیقات نشان داده اند که یکی - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - از مواد موجود در فلفل قرمز به نام کپسایسین می تواند منجر به سوزش معده شود.


محصولات لبنی: مشکلات گوارشی حاصل از لاکتوز

اگر پس از مصرف لبنیات از جمله شیر، ماست و دوغ حالت اسهال و نفخ پیدا می کنید معلوم می شود که شما با لاکتوز (قند موجود در شیر و لبنیات) نمی توانید مدارا کنید. این حالت زمانی پیش می آید که بدن شما به میزان لازم آنزیم تجزیه کننده لاکتوز (لاکتاز) را ندارد. همانطور که می دانید، لاکتوز قندی است که در شیر و یا سایر محصولات لبنی وجود دارد. برای جلوگیری از این مشکلات، به شما پیشنهاد می کنیم که مصرف خود - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - را محدود کنید. راه دیگری نیز وجود دارد و آن این است که قرص حاوی لاکتاز مصرف نمایید.


نعناع: رفلاکس اسید و سوزش معده

ممکن است که نام نعناع برای شما جذاب به نظر آید. علاوه بر این، نعناع می تواند ماهیچه های فوقانی شکم شما را آرام کند. - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - اما این ماده می تواند باعث بازگشت مواد غذایی - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - و - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - اسید معده به مری شود و در نهایت سوزش معده به وجود آید. - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - از مواد غذایی دیگری که این مشکل را به وجود می آورند می توان به قهوه و شکلات اشاره کرد. متخصصان تغذیه پیشنهاد می کنند که با یادگیری عوامل موثر، از بازگشت محتویات معده به مری جلوگیری کنیم. از جمله این راهکارها، می توان به کاهش وزن، خوردن مقدار کمتری غذا در هر وعده و نخوابیدن بلافاصله پس از خوردن غذا اشاره کرد.


مقابله با اسهال

اسهال و استفراغ می تواند باعث از دست رفتن آب بدن شود، پس نخستین کار این است که به مقدار بیشتری آب و سایر مایعات استفاده کنید. برای اینکه گوارش آرام تر و بهتری داشته باشید به جای مصرف غذاهای چرب و ادویه - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - دار بهتر است که از غذاهای ساده استفاده کنید اما پس از اینکه - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - مطمئن شدید نشانه های مشکل برطرف شده (پس از 24-48 ساعت) به رژیم غذایی سابق خود - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - بازگردید تا تمامی مواد مورد نیاز بدن تامین شود.


دانه جو: دانه ای مفید برای پیشگیری از اسهال

اگرچه تمامی غذاهای دارای فیبر، برای سیستم گوارشی انسان مفید هستند، - آنلاین قلیان ذغال روشن فرشته - اما فیبرهایی که از گیاهانی مثل جو، گندم و سایر دانه ها به دست می آیند برای جلوگیری از اسهال بسیار مفیدند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram