تهران و شهرستان ها
لوگو

اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه


سفارش قلیون معمولی، عربی و اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
* زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
* قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
* قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.

*نکات بهداشتی*
قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.
هر روز، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.
دود تنباکو سرطان زا است
قلیون عرق نعنا فاقد تنباکو و دود است

برای دریافت سفارش الو قلیون به راحتی میتوانید به سایت مراجعه کرده و با ثبت سفارش خود قلیون لاکچری خود رو در سریع ترین زمان ممکن به همراه طعم دلخواه خودتون درب منزل دریافت کرده و از آن لذت ببرید.

متن مطلب      کل مطالب     

تلفن سفارش : 09105084977


کد مطلب: 18134.html
۱۳۹۴/۰۹/۱۷ - ۱۵:۱۴

راه‌های تغذیه‌ای مقابله با آنفلوآنزا

در حال حاضر بیشترین و موثرترین راه مقابله با آنفلوآنزا تزریق واکسن است ولی در کنار آن، مصرف پروتئین‌های کافی و ویتامین‌ها و به‌ویژه آنتی‌اکسیدان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. برای تقویت سیستم ایمنی بدن مصرف آنتی‌اکسیدان‌ها از قبیل پیش‌ساز ویتامین A، کاروتنوئیدها، ویتامین C و املاحی چون سیلینیوم و روی در بازسازی سلول‌ها نقش اساسی دارند.

قُل قُل: در حال حاضر بیشترین و موثرترین راه مقابله با آنفلوآنزا تزریق واکسن است ولی در کنار آن، مصرف پروتئین‌های کافی و ویتامین‌ها و به‌ویژه آنتی‌اکسیدان‌ها از اهمیت بالایی برخوردار است. برای - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - تقویت سیستم ایمنی بدن مصرف آنتی‌اکسیدان‌ها - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - از قبیل پیش‌ساز ویتامین A، کاروتنوئیدها، ویتامین C و املاحی - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - چون سیلینیوم و روی در بازسازی سلول‌ها نقش اساسی دارند.

به گزارش بنابر اخبار قُل قُل به نقل از سلامت نیوز، چند روزی از خبر شیوع آنفلوآنزای H1N1 می‌گذرد که به آنفلوآنزای نوع A یا همان آنفلوآنزای خوکی معروف است. اصل این بیماری از خوک‌های آلوده به انسان سرایت می‌کند که در اثر تماس مستقیم یا غیرمستقیم با حیوان یا ترشحات بدن آن قابل انتقال است ولی - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - در بیشتر - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - موارد، از انسان به انسان دیگر منتقل می‌شود.

سعید مهرسروش، سوپروایزر - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - آموزش مرکز - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - اورژانس تهران در گفت‌وگو با روزنامه - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - فرهیختگان، می‌گوید آنفلوآنزای نوع A علائم گوناگونی دارد که چهار علامت اصلی آن عبارتند از: «تب بالای 38 درجه، سردرد، گلودرد - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - و سرفه که اگر فرد 2 تا 3 علامت را داشته باشد باید به آنفلوآنزای نوع A مشکوک شد. در کنار این علائم، علامت‌های دیگری چون اسهال، استفراغ، تهوع، - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - کوفتگی عضلات و عطسه نیز ممکن است رخ دهد که بلافاصله باید به پزشک معالج مراجعه کرد. البته به دلیل شباهت علائم آنفلوآنزا با سرماخوردگی، باید نسبت به - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - علائم هوشیار بود. به گفته او، نحوه انتقال ویروس آنفلوآنزای نوع A - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - غالبا از طریق سرفه، عطسه، تماس با اشیای آلوده به ویروس و تماس - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - آن با دهان و بینی است.»


در حال حاضر که وضعیت زرد در استان کرمان اعلام‌شده و احتمال گسترش این ویروس وجود دارد، اصل پیشگیری - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - از - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - اهمیت بالایی برخوردار است و به‌ویژه افراد در معرض خطر باید بیش از پیش مراقب باشند. پیشگیری از ابتلا به ویروس آنفلوآنزای نوع A اهمیت - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - زیادی دارد و افراد می‌توانند با رعایت نکات ساده و به ظاهر پیش‌پاافتاده خود را در برابر آن مصون کنند. به گفته مهرسروش «شست‌وشوی مداوم دست‌ها با آب و صابون و نیز ضدعفونی کردن آن با موادضدعفونی‌کننده بسیار اهمیت دارد. به‌ویژه در تماس با سطوح آلوده، استفاده از مواد حاوی کلر به‌عنوان ماده ضدعفونی‌کننده در کاهش ابتلا به ویروس موثر است. افراد بهتر است از تماس نزدیک با - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - افراد آلوده بپرهیزند تا خطر ابتلا کاهش یابد. از قرار گرفتن در اجتماعات و مکان‌های عمومی که خطر انتقال ویروس از فردی به فرد دیگر بسیار بالاست، خودداری - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - کنید. تا حد امکان از دست زدن - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - و تماس با سطوحی که احتمال آلودگی به این ویروس را دارد مانند دست زدن به دستگیره درهای آلوده، بوسیدن ضریح‌ها و مکان‌های زیارتی در شهر‌های پر‌خطر بپرهیزید و در صورت تماس با این موارد یا موارد مشکوک به ویروس، باید قبل از تماس دست آلوده با دهان و بینی، آن را به خوبی با آب و صابون شست‌وشو دهید.»

نسرین امیدوار، دکتر تغذیه و دانشیار - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - گروه تغذیه جامعه در دانشکده علوم تغذیه دانشگاه شهید بهشتی پیرامون راه‌های تغذیه‌ای مقابله با آنفلوآنزا گفت: «تغذیه یکی از پایه‌های اساسی حفظ سلامت - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - سیستم ایمنی است و - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - افراد - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - با دریافت پروتئین و انرژی کافی می‌توانند در برابر ابتلا به انواع بیماری‌ها مصون شوند؛ بنابراین افراد باید در مصرف مواد - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - غذایی دقت داشته باشند. همچنین اضافه‌وزن زیاد نیز می‌تواند آنها - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - را در معرض ابتلا به بیماری قرار دهد. سیستم ایمنی ضعیف - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - و سوءتغذیه از جمله عواملی هستند که زمینه‌ساز ابتلا به عفونت هستند. در این میان، گروه‌های آسیب‌پذیر مانند بچه‌های در حال رشد زیر 6 سال و زنان باردار بیش از همه در معرض خطر قرار دارند و باید از نظر دریافت مواد غذایی مغذی و مفید در آنها توجه داشت. دور ماندن از منبع آلودگی نقش موثری در کاهش ابتلا به آنفلوآنزا دارد و به‌ویژه در افراد در معرض خطر باید این ارتباط تا حد امکان قطع شود تا جلوی عفونت گرفته شود.»


به گفته امیدوار، در حال حاضر بیشترین و موثرترین راه مقابله با آنفلوآنزا تزریق واکسن - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - است ولی در کنار آن، مصرف پروتئین‌های کافی و ویتامین‌ها و به‌ویژه آنتی‌اکسیدان‌ها از اهمیت - اجاره قلیان ذغال روشن قیطریه - بالایی برخوردار است. برای تقویت سیستم ایمنی بدن مصرف آنتی‌اکسیدان‌ها از قبیل پیش‌ساز ویتامین A، کاروتنوئیدها، ویتامین C و املاحی چون سیلینیوم و روی در بازسازی سلول‌ها نقش اساسی دارند. در بچه‌ها، دریافت کالری لازم بسیار مفید است و کمبود انرژی و پروتئین سیستم ایمنی آنها را ضعیف می‌کند.

ما را به دوستان خود معرفی کنید


طراحی سایت و سئو توسط گلهای اندیشه
phone
instagram